Nemecký pohár: Rusko – Slovensko 3:2 pp (VIDEO)

Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali aj druhý zápas na Nemeckom pohári, s olympijským tímom Ruska 2:3 po predĺžení.

Nemecký pohár 2019 (Krefeld)

Rusko – Slovensko  3:2 pp (1:0, 0:1, 1:1 – 1:0)

Góly: 20. Tolčinskij (Kudako, Vovčenko), 42. Kodola (Voronin, Jermakov), 61. Tolčinskij (Kodola) – 28. Liška (J. Sukeľ, Kollár), 56. Krivošík (Kollár, Šišovský).

TIP ❱ Nemecký pohár 2019 kompletný prehľad ›

Slováci v druhom zápase na Nemeckom pohári podľahli Rusku

Slovenskí hokejisti prehrali vo svojom druhom vystúpení na Nemeckom pohári. Proti Rusku odohrali vyrovnaný zápas, v ktorom podľahli až v predĺžení. Pre Slovákov to bol ťažký zápas, ale tréner svojich hráčov za predvedený výkon pochválil.

Craig Ramsay, tréner SR: Bol to veľmi ťažký zápas, ale hráči pochopili, čo som od nich chcel. Hrali sme dobre v útočnej zóne, som spokojný s hrou v oslabení. Som spokojný, hoci sme v predĺžení napokon inkasovali.

Slováci mali šance na aby vyhrali tento zápas, ale o víťazovi rozhodli detaily. Reprezentácia sa rozlúči s turnajom v poslednom zápase proti domácemu Nemecku v nedeľu 10. novembra o 14:30.

PREČÍTAJTE SI: Kde sledovať športové prenosy naživo?

ONLINE PRENOS: Rusko – Slovensko (Nemecký pohár 2019)

Zdroj: tipsport, rtvs