Tipsport extraliga naživo. Kde sledovať českú hokejovú ligu live v TV, online na internete a cez livestream v mobile

Česká hokejová Tipsport extraliga je jedna z najpopulárnejších hokejových líg v Európe a každý rok ju sledujú tisícky divákov. My vám prinášame kompletný prehľad možností, akým spôsobom si môžete vychutnať zápasy českých klubov live v TV, online na internete či cez livestream v mobile úplne zadarmo!

TIPSPORT Extraliga naživo ▶︎

TIPSPORT EXTRALIGA NAŽIVO

Spôsobov, ako sledovať českú Tipsport extraligu naživo v TV a online je samozrejme niekoľko. Najideálnejším sú pochopiteľne televízne prenosy. Najvyššiu českú hokejovú ligu si však môžete vychutnať aj pomocou livestreamov internetových televízií či stávkových kancelárií.

Prehľad, ako a kde sledovať Tipsport extraligu live dnes:

Tipos extraliga livestream online na TV Tipsport

Stávková kancelária Tipsport je už dlhé roky generálnym partnerom českej extraligy ľadového hokeja a preto je úplne pochopiteľné, že vlastní práva na jej vysielanie. To prebieha cez online televíziu TV Tipsport, kde si môžete pozrieť všetky zápasy daného kola.

Jedinou podmienkou, ktorú musíte splniť je mať vytvorený účet na Tipsporte. Po úvodnej registrácii môžete televíziu sledovať 7 dní zdarma, po ich uplynutí musíte aspoň raz za mesiac uzatvoriť stávku v minimálnej hodnote 1,2 eur.

Ako sledovať Tipsport extraligu livestream zadarmo?

  1. Vytvorte si účet v Tipsporte kliknutím TU
  2. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo.
    (Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura)
  3. Okrem sledovania zadarmo dostanete od Tipsportu aj bonus 20 eur na prvé stávky.
  4. Náš tip pre vás: 15 EUR, ktoré získate za registráciu si rozdelte na minimálne stávky a stavte si s minimálnymi kurzami. Takto môžete sledovať celú sezónu Tipsport extraligy zadarmo!

TIPSPORT Extraliga LIVE ▷

Livestream je dostupný na Slovensku aj v ČR bez obmedzenia.

Tipsport extraliga naživo na Chance TV

Partnerom druhej najvyššej hokejovej súťaže v Českej republike je už niekoľko rokov stávková spoločnosť Chance. Tá, podobne ako Tipsport, ponúka svojim klientom aj možnosť sledovania live zápasov prostredníctvom svojej televízie Chance TV.

Na nej si tak môžete vychutnať všetky zápasy z Tipsport extraligy, ale aj zápasy z Chance ligy. Livestream zápasov je však dostupný len v ČR.

TIP ❱ Prehľad o Tipsport extralige 2021/22 ›

Tipsport extraliga live prenos na O2 TV Sport

Primárnym vlastníkom televíznych práv na Tipsport extraligu je stanica O2 TV Sport, ktorá má taktiež právo prvej voľby pri výbere zápasov, ktoré budú môcť odvysielať.

Počas základnej časti O2 TV Sport bude vysielať live prenosy v stredu, piatok a v nedeľu. Okrem samotného zápasu ponúkne táto športová stanica aj predzápasové štúdio s odbornými analytikmi, ktorí hodnotia priebeh duelu.

Vo vyraďovacej časti sa právo prvej voľby bude striedať s konkurenčnou ČT Sport.

Tipsport Extraliga naživo na ČT Sport

Druhá možnosť, ako sledovať Tipsport Extraligu naživo je športový kanál ČT Sport, ktorý patrí pod Českú telvíziu. V základnej časti sa duely na tomto kanále vysielajú v utorok a v nedeľu.

Vo vyraďovacej časti, ako sme už spomínali, sa právo prvej voľby delí medzi Českú televíziu a komerčnú O2TV. Podobne, ako v O2TV, aj na ČT Šport môžete nájsť predzápasové štúdio so zaujímavými hosťami komentujúcimi priebeh zápasu.

Na ČT Šport si okrem hokejovej Tipsport Extraligy môžete pozrieť aj zápasy futbalovej Európskej Ligy či českej Fortuna Ligy.

Hokejová Tipsport Extraliga na Orange TV

Na Slovensku ste mohli hokejovú Tipsport extraligu sledovať na kanáloch televízie Orange TV. Športové programy Orange Sport však zrušili vysielanie a momentálne nie je známe, na ktorej stanici sa bude dať pozrieť Tipsport extraliga v sezóne 2021/2022 aj na Slovensku.

TIP ❱ Ako sledovať slovenskú Tipos Extraligu

Tipsport Extraliga živě na hokejka.tv

Hokejka.tv je projektom spoločnosti BPA Sport Marketing, ktorá je hrdým a výhradným marketingovým partnerom českej Tipsport Extraligy.

V rámci relatívne nízkeho mesačného predplatného, si môžete na hokejka.tv pozrieť všetky zápasy Tipsport extraligy s výnimkou tých, ktoré vysiela na svojich kanáloch stanica O2TV Sport.

Sledujte hokejovú Tipsport extraligu naživo a online na hokejka.tv
Sledujte hokejovú Tipsport extraligu naživo a online na hokejka.tv (Zdroj:hokejtkatv.cz)

Mesačné predplatné tejto služby stojí v prepočte okolo 3 eur. Stanica hokejka.tv okrem Tipsport extraligy v rámci svojich balíčkov ponúka aj vysielanie zápasov z Chance ligy.

Predplatné pre sezónu 2021/2022

denné: 49, – Kč  (Platí vždy do 24:00 hod zakúpeného dňa – teda do polnoci)
mesačné: 99, – Kč (Mesačné predplatné platí 30 dní od dátumu zakúpenia)
sezónne: 499, – Kč (Predplatné je platné odo dňa zaplatenia po podobu trvania hokejovej sezóny, vrátane play off)

súčasťou každého predplatného je prístup k prenosom z Tipsport extraligy i Chance ligy.

Ako pozerať Tipsport extraligu live na mobile?

Vďaka neustálemu zlepšovaniu technológii sa taktiež o čosi zmenili návyky športových fanúšikov, nie len v americkej NHL.  Množstvo z nich totiž počínanie svojich obľúbených klubov už nesleduje na televízii, ale pomocou svojich mobilov a tabletov.

Vďaka týmto technológiám a mobilným aplikáciám však už môžete športové prenosy skutočne sledovať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí vám len pripojenie na internet.

Mobilná aplikácia Tipsport

Jednou z mobilných aplikácií, vďaka ktorým môžete naživo sledovať Tipsport extraligu je tá od stávkovej kancelárie Tipsport.

V nej totiž okrem kurzového lístku, mimoriadne aktívneho diskusného fóra nájdete aj populárnu Tipsport TV, kde si môžete bez akýchkoľvek problémov pozrieť aj najvyššiu českú hokejovú ligu.

Mobilná aplikácia Chance

Podobným štýlom, ako pri stávkovej spoločnosti Tipsport, funguje aj stávková kancelária Chance, ktorá taktiež vyvinula svoju vlastnú mobilnú aplikáciu.

Tá, nie je ničím špeciálnym zvláštna či výnimočná, no na základné funkcie, ktoré užívateľ potrebuje bohato postačí. V aplikácii si môžete Tipsport extraligu pozrieť pomocou služby Chance TV.

Výsledky, štatistiky a video zostrihy

Pre sledovanie výsledkov, podrobných štatistík a video zostrihov existuje niekoľko kanálov, ktoré môžete využiť.

Výsledky

Všetky aktuálne výsledky aj s aktuálnou tabuľkou nájdete na populárnej stránke www.flashscore.sk. Tam, okrem iného nájdete aj popísanie formy jednotlivých tímov, predzápasové kurzy a mnoho ďalšieho.

Štatistiky a video

Najlepším kanálom na rôzne zaujímavé štatistiky z Tipsport extraligy je oficiálna stránka samotnej súťaže, ktorá sa spolu s inými ligami nachádza na stránke www.hokej.cz.

Tam, okrem podrobných a zaujímavých štatistík hráčov a klubov nájdete aj video zostrihy z každého kola, rozhovory s hráčmi a trénermi či prehľad tých najkrajších gólov daného kola.

Kde tipovať?

Ak si chcete staviť na jeden zo zápasov českej Tipsport extraligy, môžete tak spraviť vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú Slovenskú licenciu. Ide o tieto spoločnosti:

Zdroj: hokej.cz, wikipedia.com, zive.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest