Kde sledovať Európsku Konferenčnú ligu live? TV a online prenosy na internete, livestream zadarmo!

Európska Konferenčná liga UEFA je ďalšia klubová súťaž, ktorá sa radí za Ligu Majstrov a Európsku ligu. Predstavia sa v nej aj futbalové kluby zo Slovenska! Konferenčná liga live – sledujte podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete všetky dostupné možnosti, ako si pozrieť zápasy EKL v TV prenose, online na internete alebo cez livestream v mobile.  

Sledujte dnes 3. predkolo Konferenčnej ligy online

V 3. predkole sa v Konferenčnej lige  sa predstavia dva slovenské tímy Spartak Trnava a MŠK Žilina. Spartak sa stretne s izraelským Maccabi Tel Aviv a Žilina s kazašským Tobolom Kostonaj.

Prvé zápasy sú na programe 5. augusta a odvety sa odohrajú o sedem dni neskôr 12. 8. 2021.

Kvalifikácia EKL 2021/22 – Slováci
Tobol – Žilina (18:00) LIVE ✅ Mobil
Trnava – Tel Aviv (20:45) LIVE ✅ Mobil

Konferenčná liga live 2021

Pozrite si podrobný prehľad možností ako sledovať Európsku Konferenčnú ligu live:

Konferenčná liga naživo v TV na Sport 1 a Sport 2

Konferenčná liga je vysielaná live na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2. Fanúšikovia sa môžu tešiť na live prenosy skupinovej aj vyraďovacej fázy. Spolu s európskou konferenčnou ligou získali tieto stanice práva aj na vysielanie zápasov Európskej ligy UEFA.

Počas celej sezóny si tak môžete užiť na programoch Sport 1 a Sport 2 približne 60 futbalových prenosov, čo predstavuje 6 zápasov z jedného kola. Tieto dve súťaže tak rozšíria ponuku vysielaných športov, medzi ktorými nechýba napríklad Formula 1 či hokejová Tipos Extraliga.

TIP ❱ Ako sledovať Európsku ligu naživo ›

Európska Konferenčná liga live na RTVS

Novovzniknutá futbalová súťaž Európska Konferenčná liga je vysielaná live aj na televízii RTVS. Verejnoprávna televízia získala vysielacie práva až do konca sezóny 2023/2024.

RTVS sa zameriava hlavne na zápasy slovenských klubov v EKL. Tešiť sa môžete na predkolá, skupinovú a vyraďovaciu fázu ale aj zostrihy zo zápasov či futbalový magazín od štábov UEFA.

Európska Konferenčná liga online

Európsku konferenčnú ligu si môžete pozrieť aj online a to na webe televízie RTVS. Televízia ponúka online prenosy zápasov úplne zadarmo! Stačí mať pripojenie na internet a nachádzať sa na území Slovenska. Takto si viete pozrieť aj preteky Tour de France či napríklad MS v hokeji.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Európska konferenčná liga live stream v stávkových kanceláriách

Zápasy Konferenčnej ligy môžete sledovať zadarmo na slovenských stávkových kanceláriách so zaujímavým bonusom.

SLEDUJTE FUTBAL ONLINE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
Niké TV ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo

Konferenčná liga naživo na TV Tipsport

Livestream zápasov konferenčnej ligy ponúka aj stávková kancelária Tipsport na svojej TV Tipsport. Televízia vysiela väčšiny zápasov kvalifikačných predkôl a s najväčšou pravdepodobnosťou ponúkne aj zápasy skupinovej fázy! Okrem futbalových prenosov si tu môžete pozrieť aj MMA zápasy organizácie Oktagon MMA alebo aj zápasy NHL!

Tu je jednoduchý návod, ako sa dostať k online prenosu zadarmo:

  1. Zaregistrujte sa a vytvorte si účet v Tipsporte kliknutím TU
  2. Po registrácii máte všetky športové prenosy na 7 dní zadarmo
  3. Po uplynutí siedmich dní je potrebné si staviť aspoň 1,20 eura mesačne
  4. Okrem live prenosov zadarmo získate pri registrácii aj  bonus 20 EUR bez vkladu
  5. Náš tip: 20 EUR, ktoré získate je dobré si rozdeliť na minimálne stávky. Takto môžete sledovať zápasy európskej konferenčnej ligy a ďalšie športové prenosy úplne zadarmo!

Spustiť TV Tipsport ▷

Konferenčná liga online na Niké TV

Zápasy konferenčnej ligy môžete sledovať aj na aj na stávkovej kancelárii Niké, ktorá ponúka futbalové zápasy na svojej streamovacej Niké TV.

Spustiť Niké TV ▷

Konferenčná liga online komentár na 7sport.sk

Tie najzaujímavejšie zápasy Konferenčnej ligy môžete sledovať aj cez online textový komentár na webe 7sport.sk. Takto ste pravidelne informovaný o tom, čo sa na ihrisku deje a neunikne vám nič dôležité. Cez online prenos s textovým komentárom môžete sledovať napríklad aj preteky Moto GP.

Kde sledovať Konferenčnú ligu live zo zahraničia?

Európsku Konferenčnú ligu môžete pozerať live aj zo zahraničia. Pozrite si, akú sú možnosti sledovania tejto súťaže mimo Slovenska.

Konferenční liga živý prenos na ČT sport

Tretia Európska klubová súťaž Konfereční liga bude živě vysielaná aj na ČT sport. Česká športová stanica ČT sport má v Česku navyše prednostné právo na výber zápasov a tak môže svojim divákom priniesť ten najlepší futbal. Okrem toho televízia vlastní práva napríklad aj na MS vo futbale 2022, ktoré sa uskutočnia v Katare koncom roka 2022.

Európska konferenčná liga live na Sky Sports

Live prenosy európskej konferenčnej ligy ponúkne aj televízia Sky Sports, ktorá patrí medzi najznámejšie športové televízie na svete. Futbalové zápasy si cez túto televíziu môžete pozrieť v Taliansku či na Novom Zélande.

Konferenčná liga live prenos BT Sport

V Anglicku získala exkluzívne vysielacie práva na vysielanie konferenčnej ligy live televízia BT Sport, ktorá okrem iného vysiela napríklad aj Ligu Majstrov, najprestížnejšiu klubovú súťaž na svete!

TIP ❱ Kde sledovať Ligu majstrov naživo ›

Európska konferenčná liga výsledky dnes

Live výsledky a štatistiky z európskej konferenčnej ligy môžete sledovať na známom portáli flashscore.sk, kde nájdete aktuálne výsledky zápasov, predzápasové kurzy, zostavy, H2H štatistiky a mnoho ďalšieho.

Konferenčná liga – video zostrihy

Video zostrihy zápasov konferenčnej ligy môžete sledovať na oficiálnej stránke www.uefa.com. Okrem highlihtov zo zápasov tu nájdete aj rozhovory s hráčmi a ďalšie zaujímavé videá.

EKL 2021 dnes – facebook, instagram, twitter, youtube

Všetky dôležité novinky, štatistiky či výsledky z EKL 2021 dnes môžete sledovať na oficiálnych kanáloch UEFA:

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, uefa.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest