Tipsport extraliga live. Kde sledova┼ą ─Źesk├║ hokejov├║ ligu v TV, online a na mobile.

─îesk├í hokejov├í Tipsport extraliga je jednu z najpopul├írnej┼í├şch hokejov├Żch l├şg v Eur├│pe a ka┼żd├Ż rok ju sleduj├║ tis├şcky div├íkov. My v├ím prin├í┼íame preh─żad mo┼żnost├ş, ak├Żm sp├┤sobom si m├┤┼żete vychutna┼ą z├ípasy ─Źesk├Żch klubov na┼żivo.

Hokejová Tipsport extraliga

Tipsport extraliga je najvy┼í┼íou ─Źeskou hokejovou s├║┼ąa┼żou. Zalo┼żen├í bola v roku 1993, ako plynul├ę pokra─Źovanie po zaniknutej ─îeskoslovenskej hokejovej lige. Tento rok tak ide o 28. ro─Źn├şk s├║┼ąa┼że.

Obhajcom trofeje e┼íte zo sez├│ny 2018/2019 je klub HC Ocel├í┼Öi T┼Öinec, ktor├ş patria medzi najv├Ą─Ź┼í├şch favoritov aj v tomto ro─Źn├şku.┬á V sez├│ne 2019/2020 sa titul majstra neudelil z d├┤vodu pand├ęmie koronav├şrusu.

Ich nadvl├ídu samozrejme bude chcie┼ą prekazi┼ą nieko─żko t├şmov. Najv├Ą─Ź┼í├şm konkurentom v┼íak pravdepodobne bud├║ B├şl├ş Tyg┼Öi Liberec ale aj HC ┼ákoda Plze┼ł ─Źi HC Sparta Praha.

TIP ÔŁ▒ Program Tipsport extraligy 2020/21 ÔÇ║

Kde sledova┼ą Tipsport extraligu na┼żivo v TV a online?

Sp├┤sobov, ako sledova┼ą ─Źesk├║ Tisport extraligu je samozrejme nieko─żko. Najide├ílnej┼í├şm s├║ pochopite─żne telev├şzne prenosy.

Najvy┼í┼íiu ─Źesk├║ hokejov├║ ligu si v┼íak m├┤┼żete vychutna┼ą aj pomocou livestreamov internetov├Żch telev├şzi├ş ─Źi st├ívkov├Żch kancel├íri├ş.

Ako sledova┼ą Tipsport extraligu na Slovensku?

Aj ke─Ć je Tipsport extraliga prioritne s├║┼ąa┼żou na┼íich susedov, svojou atraktivitou l├íka oko aj slovensk├ęho div├íka.

Preto sa niektor├ę telev├şzne stanice rozhodli na k├║pu jej vysielac├şch pr├ív, okrem na┼íej dom├ícej Tipsport ligy (odkaz na domacu ligu)

TIP ÔŁ▒ Ako sledova┼ą Tipos Extraligu ÔÇ║

Tipsport extraliga na┼żivo na Orange Sport

Jedin├Żm slovensk├Żm kan├ílom, kde m├┤┼żete sledova┼ą po─Ź├şnanie t├şmov hraj├║cich Tipsport extraligu je pomerne nov├í ┼íportov├í stanica Orange Sport.

T├íto stanica k├║pila vysielacie pr├íva od ─Źesk├ęho O2TV Sport a vysielaj├║ tak ten ist├Ż z├ípas, ako ─Źesk├í strana.

Ve─żkou vych├Żt├ívkou stanice Orange Sport je fakt, ┼że vlastn├ş vysielacie pr├íva na v┼íetky z├ípasy prest├ş┼żnej futbalovej Ligy Majstrov.

Ako sledova┼ą Tipsport extraligu v ─îeskej republike?

Telev├şzne pr├íva na vysielanie Tipsport extraligy v ─îeskej republike vlastnia dve telev├şzie, ktor├ę bud├║ najvy┼í┼íiu ─Źesk├║ hokejov├║ s├║┼ąa┼ż vysiela┼ą a┼ż do sez├│ny 2022/2023.

Obe telev├şzie maj├║ presne stanoven├Ż po─Źet z├ípasov, ktor├ę m├┤┼żu po─Źas sez├│ny odvysiela┼ą.

Tipsport Extraliga live na O2 TV Sport

Prim├írnym vlastn├şkom telev├şznych pr├ív na Tipsport extraligu je stanica O2 TV Sport, ktor├í m├í taktie┼ż pr├ívo prvej vo─żby pri v├Żbere z├ípasov, ktor├ę bud├║ m├┤c┼ą odvysiela┼ą.

T├íto telev├şzia okrem in├ęho vysiela aj atrakt├şvne MMA turnaje organiz├ície Oktagon.

Po─Źas z├íkladnej ─Źasti O2 TV Sport bude vysiela┼ą z├ípasy v stredu, piatok a v nede─żu. Okrem samotn├ęho z├ípasu pon├║kne t├íto ┼íportov├í stanica aj predz├ípasov├ę ┼ít├║dio s odborn├Żmi analytikmi, ktor├ş hodnotia priebeh duelu.

Vo vyra─Ćovacej ─Źasti sa pr├ívo prvej vo─żby bude strieda┼ą s konkuren─Źnou ─îT Sport.

Tipsport Extraliga na┼żivo na ─îT Sport

Druhou telev├şziou, ktor├í vlastn├ş vysielacie pr├íva na najvy┼í┼íiu ─Źesk├║ hokejov├║ s├║┼ąa┼ż je ─îesk├í telev├şzia. T├í, ju vysiela v r├ímci svojho ┼íportov├ęho kan├ílu ─îT ┼áport. V z├íkladnej ─Źasti sa duely na tomto kan├íle vysielaj├║ v utorok a v nede─żu.

Na ─îT ┼áport si okrem hokejovej Tipsport Extraligy m├┤┼żete pozrie┼ą aj z├ípasy futbalovej Eur├│pskej Ligy ─Źi ─Źeskej Fortuna Ligy.

Vo vyra─Ćovacej ─Źasti, ako sme u┼ż spom├şnali, sa pr├ívo prvej vo─żby del├ş medzi ─îesk├║ telev├şziu a komer─Źn├║ O2TV. Podobne, ako v O2TV, aj na ─îT ┼áport m├┤┼żete n├íjs┼ą predz├ípasov├ę ┼ít├║dio so zauj├şmav├Żmi hos┼ąami komentuj├║cimi priebeh z├ípasu.

Tipsport Extraliga ┼żiv─Ť na hokejka.tv

Hokejka.tv je projektom spolo─Źnosti BPA Sport Marketing, ktor├í je hrd├Żm a v├Żhradn├Żm marketingov├Żm partnerom ─Źeskej Tipsport Extraligy.

V r├ímci relat├şvne n├şzkeho mesa─Źn├ęho predplatn├ęho, si m├┤┼żete na hokejka.tv pozrie┼ą v┼íetky z├ípasy Tipsport extraligy s v├Żnimkou t├Żch, ktor├ę vysiela na svojich kan├íloch stanica O2TV Sport.

Sledujte hokejov├║ Tipsport extraligu na┼żivo a online na hokejka.tv
Sledujte hokejov├║ Tipsport extraligu na┼żivo a online na hokejka.tv (Zdroj:hokejtkatv.cz)

Mesa─Źn├ę predplatn├ę tejto slu┼żby stoj├ş v prepo─Źte okolo 3 eur. Stanica hokejka.tv okrem Tipsport extraligy v r├ímci svojich bal├ş─Źkov pon├║ka aj vysielanie z├ípasov z Chance ligy.

Predplatn├ę pre sez├│nu 2020/2021

denn├ę: 49, – K─Ź ┬á(Plat├ş v┼żdy do 24:00 hod zak├║pen├ęho d┼ła – teda do polnoci)
mesa─Źn├ę: 99, – K─Ź (Mesa─Źn├ę predplatn├ę plat├ş 30 dn├ş od d├ítumu zak├║penia)
sez├│nne: 499, – K─Ź (Predplatn├ę je platn├ę odo d┼ła zaplatenia po podobu trvania hokejovej sez├│ny, vr├ítane play off)

s├║─Źas┼ąou ka┼żd├ęho predplatn├ęho je pr├şstup k prenosom z Tipsport extraligy i Chance ligy.

Tipsport extraliga na Tipsport TV

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport je u┼ż dlh├ę roky gener├ílnym partnerom ─Źeskej extraligy ─żadov├ęho hokeja a preto je ├║plne pochopite─żn├ę, ┼że taktie┼ż vlastn├ş pr├íva na jej vysielanie. To, sa deje pomocou ich s├║kromnej online telev├şzie TV Tipsport, kde si m├┤┼żete pozrie┼ą v┼íetky z├ípasy dan├ęho kola.

Jedinou podmienkou, ktor├║ mus├şte splni┼ą je ma┼ą vytvoren├Ż ├║─Źet na Tipsporte.┬áPo ├║vodnej registr├ícii m├┤┼żete telev├şziu sledova┼ą sedem dn├ş zdarma, po ich uplynut├ş mus├şte aspo┼ł raz za mesiac uzatvori┼ą st├ívku.

Okrem samotnej Tipsport extraligy si v┼íak m├┤┼żete aj na TV Tipsport pozrie┼ą v┼íetky z├ípasy z druhej najvy┼í┼íej ─Źeskej ligy s n├ízvom Chance liga.

Ako sledova┼ą Tipsport extraligu livestream zadarmo?

  1. Vytvorte si ├║─Źet v Tipsporte kliknut├şm TU
  2. Po ├║spe┼ínej registr├ícii m├┤┼żete sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy 7 dn├ş zadarmo.
    (N├ísledne je potrebn├ę stavi┼ą mesa─Źne minim├ílne 1,20 eura)
  3. Okrem sledovania zadarmo dostanete od Tipsportu aj bonus 20 eur na prv├ę st├ívky.
  4. N├í┼í tip pre v├ís: 15 EUR, ktor├ę z├şskate za registr├íciu si rozdelte na minim├ílne st├ívky a stavte si s minim├ílnymi kurzami. Takto m├┤┼żete sledova┼ą cel├║ sez├│nu Tipsport extraligy zadarmo!

Sledujte cel├║ Tour de France live tu!

Livestream je dostupn├Ż na Slovensku aj v ─îR bez obmedzenia.

Tipsport extraliga na┼żivo na Chance TV

Partnerom druhej najvy┼í┼íej hokejovej s├║┼ąa┼że v ─îeskej republike je u┼ż nieko─żko rokov st├ívkov├í spolo─Źnos┼ą Chance. T├í, podobne ako Tipsport, pon├║ka svojim klientom aj mo┼żnos┼ą sledovania live z├ípasom prostredn├şctvom svojej telev├şzie Chance TV.

Na nej si tak m├┤┼żete vychutna┼ą v┼íetky z├ípasy z Tipsport extraligy, ale aj z├ípasy z Chance ligy.

Ako pozera┼ą Tipsport extraligu live na mobile?

V─Ćaka neust├ílemu zlep┼íovaniu technol├│gii sa taktie┼ż o ─Źosi zmenili n├ívyky ┼íportov├Żch fan├║┼íikov, nie len v americkej NHL.┬á Mno┼żstvo z nich toti┼ż po─Ź├şnanie svojich ob─ż├║ben├Żch klubov u┼ż nesleduje na telev├şzii, ale pomocou svojich mobilov a tabletov.

V─Ćaka t├Żmto technol├│gi├ím a mobiln├Żm aplik├íci├ím v┼íak u┼ż m├┤┼żete ┼íportov├ę prenosy skuto─Źne sledova┼ą kdeko─żvek a kedyko─żvek.

Mobilná aplikácia Tipsport

Jednou z mobiln├Żch aplik├íci├ş, v─Ćaka ktor├Żm m├┤┼żete na┼żivo sledova┼ą Tipsport extraligu je t├í od st├ívkovej kancel├írie Tipsport. V nej toti┼ż okrem kurzov├ęho l├şstku, mimoriadne akt├şvneho diskusn├ęho f├│ra n├íjdete aj popul├írnu Tipsport TV, kde si najvy┼í┼íiu ─Źesk├║ hokejov├║ ligu m├┤┼żete bez ak├Żchko─żvek probl├ęmov pozrie┼ą.

Mobilná aplikácia Chance

Podobn├Żm ┼ít├Żlom, ako pri st├ívkovej spolo─Źnosti Tipsport, funguje aj st├ívkov├í kancel├íria Chance, ktor├í taktie┼ż vyvinula svoju vlastn├║ mobiln├║ aplik├íciu. T├í, nie je ni─Ź├şm ┼ípeci├ílnym zvl├í┼ítna ─Źi v├Żnimo─Źn├í, no na z├íkladn├ę funkcie, ktor├ę u┼ż├şvate─ż potrebuje bohato posta─Ź├ş. V aplik├ícii si m├┤┼żete Tipsport extraligu pozrie┼ą pomocou slu┼żby Chance TV.

V├Żsledky, ┼ítatistiky a video zostrihy

Pre sledovanie v├Żsledkov, podrobn├Żch ┼ítatist├şk a video zostrihov existuje nieko─żko kan├ílov, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą.

V├Żsledky

V┼íetky aktu├ílne v├Żsledky aj s aktu├ílnou tabu─żkou n├íjdete na popul├írnej str├ínke www.flashscore.sk. Tam, okrem in├ęho n├íjdete aj pop├şsanie formy jednotliv├Żch t├şmov.

Štatistiky a video

Najlep┼í├şm kan├ílom na r├┤zne zauj├şmav├ę ┼ítatistiky z Tipsport extraligy je ofici├ílna str├ínka samotnej s├║┼ąa┼że, ktor├í sa spolu s in├Żmi ligami nach├ídza na str├ínke www.hokej.cz.

Tam, okrem podrobn├Żch a zauj├şmav├Żch ┼ítatist├şk hr├í─Źov a klubov n├íjdete aj video zostrihy z ka┼żd├ęho kola, rozhovory s hr├í─Źmi a tr├ęnermi ─Źi preh─żad t├Żch najkraj┼í├şch g├│lov dan├ęho kola.

Kde tipova┼ą?

Ak si chcete stavi┼ą na jeden zo z├ípasov ─Źeskej Tipsport extraligy, m├┤┼żete tak spravi┼ą vo v┼íetk├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ích, ktor├ę vlastnia platn├║ Slovensk├║ licenciu. Ide o tieto spolo─Źnosti:

Zdroj: hokej.cz, wikipedia.com, zive.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest