Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

Hokejisti Miloš Fafrák a Martin Pospíšil skritizovali Bokroša. Prečítajte si ich vyhlásenia!

Zdieľaní

Zdá sa, že nevydarený šampionát má na svedomí nielen zlá forma, či jednoducho chýbajúca kvalita v tíme. V mužstve zjavne chýbala taká pohoda, ako bolo prezentované oficiálnymi zdrojmi. Zlú krv mal vytvárať medzi hráčmi samotný tréner reprezentácie Ernest Bokroš. Aspoň tak to naznačujú dve stanoviská, ktoré na facebooku zverejnili hráči Martin Pospíšil a Miloš Fafrák.

Ako prvý vyšiel s kožou na trh Martin Pospíšil, ktorý sa takmer nedostal do nominácie, hoci bol najproduktívnejším hráčom USHL.

Po Martinovi Pospíšilovi nabral odvahu vyjadriť sa ďalší hokejista. Miloš Fafrak absolvoval celý rok v projekte HK Orange 20.

TIP: Prečítajte si ako sa správal Bokroš a manažéra tímu počas šampionátu >>

Vyjadrenie Miloša Fafráka

Vyjadrenie prinášame bez redakčných úprav!

Tak ahojte všetci, ako už ste si všimli, tak Martin Pospíšil už sa vyjadril na túto situáciu, ale chcel by som k tomu niečo dodať. Martin neoabsolvoval projekt, takže niektoré veci nevie.

Čím by som začal… S trénerom Bokrošom som mal možnosť byť prvýkrát tento rok, keď som šiel do projektu, je ťažko hodnotiť jeho správanie v projekte, pretože najsilnejší tím sme nemali. A keby bol hocikto tréner, tak si nemyslím, že by to niečo zmenilo. Proste veľa hráčov sme mali v zahraničí. Ale čo môžem povedať k staraniu sa o hráča, prístup trénerov a celkovo realizačný tím – bolo to hrozné.

Okrem hokejok, zničenej nálady a najhoršiej sezóny z pohladu výsledku a aj z pohladu toho, že tak zlého trénera ako Pán Bokros som nemal, a to som počúval už do ročníka 97, kde som niektorých chalanov poznal, ale nechcel som tomu veriť, počul som od chalanov o úplatkoch, comu som neveril, ale bohvie.

Z výstroje, ako som spomínal, dostal len hokejky ostatok, co som si objednal, mi bol odobratý a vložený do skladu a odvtedy som to už nevidel. Keď niekto bol zranený v projekte pán “manažér” Ulehla sa ani neunúval len zaviesť hráča do nemocnice, lebo mal veľmi veľa roboty, takze sme si museli sami zaplatiť taxík a všetko si dohodnúť.

Neprali nám prádlo, čo nosíme na ľad celý mesiac, čo sme si museli domov brat a sami prať, to som ešte nezažil. S tým, čo Martin spomínal, amaterizmus na mítingoch musím plne súhlasiť, no ale vrátim sa späť k veci. Čiže, ako som sa vyjadril ja osobne som trénera Bokroša pred projektom až tak nepoznal, ale presvedčil som sa o tom, čo sa o ňom hovorili a aký je, ale to čo predviedli realizačný tím na Majstrovstvách bolo na smiech. 

Z toho talentu, čo my sme mali v tíme nevyťažit ani dobre výsledky je zázrak. Dobre si pamätám na tuto istú partiu pred dvoma rokmi. Áno viem, že pán Bokros nazýva 18tkove majstrovstvá detské, ale to, ako nás dokázal pán tréner Javorčík namotivovať a nastaviť nás tak, že Kanada, Amerika, Švédsko sú len tiež ľudia ako my a môžeme ich poraziť. Namiesto toho taktika trénera Bokroša bola povedať nám, ako lepších hráčov majú, o koľko viac registrovaných hráčov majú, takze takto nás on motivoval na zápas.

Ale o Ms napísal toho už dosť Martin Pospisil takze kto sa chce dozvedieť viac tak choďte na jeho profil na Facebooku. Dakujem ale trénerom Milanovi Pažitkovi, Petrovi Kosovi a masérom Rasťovi Ladeckemu a Lubovi Ondrejkovi za sezónu aj všetkým chalanom. VŠETCI CHCEME ZMENU V SLOVENSKOM HOKEJI

Zdroj: facebook.com/milos.fafro

Zdieľaní

Pin It on Pinterest