UEFA Liga národov: Škótsko – Slovensko 1:0. Slováci po troch zápasoch stále s jedným bodom (VIDEO)

Slovenskí futbalisti prehrali v zápase 3. kola Ligy národov 2020/2021 v Škótsku a stále im patrí posledné miesto v skupine. Informácie o zápase, tabuľka Ligy B 2 skupina a Liga národov: Škótsko – Slovensko VIDEO.

TIP ❱ Všetko o Lige národov tu ›

Liga národov 2020: Škótsko – Slovensko 1:0 (0:0)

Gól: 54. Dykes. Rozhodovali: Massa – Alassio, Tegoni (všetci Tal.), ŽK: Dykes, Fleck, Robertson, McBurnie – Hamšík, Haraslín, Kucka, bez divákov

Slovensko vs Škótsko – zostava

Škótsko: Marshall – O'Donnell, Considine, Gallagher, Robertson – Fleck (72. McGregor), McTominay, McLean – J. McGinn (89. Jack), Dykes (72. McBurnie), Frasier (85. Paterson)
Slovensko: Kuciak – Koscelník, Niňaj, Valjent, Holúbek – Bero (22. Duda), Greguš, Hamšík (62. Kucka) – Schranz (62. Mak), Boženík (76. Šafranko), Haraslín (76. Rusnák)

Slovensko čakalo po kvalifikácii na Euro 2020, ďalší ostrovný súper Škótsko. Po dôležitom barážovom zápase, čakajú Slovákov zápasy Ligy národov, proti Škótsku, Izraelu a Česku. Slovensko má po troch zápasoch len jeden bod za remízu v Izraeli a je beznádejne posledné.

Zverenci Pavla Hapala už v stredu 14. októbra vo 4. kole privítajú v Trnave Izrael. V tomto zápase pôjde Slovákom o prežitie

Video highlights zápasu Škótsko – Slovensko

Liga národov UEFA Škótsko vs Slovensko LIVE

Zápas Ligy národov medzi Škótskom a Slovenskom, odvysielala priamom prenose na slovenská televizia RTVS. Live vysielanie aj s futbalovým štúdiom začalo o 20:20

TIP ❱ Kde sledovať futbal naživo

Škótsko – Slovensko Liga národov livestream

Zápas ste mohli sledovať oficiálnom webe RTVS, ktorý bol dostupný aj pre mobilné telefóny, alebo tablety, resp. PC. Livestream bol prístupný len na území Slovenska.

Tabuľka UEFA Liga národov – Liga B, skupina 2

TIP ❱ Chcete vedieť kde sledovať športové prenosy?

Liga národov program 2020/2021

  • 11. októbra: Škótsko – Slovensko 1:0
  • 14. októbra: Slovensko – Izrael (Trnava, 20.45)
  • 15. novembra: Slovensko – Škótsko (Trnava, 15.00)
  • 18. novembra: Česko – Slovensko (Praha, 20.45)

Liga národov 2020 kurzy na Slovensko

Slovensko v tomto zápase nepatrilo podľa kurzu medzi favorita. Slováci sa doposiaľ so Škótskom stretli dva krát a bilancia bola 1 výhra a 1 prehra.

Kurz na výhru Slovenska bol 3.79

Škótsko je ďalší nepríjemný ostrovný súper, s ktorým sa Slovensko stretáva v krátkom čase. Škóti potvrdili, že na svojom ihrisku sú nepríjemný a tvrdý súperi.

Kurz na víťazstvo Írska bol 2.08

ONLINE: Liga národov Škótsko – Slovensko LIVE (11.10. 20:45) Dnes

Zdieľaní

Pin It on Pinterest