Kde sledovať MS vo futbale 2022 live? TV prenos, online, live stream zadarmo!

Majstrovstvá sveta vo futbale tento rok hostí Katar. Pozrite si prehľad všetkých dostupných možností, kde sledovať MS vo futbale live v TV, livestream na internete, online prenos na mobile a buďte v obraze! 

MS vo futbale live 2022

Najbližšie MS vo futbale 2022 sa uskutočnia v Katare od 21. novembra do 18. decembra 2022. Pozrite si všetky dostupné možnosti, ako sledovať šampionát naživo.

Ako sledovať MS v Katare?

MS vo futbale live v TV

MS vo futbale live v TV je možné sledovať na obrazovkách RTVS Šport live. Slovenská televízia odvysiela takmer všetky zápasy svetového mundialu.

Majstrovstvá sveta vo futbale naživo odvysiela aj Česká televízia na svojom športovom kanáli ČT Sport, ktorý je dostupný u viacerých televíznych poskytovateľov na Slovensku.

TIP ❱ Všetko o kvalifikácii na MS 2022 ›

MS vo futbale live stream

MS vo futbale live stream je možné sledovať na PC prostredníctvom internetového vysielania, ktorý nájdete na oficiálnej stránke www.rtvs.sk. Tento stream je dostupný len na území Slovenskej republiky.

Ak sa nachádzate na území Česka, máte možnosť využiť livestream vysielanie športovej stanice ČT Sport live na webe televízie.

MS vo futbale 2022 livestream Fifa+

Fifa spustila bezplatnú streamovaciu službu, ktorá umožní futbalovým fanúšikom sledovať desiatky tisíc stretnutí po celom svete a odvysiela aj MS vo futbale 2022 livestream.

Okrem zápasov môžete na Fifa+ sledovať zaujímavé dokumenty o súčasných, ale aj bývalých futbalových hráčoch.

Live stream stávkových kancelárií

Stávkové kancelárie nebudú vysielať MS vo futbale 2022, no môžete využiť ich zaujímavé bonusy a pozrieť si tu ďalšie futbalové zápasy, ako sú napr. El Clasico či slovenské derby Trnava – Slovan.

MS futbal online komentár

Skvelá alternatíva pre sledovanie MS vo futbale sú textové online prenosy na našom webe 7sport.sk, vďaka ktorým vám neuniknú dôležité momenty zo zaujímavých zápasov.

MS vo futbale 2022 online na mobile

MS vo futbale 2022 online na mobile môžete sledovať, ak sa prihlásite na oficiálnu stránku slovenskej televízie www.rtvs.sk a zvolíte si športový program.

Na mobilnom zariadení je možné sledovať športové programy cez aplikácie poskytovateľov televízie, ako napríklad Magio, Skylink, UPC a ďalších.

TIP ❱ Prehľad športových kanálov ›

Video MS vo futbale FifaTV

FIFA na YouTube vám prináša tie najlepšie a najdôležitejšie momenty a video z MS vo futbale. Okrem zápasových záznamov na kanály nájdete exkluzívne rozhovory, slávnych gólov, dokumentárne filmy a spravodajstvo zo zákulisia všetkých turnajov a podujatí FIFA.

Fantastické futbalové videá môžete  sledovať na všetkých zariadeniach.

Kto vysiela MS vo futbale Katar 2022

Sledovať MS vo futbale Katar 2022 je možné aj na iných európskych televíznych programoch.

  • Albánsko (RTSH), Arménsko (AMPTV), Azerbajdžan (ITV), Bielorusko (Belteradio), Belgicko (RTBF, VRT), Bosna a Hercegovina (BHRT), Bulharsko (BNT, Nova), Česko (ČT), Cyprus (CyBC), Dánsko (DR, TV 2), Estónsko (ERR), Francúzsko (TF1, BeIN Sports), Fínsko (Yie, MTV3), Holandsko (NOS), Chorvátsko (HRT), Gruzínsko (GPB), Grécko (ANT1), Island (RÚV), Írsko (RTE), Izrael (IPBC), Kosovo (RTK), Lotyšsko, Litva (LRT),  Maďarsko (MTVA), Malta (PBS), Moldavsko (TRM), Nemecko (ARD, ZDF,), Nórsko (NRK, TV2), Poľsko (TVP), Portugalsko (RTP), Rakúsko (ORF), Rumunsko (TVR) Rusko (Channel One, Match TV, VGTRK), Taliansko (RAI), Severné Macedónsko (MRT), Slovensko (RTVS), Slovinsko (RTV), Srbsko (RTS), Španielsko (Mediapro, RTVE), Švédsko (SVT, TV4), Švajčiarsko (SRG, SSR), Turecko (TRT), Ukrajina (Suspilne), Veľká Británia (BBC, ITV)

Zdroj: wikipedia.com, fifa.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest