HC Slovan Bratislava – HC Košice live v TV, online prenos cez internet, zostavy, lístky

HC Slovan Bratislava – HC Košice je tradičným hokejovým derby, ktoré sa hrá najbližšie v rámci štvrťfinále play-off od 18. marca. Pozrite si, kde viete zápas sledovať live v TV, kto ponúka online prenos cez internet, aké zostavy proti sebe nastúpia, a ako zohnať lístky.  

HC KOŠICE VS. SLOVAN LIVE ▷

HC Slovan Bratislava – HC Košice

Súboj HC Slovan Bratislava – HC Košice sa na Slovensku považuje za najväčšie derby, ktoré ponúka Tipos Extraliga. Od 18. marca sa tieto dva tímy spoločne stretnú vo štvrťfinále play-off, a tak divákov čakajú minimálne ďalšie štyri ich vzájomné zápasy.

V aktuálnej sezóne sa tímy už štyrikrát stretli a každý jeden z týchto duelov ovládli Oceliari. Trikrát triumfovali zhodne 4:1 a posledný zápas vyhrali 5:4 po predlžení.

Práve preto sú favoritmi aj v rámci Tipos extraliga play-off, keďže aj v tabuľke základnej časti skončili vyššie, ako Belasí.

Slovan Košice hokej

Slovan – Košice hokej live stream

Live stream z hokejového zápasu Slovan – Košice nájdete rovnako ako celú sezónu Tipos Extraligy live na TV Tipsport. Stačí sa tu iba zaregistrovať a môžete pozerať tisíce hodín športových prenosov 7 dní zdarma.

Tipsport navyše ponúka aj zaujímavý bonus 20€ na prvé stávky po registrácii.

Návod, ako sledovať live stream

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Tipos extraliga live na TV Tipsport zadarmo

HC Košice vs Slovan v TV

Zápas HC Košice vs Slovan v TV vysiela športový kanál Joj Šport live, ktorý má práva na vysielanie celej sezóny slovenskej extraligy.

Joj Šport si teraz viete naladiť cez super ponuku televízneho operátora Skylink, ktorý má tento kanál zaradený v balíčku internetovej televízie Mini, za 6,90€/mesiac.

Skylink má aj svoju mobilnú aplikáciu, a tak môžete nielen Joj Šport, ale aj 38 ďalších TV staníc sledovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

VYSKÚŠAJTE SKYLINK ▷

Košice Slovan hokej online

Hokej Košice Slovan online sa dá pozerať aj cez streamovaciu platformu Joj Play, ktorá na mesiac stojí 5,99€ a nájdete tu všetky zápasy každého kola našej extraligy.

Slovan – HC Košice zostavy

Zostavy zápasu Slovan – HC Košice si môžete pozrieť na webe s aktualizovaným športovým servisom flashscore.sk, ktorý ich tu uverejní tesne pred začiatkom samotného stretnutia v detaile tohto duelu.

Slovan vs. Košice vstupenky

Zápas HC Slovan BA vs. HC Košice si môžete pozrieť aj na vlastné oči a to vďaka zakúpeniu lístkov na weboch oboch klubov – pre zápasy v Košiciach využite vstupenky.hckosice.sk, pre zápasy v Bratislave vstupenky.hcslovan.sk.

O lístky na tradičné derby je však veľký záujem, preto si ich zabezpečte, čo najskôr.

Zdroj: tipsport.sk, jojsport.joj.sk, hockeslovakia.sk, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest