F1 Veľká cena Bahrajnu live – priamy prenos v TV, livestream v mobile a online cez internet

F1 Veľká cena Bahrajnu live sa koná v sobotu 2. marca od 16:00h. Prvé podujatie tohto ročníka Formuly 1 chcú vidieť aj fanúšikovia na Slovensku. Zistite, kto vysiela priamy prenos v TV, kde si viete pustiť livestream v mobile a online cez internet! 

F1 VC BAHRAJNU NAŽIVO ▷

F1 Veľká cena Bahrajnu live

F1 program začína svoj nový ročník tradičným podujatím, ktorým je F1 Veľká cena Bahrajnu live. Na okruhu Sachír sa v neobvyklý sobotný čas vydajú na trať hviezdy rýchlych monopostov.

Pozrite si v článku všetky možnosti živého sledovania tohto preteku, nech vám štart prvého súťažného víkendu sezóny neujde.

F1 VC Bahrajnu live

VC Bahrajnu F1 online

Pre predplatiteľov služby VOYO máme skvelú správu, keďže VC Bahrajnu F1 tu je k dispozícii online.

Stačí sa len zaregistrovať, zaplatiť si predplatné a môžete sledovať naživo celú Grand Prix už od tréningov, cez kvalifikáciu až po samotnú VC.

Cena predplatného ostáva nezmenená aj napriek tomu, že sem VOYO pridáva prémiový obsah v podobe kanálov Nova Sport 5 a Nova Sport 6, a je vo výške 5,99 eur/mesiac.

SLEDUJTE F1 NA VOYO ▷

VOYO si viete v rámci aplikácie nainštalovať na všetky vaše smart zariadenia – TV, mobil, tablet a môžete ho sledovať aj cez PC na webe voyo.markiza.sk. Dohromady môžete využívať až päť podporovaných zariadení súčasne.

Športové prenosy dnes na Voyo online

Veľká cena Bahrajnu F1 TV prenos

Veľká cena Bahrajnu F1 sa v rámci TV prenosu objaví na novej športovej stanici Nova Sport 5 live.

Práve tá bude pokrývať celú sezónu Formuly 1, vrátane všetkých tréningov, kvalifikácii, šprint pretekov a Veľkých cien. Komentátormi ostávajú Števo Eisele a Josef Král, rovnako tak, ako tomu bolo po minulé roky u konkurencie.

Naladiť si tento kanál u nás môžete zatiaľ výhradne cez ponuku satelitnej či internetovej televízie operátora Skylink Slovensko.

Ten má za 11,90€ na prvé tri mesiace po registrácii k dispozícii pre vás kanál Nova Sport 5 a dohromady až 80 staníc, z toho 13 športových, na ktorých si pozriete aj futbalovú Ligu Majstrov, Premier League alebo hokejovú NHL, či domáce športové súťaže.

NALAĎTE SI NOVA SPORT 5 ▷

TV program Formula 1 VC Bahrajn

Pozrite si TV program Formula 1 VC Bahrajn – kedy môžete sledovať tréningy, kvalifikáciu a hlavné preteky.

  • Štvrtok 29. 2. (od 12:30) – Tréning 1
  • Štvrtok 29. 2. (od 16:00) – Tréning 2
  • Piatok 1. 3. (od 13:30) – Tréning 3
  • Piatok 1. 3. (od 17:00) – Kvalifikácia
  • Sobota 2. 3. (od 16:00) – Hlavné preteky

VC Bahrajnu Formula 1 live stream

Okrem online streamu cez VOYO môžete využiť live stream VC Bahrajnu Formula 1 aj cez ponuku internetovej TV od Skylinku. Aj ten má k dispozícii aplikáciu pre TV, mobil či tablet a sledovať televíziu tu môžete aj cez PC.

Stačí si len vybrať z ponuky Skylink Slovensko a vďaka dostupnosti kanálu Nova Sport 5 v jeho ponuke vám neujde žiadna Veľká cena počas celej sezóny F1 naživo.

Okrem toho sa dá ešte predplatiť si oficiálnu službu F1 TV, ktorá síce neponúka slovenský komentár, ale prináša taktiež rozsiahle streamovanie celého ročníka Formuly od 26,99€ ročne.

F1 VC Bahrajnu naživo vstupenky

F1 VC Bahrajnu môžete zažiť aj naživo, keď si kúpite vstupenky napríklad cez oficiálneho predajcu SportsEvents365. Ten má k dispozícii lístky na prvú Grand Prix tohto ročníka od 217€.

Nájdete tu taktiež aj lístky na ďalšie Veľké ceny, vďaka čomu môžete zažiť preteky Formúl na vlastnej koži alebo niekomu podarovať zážitok, na ktorý nikdy v živote nezabudne.

Formula 1 vstupenky na SportsEvents365

Zdroj: skylink.sk, voyo.markiza.sk, sportsevents365.cz 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest