Tipsport extraliga naživo. Kde sledovať českú hokejovú ligu v TV, online a na mobile.

Zdieľaní

Za niekoľko dní opäť začne nová sezóna mimoriadne populárnej najvyššej českej hokejovej ligy s názvom Tipsport extraliga. My vám prinášame prehľad možností, akým spôsobom si môžete vychutnať zápasy českých klubov naživo.

Hokejová Tipsport extraliga

Tipsport extraliga je najvyššou českou hokejovou súťažou. Založená bola v roku 1993 ako plynulé pokračovanie po zaniknutej Československej hokejovej lige. Tento rok tak pôjde o 27. ročník súťaže.

Obhajcom trofeje z minulej sezóny je klub HC Oceláři Třinec, ktorí patria medzi najväčších favoritov aj v tomto ročníku. Ich nadvládu samozrejme bude chcieť prekaziť niekoľko tímov. Najväčším konkurentom však pravdepodobne budú biely tigri z Liberca ale aj HC Škoda Plzeň.

TIP ❱ Program českej Tipsport extraligy v sezóne 2019/2020 ›

Kde sledovať Tipsport extraligu naživo v TV a online?

Spôsobov, ako sledovať českú Tisport extraligu je samozrejme niekoľko. Najideálnejším sú pochopiteľne televízne prenosy. Najvyššiu českú hokejovú ligu si však môžete vychutnať aj pomocou livestreamov internetových televízií či stávkových kancelárií.

Ako sledovať Tipsport extraligu na Slovensku?

Aj keď je Tipsport extraliga prioritne súťažou našich susedov, svojou atraktivitou láka oko aj slovenského diváka. Preto sa niektoré televízne stanice rozhodli na kúpu jej vysielacích práv, okrem našej domácej Tipsport ligy (odkaz na domacu ligu)

Tipsport extraliga naživo na Orange Sport

Jediným slovenským kanálom, kde môžete sledovať počínanie tímov hrajúcich Tipsport extraligu je pomerne nová športová stanica Orange Sport. Táto stanica kúpila vysielacie práva od českého O2TV Sport a vysielajú tak ten istý zápas, ako česká strana.

Ako sledovať Tipsport extraligu v Českej republike?

Televízne práva na vysielanie Tipsport extraligy v Českej republike vlastnia dve televízie, ktoré budú najvyššiu českú hokejovú súťaž vysielať až do sezóny 2022/2023. Obe televízie majú presne stanovený počet zápasov, ktoré môžu počas sezóny odvysielať.

Tipsport Extraliga live na O2 TV Sport

Primárnym vlastníkom televíznych práv na Tipsport extraligu je stanica O2 TV Sport, ktorá má taktiež právo prvej voľby pri výbere zápasov, ktoré budú môcť odvysielať. Počas základnej časti O2 TV Sport bude vysielať zápasy v stredu, piatok a v nedeľu. Okrem samotného zápasu ponúkne táto športová stanica aj predzápasové štúdio s odbornými analytikmi, ktorí hodnotia priebeh duelu. Vo vyraďovacej časti sa právo prvej voľby bude striedať s konkurenčnou ČT Sport.

Tipsport Extraliga naživo na ČT Sport

Druhou televíziou, ktorá vlastní vysielacie práva na najvyššiu českú hokejovú súťaž je Česká televízia. Tá, ju vysiela v rámci svojho športového kanálu ČT Šport. V základnej časti sa duely na tomto kanále vysielajú v utorok a v nedeľu.

Vo vyraďovacej časti, ako sme už spomínali, sa právo prvej voľby delí medzi Českú televíziu a komerčnú O2TV. Podobne, ako v O2TV, aj na ČT Šport môžete nájsť predzápasové štúdio so zaujímavými hosťami komentujúcimi priebeh zápasu.

Tipsport Extraliga živě na hokejka.tv

Hokejka.tv je projektom spoločnosti BPA Sport Marketing, ktorá je hrdým a výhradným marketingovým partnerom českej Tipsport Extraligy. V rámci relatívne nízkeho mesačného predplatného, si môžete na hokejka.tv pozrieť všetky zápasy Tipsport extraligy s výnimkou tých, ktoré vysiela na svojich kanáloch stanica O2TV Sport.

Sledujte hokejovú Tipsport extraligu naživo a online na hokejka.tv
Sledujte hokejovú Tipsport extraligu naživo a online na hokejka.tv

Mesačné predplatné tejto služby stojí v prepočte okolo 3 eur. Stanica hokejka.tv okrem Tipsport extraligy v rámci svojich balíčkov ponúka aj vysielanie zápasov z Chance ligy.

Predplatné pre sezónu 2019/2020

denné: 49, – Kč  (Platí vždy do 24:00 hod zakúpeného dňa – teda do polnoci)
mesačné: 99, – Kč (Mesačné predplatné platí 30 dní od dátumu zakúpenia)
sezónne: 499, – Kč (Predplatné je platné odo dňa zaplatenia po podobu trvania hokejovej sezóny, vrátane play off)

súčasťou každého predplatného je prístup k prenosom z Tipsport extraligy i Chance ligy.

Tipsport extraliga na Tipsport TV

Stávková kancelária Tipsport je už dlhé roky generálnym partnerom českej extraligy ľadového hokeja a preto je úplne pochopiteľné, že taktiež vlastní práva na jej vysielanie. To, sa deje pomocou ich súkromnej online televízie Tipsport TV, kde si môžete pozrieť všetky zápasy daného kola.

Jedinou podmienkou, ktorú musíte splniť je mať vytvorený účet na Tipsporte. Po úvodnej registrácii môžete televíziu sledovať sedem dní zdarma, po ich uplynutí musíte aspoň raz za mesiac uzatvoriť stávku.

Okrem samotnej Tipsport extraligy si však môžete aj na TV Tipsport pozrieť všetky zápasy z druhej najvyššej českej ligy s názvom Chance liga.

Tipsport extraliga naživo na Chance TV

Partnerom druhej najvyššej hokejovej súťaže v Českej republike je už niekoľko rokov stávková spoločnosť Chance. Tá, podobne ako Tipsport, ponúka svojim klientom aj možnosť sledovania live zápasom prostredníctvom svojej televízie Chance TV. Na nej si tak môžete vychutnať všetky zápasy z Tipsport extraligy, ale aj zápasy z Chance ligy.

Ako pozerať Tipsport extraligu live na mobile?

Vďaka neustálemu zlepšovaniu technológii sa taktiež o čosi zmenili návyky športových fanúšikov, nie len v americkej NHL.  Množstvo z nich totiž počínanie svojich obľúbených klubov už nesleduje na televízii, ale pomocou svojich mobilov a tabletov. Vďaka týmto technológiám a mobilným aplikáciám však už môžete športové prenosy skutočne sledovať kdekoľvek a kedykoľvek.

Mobilná aplikácia Tipsport

Jednou z mobilných aplikácií, vďaka ktorým môžete naživo sledovať Tipsport extraligu je tá od stávkovej kancelárie Tipsport. V nej totiž okrem kurzového lístku, mimoriadne aktívneho diskusného fóra nájdete aj populárnu Tipsport TV, kde si najvyššiu českú hokejovú ligu môžete bez akýchkoľvek problémov pozrieť.

Mobilná aplikácia Chance

Podobným štýlom, ako pri stávkovej spoločnosti Tipsport, funguje aj stávková kancelária Chance, ktorá taktiež vyvinula svoju vlastnú mobilnú aplikáciu. Tá, nie je ničím špeciálnym zvláštna či výnimočná, no na základné funkcie, ktoré užívateľ potrebuje bohato postačí. V aplikácii si môžete Tipsport extraligu pozrieť pomocou služby Chance TV.

Výsledky, štatistiky a video zostrihy

Pre sledovanie výsledkov, podrobných štatistík a video zostrihov existuje niekoľko kanálov, ktoré môžete využiť.

Výsledky

Všetky aktuálne výsledky aj s aktuálnou tabuľkou nájdete na populárnej stránke www.flashscore.sk. Tam, okrem iného nájdete aj popísanie formy jednotlivých tímov.

Štatistiky a video

Najlepším kanálom na rôzne zaujímavé štatistiky z Tipsport extraligy je oficiálna stránka samotnej súťaže, ktorá sa spolu s inými ligami nachádza na stránke www.hokej.cz. Tam, okrem podrobných a zaujímavých štatistík hráčov a klubov nájdete aj video zostrihy z každého kola, rozhovory s hráčmi a trénermi či prehľad tých najkrajších gólov daného kola.

Kde tipovať?

Ak si chcete staviť na jeden zo zápasov českej Tipsport extraligy, môžete tak spraviť vo všetkých stávkových kanceláriách, ktoré vlastnia platnú Slovenskú licenciu. Ide o tieto spoločnosti:

Zdroj: hokej.cz, wikipedia.com, zive.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest