Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

Rozlúčka Miroslava Šatana bolo predstavenie slovenských hviezd (VIDEO)

Zdieľaní

Rozlúčka Miroslava Šatana sa konala pred vypredaným štadiónom Ondreja Nepelu v Bratislave. Bývalý kapitán a súčasný GM hokejovej reprezentácie dal definitívnu bodku za svojou hráčskou kariérou.

Rozlúčka Miroslava Šatana s hokejom

Miroslav Šatan sa lúčil s kariérou v spoločnosti skvelých slovenských hráčov. Dokopy dal 40 spoluhráčov, ktorí v minulosti vybojovali vo farbách Slovenska všetky štyri medaily z majstrovstiev sveta.

Na tomto podujatí chýbali kvôli povinnostiam Richard Zedník, Vladimír Országh, Róbert Petrovický či Ľubomír Bartečko. Veľká škoda, že Žigmund Pálffy a Zdeno Cíger na pozvánky nereagovali.

Samozrejme, že by som bol rád, pokiaľ by prišli Zdeno Cíger a Žigo Pálffy. Je to ale ich rozhodnutie. Boli pozvaní. Boli by sme veľmi radi, keby prišli medzi nás. Ľubomír Bartečko chcel prísť, ale nemohol pre pracovné povinnosti a rovnako aj Richard Zedník, ktorý je dlhodobo v Spojených štátoch amerických.Takisto tu nemohli byť Vladimír Országh s Róbertom Petrovickým, ktorí mali povinnosti so Slovanom, povedal Miroslav Šatan.

Ten si okrem slovenských kolegov na svoju slávnosť pozval aj jedného zahraničného hosťa. Bol ním legendárny brankár Dominik Hašek, ktorý s našim útočníkom prežil v Buffale necelých päť sezón.

Slovenská reprezentácia znamená pre neho veľa

Šarky odohral v národnom drese 186 zápasov a keď mohol vždy prišiel reprezentovať Slovensko. Určite si fanúšikovia hokeja pamätajú ZOH 1994 v Lillehameri, kedy sa 19-ročný Šatan stal najlepším strelcom turnaja. Nechýbal ani pri postupe Slovenska z C-kategórie majstrovstiev sveta až medzi elitu.

Miroslav Šatan junior šikovný ako jeho otec

Miroslav Šatan mal počas včerajšieho rozlúčkového zápasu k dispozícii trestné strieľanie v samom závere. Legendárny útočník si to však následne namieril do šatne a o pár sekúnd ho už nahradil Miroslav Šatan Junior.

Zdroj: youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest