Ako a kde sledovať NHL naživo? Live v TV, online na internete a livestream v mobile zadarmo!

NHL je najpopulárnejšia hokejová liga na svete a v sezóne 2021/2022 sa bude konať už jej 105. ročník. Pozrite si nižšie kompletný prehľad možností, ako a kde sledovať atraktívne hokejové zápasy. NHL naživo v TV, online na internete a livestream v mobile zadarmo!  

SLEDUJTE NHL LIVE ▶︎

Hokej NHL naživo na TV Tipsport

🔴 NOVINKA! – všetky zápasy NHL z každého kola si pozriete len na TV Tipsport, ktorú prevádzkuje stávková kancelária Tipsport. Tá je oficiálnym partnerom hokejovej súťaže.

Ako sledovať NHL naživo?

Ako sledovať NHL naživo? Pozrite si prehľad všetkých možností, ktoré sú dostupné na Slovensku!

NHL livestream

Najjednoduchšou možnosťou, ako si pozrieť kanadsko-americkú NHL je livestream stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysiela živé prenosy na svojej internetovej TV.

NHL live TV Tipsport

Skvelá možnosť, ako sledovať zápasy NHL online je cez livestream na TV Tipsport. Stávková kancelária Tipsport ako jediná na Slovensku vysiela všetky zápasy základnej časti i vyraďovacej časti play-off.

Jediné, čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa. Následne máte k dispozícii 7 dní sledovania TV Tipsport zadarmo. Potom musíte staviť minimálne 1,20 eur za mesiac.

Návod, ako sledovať NHL online zadarmo

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Sledujte športové prenosy po dobu 7 dní zadarmo
  3. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1.20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na minimálne stávky s minimálnymi kurzami, takže môžete sledovať NHL počas celej sezóny úplne zadarmo!

SLEDUJTE NHL LIVE ▷

Hokej NHL naživo na TV Tipsport

NHL v TV live na Nova Sport

NHL v TV live je možné sledovať aj na športových kanáloch Nova Sport 1 a 2. Všetky zápasy sú sprevádzané s českým komentárom a okrem live prenosov si môžete pozrieť aj záznamy z jednotlivých stretnutí. Česká televízia vlastní vysielacie práva až do konca aktuálnej sezóny 2021/2022.

TIP ❱ Hokej live ›

Vysielacie práva zahŕňajú základnú časť i ligové zápasy pod šírym nebom, známejšie ako NHL Winter Classic, ktoré sa konajú uprostred sezóny. Hokejoví fanúšikovia sa môžu tešiť aj na play off vrátane finálových bojov o Stanley Cup.

NHL online stream na Voyo

Pre tých, čo nemajú naladený kanál Nova Sport tu je Voyo.sk. Táto služba ponúka divákom záznamy zo zápasov vysielaných na kanáloch Nova Sport a taktiež NHL news so zostrihom najzaujímavejších udalostí z každého dňa.

NHL online prenos na NHL TV

Oficiálna stránka NHL.com najlepšej hokejovej ligy sveta taktiež ponúka online prenosy zápasov na svojej NHL TV. Tu si jednoducho zvolíte, či chcete sledovať hokej s mesačným predplatným, alebo ročným.

Potom sa stačí len zaregistrovať, vytvoriť si účet, zaplatiť zvolenú sumu a ste pripravení sledovať svoje obľúbené tímy a hráčov po celú sezónu .

Tento prenos ponúka niekoľko výhod:

  • Vysiela sa vo vysokom rozlíšení (HD)
  • Zápas môžete pozerať v TV, PC, na mobile či tablete
  • Môžete sledovať ľubovoľný zápas, ktorý si vyberiete
  • Prenos si môžete kedykoľvek pozastaviť či vrátiť naspäť
NHL.tv - online prenosy naživo
Sledujte všetky zápasy v priamom prenose na NHL TV (zdroj: nhl.tv)

Ako sledovať NHL online na mobile?

Hokejovú NHL môžete sledovať online aj na svojom mobile či tablete a to kdekoľvek sa nachádza, stačí vám len pripojenie na internet!

Oficiálna aplikácia NHL je dostupná pre iOS i Android zariadenia a tak si môžete priamo v mobile pozrieť online prenosy zápasov v rámci NHL TV. Nájdete tu taktiež vždy aktuálne novinky o lige, výsledky, štatistiky a rôzne zaujímavosti.

Online prenos zápasov NHL je možné sledovať aj cez aplikáciu VOYO, na ktorej si pozriete stretnutia s českým komentárom. Podmienkou je mať zakúpenú službu Voyo.

Svoje aplikácie majú aj stávkové spoločnosti Tipsport, Fortuna a Niké, kde si môžete pozrieť live stream hokejových NHL zápasov priamo zo svojho mobilného zariadenia.

TIP ❱ Kompletný prehľad NHL 2021/22 ›

NHL Video zostrihy

Ak ste niektorý zápas nestihli, alebo chcete vidieť iba góly a top akcie, môžete si pozrieť video zostrihy zo zápasov. Tie najlepšie momenty z hry je možné sledovať na oficiálnom YouTube kanáli NHL, alebo na oficiálnych stránkach NHL.com.

Tieto stránky sú pravidelne aktualizované a preto vám určite nič podstatné neujde.

NHL výsledky a štatistiky

V aktuálnej sezóne nájdete všetky výsledky a štatistiky na webe flashscore.sk . Na tejto stránke si môžete samozrejme pozrieť aj kompletný program NHL, tabuľky a výsledky z daných zápasov, ktoré vás zaujímajú.

Zdroj: wikipedia.com, sport.tn.nova.cz, nhl.com, tipsport.sk, ifortuna.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest