Sledujte Oktagon Underground - Last Man Standing Livestream na TV Tipsport
Oktagon UNDERGROUND - Last Man Standing live

Slovenská futbalová reprezentácia v Trnave proti štrajkujúcemu Dánsku (VIDEO)

Zdieľaní

Futbalová reprezentácia Slovenska, sa dnes stretne s výberom Dánska, ktoré pricestovalo na zápas v zložení z hráčov treťo a štvrtoligových dánskych klubov.

Na jeseň má futbalová reprezentácia odohrať štyri zápasy, novovzniknutej Ligy národov proti Ukrajine a Česku. Dnes ich mal preveriť tím nedávnych Majstrovstiev sveta 2018 v Rusku Dánsko. Dánski futbalisti sa však dostali do sporu so zväzom a najväčšie hviezdy na Slovensko nepricestovali. Nedohodli sa s nimi na komerčných podmienkach svojej účasti a pôsobenia v národnom tíme a zápas v Trnave sa rozhodli bojkotovať. Funkcionári museli narýchlo pozbierať tím z hráčov ochotných obliecť si reprezentačný dres.

Futbalová reprezentácia odohrá tretí vzájomný zápas proti Dánsku – doteraz majú obaja po jednej výhre. Dánom patrí vo svetovom rebríčku FIFA deviate miesto Slovensko je na 26.

Marek Hamšík má na konte 105 štartov v reprezentačnom drese a chýbajú mu dva reprezentačné zápasy, aby vyrovnal rekord Miroslava Karhana.

Predpokladaná zostava Slovenska: Dúbravka – Gyömbér, Škrtel, Škriniar, Hubočan – Lobotka – Weiss, Duda, Hamšík, Rusnák – Nemec.

Zdroj: facebook, sport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest