Kde sledovať Európsku Konferenčnú ligu live? TV a online prenosy na internete, livestream zadarmo!

Európska Konferenčná liga UEFA je ďalšia klubová súťaž, ktorá sa radí za Ligu Majstrov a Európsku ligu. Predstavia sa v nej aj futbalové kluby zo Slovenska! Konferenčná liga live – sledujte podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete všetky dostupné možnosti, ako si pozrieť zápasy EKL v TV prenose, online na internete alebo cez livestream v mobile.  

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▶︎

Konferenčná liga live 2021

Pozrite si podrobný prehľad možností ako sledovať Európsku Konferenčnú ligu live:

TIPUJTE ZÁPASY KONFERENČNEJ LIGY
TipsportTIPNITE SI20 € zadarmo
FortunaTIPNITE SI30 € bez rizika
NikéTIPNITE SI20 € zadarmo

Konferenčná liga naživo v TV na Sport 1 a Sport 2

Konferenčná liga je vysielaná live na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2. Fanúšikovia sa môžu tešiť na live prenosy skupinovej aj vyraďovacej fázy. Spolu s európskou konferenčnou ligou získali tieto stanice práva aj na vysielanie zápasov Európskej ligy UEFA.

Počas celej sezóny si tak môžete užiť na programoch Sport 1 a Sport 2 približne 60 futbalových prenosov, čo predstavuje 6 zápasov z jedného kola. Tieto dve súťaže tak rozšíria ponuku vysielaných športov, medzi ktorými nechýba napríklad Formula 1 či hokejová Tipos Extraliga.

TIP ❱ Ako sledovať Európsku ligu naživo ›

Európska Konferenčná liga live na RTVS

Novovzniknutá futbalová súťaž Európska Konferenčná liga je vysielaná live aj na televízii RTVS. Verejnoprávna televízia získala vysielacie práva až do konca sezóny 2023/2024.

RTVS sa zameriava hlavne na zápasy slovenských klubov v EKL. Tešiť sa môžeme na predkolá, skupinovú a vyraďovaciu fázu ale aj zostrihy zo zápasov či futbalový magazín od štábov UEFA.

Európska Konferenčná liga online

Európsku konferenčnú ligu je možné sledovať aj online a to na webe televízie RTVS. Televízia ponúka online prenosy zápasov úplne zadarmo! Stačí mať pripojenie na internet a nachádzať sa na území Slovenska. Takto si viete pozrieť aj preteky Tour de France či napríklad MS v hokeji.

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Konferenčná liga naživo audio prenos na Tipsport.sk

Zápasy Konferenčnej ligy môžete sledovať naživo aj cez živý audio prenos na Tipsport.sk. Stávková kancelária Tipsport ponúka možnosť, vďaka ktorej máte prehľad o všetkom dôležitom, čo sa na ihrisku deje.

Je to výborná alternatíva ku TV a Online prenosom, pokiaľ z nejakého dôvodu nemôžete sledovať zápas live. Stačí sa len prihlásiť, alebo zaregistrovať na stránke stávkovej spoločnosti Tipsport.

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▶︎

Audio prenos nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Rádio funguje aj v mobile.

Európska liga – živý audio komentár zadarmo

Vďaka rádiu tak teraz budú mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas – audio prenos sa automaticky spustí! 

Live Konferenčná liga zdarma live tracker

Ak nemáte inú možnosť sledovania ako sledovať Konferenčnú ligu live, vynikajúcou náhradou je Tipsport live tracker.

V ňom nájdete graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho o zápase – ako držanie lopty, počet striel či rohových kopov a to všetko so zvukovými efektami pri všetkom dôležitom. Tracker funguje aj v mobile.

Európska liga – live audio tracker
Európska konferenčná liga – live tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Konferenčná liga online komentár na 7sport.sk

Tie najzaujímavejšie zápasy Konferenčnej ligy môžete sledovať aj cez online textový komentár na webe 7sport.sk. Takto ste pravidelne informovaný o tom, čo sa na ihrisku deje a neunikne vám nič dôležité. Cez online prenos s textovým komentárom môžete sledovať napríklad aj preteky Moto GP.

Kde sledovať Konferenčnú ligu live zo zahraničia?

Európsku Konferenčnú ligu môžete pozerať live aj zo zahraničia. Pozrite si, akú sú možnosti sledovania tejto súťaže mimo Slovenska.

Konferenční liga živý prenos na ČT sport

Tretia Európska klubová súťaž Konfereční liga bude živě vysielaná aj na ČT sport. Česká športová stanica ČT sport má v Česku navyše prednostné právo na výber zápasov a tak môže svojim divákom priniesť ten najlepší futbal. Okrem toho televízia vlastní práva napríklad aj na MS vo futbale 2022, ktoré sa uskutočnia v Katare koncom roka 2022.

Európska konferenčná liga live na Sky Sports

Live prenosy európskej konferenčnej ligy ponúkne aj televízia Sky Sports, ktorá patrí medzi najznámejšie športové televízie na svete. Futbalové zápasy si cez túto televíziu môžete pozrieť v Taliansku či na Novom Zélande.

Konferenčná liga live prenos BT Sport

V Anglicku získala exkluzívne vysielacie práva na vysielanie konferenčnej ligy live televízia BT Sport, ktorá okrem iného vysiela napríklad aj Ligu Majstrov, najprestížnejšiu klubovú súťaž na svete!

TIP ❱ Kde sledovať Ligu majstrov naživo ›

Európska konferenčná liga výsledky dnes

Live výsledky a štatistiky z európskej konferenčnej ligy môžete sledovať na známom portáli flashscore.sk, kde nájdete aktuálne výsledky zápasov, predzápasové kurzy, zostavy, H2H štatistiky a mnoho ďalšieho.

Konferenčná liga – video zostrihy

Video zostrihy zápasov konferenčnej ligy môžete sledovať na oficiálnej stránke www.uefa.com. Okrem highlihtov zo zápasov tu nájdete aj rozhovory s hráčmi a ďalšie zaujímavé videá.

EKL 2021 dnes – facebook, instagram, twitter, youtube

Všetky dôležité novinky, štatistiky či výsledky z EKL 2021 dnes môžete sledovať na oficiálnych kanáloch UEFA:

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, uefa.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest