Kvalifikácia ME U21: Slovensko – Francúzsko 3:5 (VIDEO)

Slovenskí futbalisti do 21 rokov prehrali kvalifikačný zápas o ME 2021 s Francúzskom 3:5. Na štadióne v Dunajskej Strede diváci videli gólovú prestrelku.

Kvalifikácia ME U21, Skupina 2, 15.10.2019 (MOL Aréna, Dunajská Streda)

U21: Slovensko – Francúzsko 3:5 (1:4)

Góly: 5. Strelec, 52. Herc, 62. Tupta  – 3. Reine-Adelaide, 13. Aouar, 23., 35 a 81. Edouard

SLOVENSKO 21: Vantruba – Tomič, Šulek, Oravec, Sluka – Herc, Pokorný (88. Adamec), Bernát (46. Gamboš) -Tupta (82. Almási), Strelec (51. Kovaľ), Chobot. (82. Kolesár) Tréner. Adrian Guľa.

FRANCÚZSKO 21: Lafont – Amian, Upamecano, Zagadou, Maouassa (71. Cozza) – Reine-Afelaide (62. Bellegarde), Soumaré, Guendouzi – Diaby, Edouard (85. Louza),  Aouar (62. Nordin). Tréner: Sylvain Ripoll.

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov proti favoritovi skupiny

Slovenská reprezentácia do 21 rokov nastúpila v utorok večer proti favoritovi skupiny z Francúzska. Po prvom polčase prehravali naši chlapci už 1:4, ale v druhom polčase sa vrátili do zápasu na rozdiel jedného gólu.

TIP ❱ Všetko o kvalifikácií na EURO u21 2021 ›

Lenže za stavu 3:4 v prospech nášho súpera, sa Sokolíkom nepodarilo vyrovnať, ale nakoniec dostali ešte jeden gól na konečných 3:5 pre výber Francúzska.