Kvalifikácia na MS vo futbale 2022: Slovensko – Cyprus 2:0. Slováci zlomili svojho súpera až v druhom polčase!

Slovenská futbalová reprezentácia zvíťazila v utorňajšom zápase nad Cyprom 2:0. Pozrite si strelcov gólov, tabuľku skupiny H a ďalšie informácie o zápase. MS vo futbale 2022 kvalifikácia Slovensko – Cyprus.

MS vo futbale 2022, kvalifikácia: Slovensko – Cyprus online

Reprezentácia Slovenska odohrala v tomto asociačnom termíne posledný zápas v kvalifikácii na MS vo futbale 2022 proti Cypru. Práve proti tomuto ostrovnému súperovi začalo Slovensko svoju kvalifikáciu, ale tento raz s víťazstvom a tromi bodmi.

Slováci boli od začiatku zápasu aktívnejší, ale v prvej 45. minútovke sa im nepodarilo prekonať hosťujúceho brankára Michaela. O víťazstve a troch bodoch rozhodli v druhom polčase Schranz a parádnym gólom sa prezentoval Koscelník.

Kvalifikácia MS 2022: Slovensko – Cyprus 2:0 (0:0)

Góly: 55. Schranz, 77. Koscelník

Karty: Žk. 90+2. Hancko (SVK) – 43. Avraam (CYP), 63. Soteriou (CYP)

Zostava Slovensko – Cyprus

Slovensko: Rodák – Koscelník, Šatka, Škriniar, Hancko – Lobotka, Hamšík (C) – Schranz, Duda, Weiss – Boženík.
Náhradníci: Plach, Kuciak – Jirka, Kucka, Mak, Strelec, Valjent, Hromada, Hrošovský, Pekarík, Suslov, De Marco.

Cyprus: Michael – Katelaris, Soteriou, N. Ioannou – Psaltis, Kastanos, Artymatas (C), Avraam – Tzionis, Elia, Loizou.
Náhradníci: Panagi, Demetriou – Karo, Antoniades, Gogic, Zachariou, Ch. Kyriakou, Christofi, Roushias, Panayiotou, Papoulis, Pittas.

Gól Schranza na 1:0 pre Slovensko

Gólová paráda Koscelníka Slovensko – Cyprus 2:0

MS vo futbale 2022, kvalifikácia: Slovensko – Cyprus naživo, TV a online

Zápas Slovenska proti Cyprusu ste mohli sledovať v priamom prenose na Jednotke RTVS. Slovenská televízia odvysiela všetky stretnutia slovenskej reprezentácie v boji o MS vo futbale 2022.

Zápas Slovensko vs Cyprus live v mobile, tablete

Posledný kvalifikačný zápas v tomto asociačnom termíne, bol dostupný aj na mobilných zariadeniach, tablete, alebo PC cez oficiálnu stránku slovenskej televízie.

Avšak Live stream bol dostupný len na území Slovenska.

TIP ❱ Ako sledovať futbalové prenosy ›

Kvalifikácia MS 2022 Slovensko – Cyprus online prenos

Ak nemáte možnosť sledovať zápas Slovensko – Cyprus live v TV, potom vám 7sport.sk prináša možnosť sledovania najzaujímavejších zápasových momentov, prostredníctvom textového online komentára.