Sergio Ramos na vyhlásení o najlepšieho hráča provokoval Salaha (VIDEO)

O tom sa už popísalo veľa, ako sa kapitán Realu Sergio Ramos dostal vo finále Ligy majstrov do kontaktu s Mohamedom Salahom, po ktorom musel druhy menovaný striedať, kvôli zranenému ramenu.

Obaja futbalisti sa teraz prvýkrát od spomínaného momentu stretli. V hľadisku pri vyhlasovaní o najlepšieho hráča podľa UEFA v Monaku, Sergio Ramos sedel priamo za 26-ročným strelcom Liverpoolu. A neodpustil si ľahkú provokáciu.

Sergio Ramos a Mohamed Salah sa spolu pretlačovali o loptu. Hráči sa ale vzájomne zahákli za ruky a obranca Realu pri páde svojho protivníka nešťastne prevalil. Salah si priľahlom ruku a poranil rameno. Po polhodine finálového zápasu v slzách musel striedať. Liverpool potom aj kvôli šialeným chýbam brankára Lorisa Kariusa prehral 1:3. Naopak Real slávil tretí triumf v rade.

Ramos si prišiel pre cenu najlepšieho obrancu súťaže za minulú sezónu. Salah bol v nominácii na najlepšieho futbalistu Európy uplynulého ročníka, v ankete UEFA nakoniec cenu vyhral .Luka Modrič

Španielsky obranca Realu Madrid akoby chcel trošku rozvíriť emócie. Keď totiž odchádzal z pódia so svojou cenou, ľahko sa Salaha dotkol na ramene. Ten nijako nezareagoval, ale predovšetkým na sociálnych sieťach ich kontakt vyvolal ohlas. Chcel Sergio Ramos svojho rivala len symbolicky pozdraviť, alebo išlo skôr o provokáciu?

Zdroj: twitter, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest