Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

Neymar po remíze s Neapolom, odmietol podať ruku. Hamšík odohral celý zápas. (VIDEO)

Zdieľaní

Brazílsky futbalista Neymar, bol po včerajšom zápase jeho PSG s Neapolom poriadne nahnevaný. Po zápase v skupinovej fázy Ligy majstrov, hneď po konečnom hvizde odišiel rovno do kabíny. Marek Hamšík odohral 511. zápas za Neapol.

Frustrovaný Neymar

Brazílska hviezda zostala po zápase poriadne frustrovaná, nie len preto že jeho tím nevyhral, ale boli blízko prehre na domácom štadióne. Neymar sa v zápase trápil a aj to v ňom vyvolalo poriadny hnev a po konečnom hvizde sa okamžite vybral do šatne a nepodal nikomu ruku, ako sa to zvyčajne medzi hráčmi robí. Dokonca ani so svojim trénerom.

Neymar nepodal nikomu ruku
 
Bod pre Paris Saint-Germain zachránil v poslednej chvíli Angel di Maria, ktorý parádnou strelou vyrovnal na konečných 2:2 (video).

Marek Hamšík odohral celý zápas

Slovenský futbalista Marek Hamšík odohral celý zápas pri remíze SSC Neapol proti Parížu St. Germain a mal najvyššiu percentuálnu úspešnosť (94%) presných prihrávok zo všetkých hráčov. Marek drese Neapola odohral 511.zápas a vyrovnal klubový rekord.

Veľmi ma mrzí, že sme to nedotiahli do víťazného konca. Opäť sme odohrali jeden super zápas. V prvom polčase sme ukázali veľmi dobrú hru a zaslúžene sme sa vďaka Lorenzovi Insignemu ujali vedenia, povedal Hamšík po zápase.

Zdroj: youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest