Štvrťfinále Ligy majstrov: FC Porto – FC Liverpool (1:4)

V zápase FC Porto – FC Liverpool sa domáci mohli spoliehať na domáce prostredie, bohužiaľ im to nevyšlo. Duel ste mohli sledovať online s audio komentárom a tipovať live na svojho favorita!

FC Porto – Liverpool 1:4 (0:1)

Štvrťfinále Ligy majstrov – odveta (Estádio do Dragão – Porto, Portugalsko)

Góly: 69. Militao – 26. S. Mané, 65. M. Salah, 77. Firmino, 84. V. van Dijk, ŽK: 36. Pepe (Porto) – 32. Mané (Liverpool)

prvý zápas: 0:2, do semifinále postúpil FC Liverpool

Zápas ste mohli sledovať ONLINE ›

Naposledy Porto postúpilo do semifinále Ligy majstrov pod vedením Josého Mourinha v sezóne 2003/04, keď sa im podarilo celú súťaž vyhrať.

Liverpool vyzve v semifinále Barcelonu. Liverpool vyradil Porto v minulom ročníku v osemfinále, keď o postupe rozhodol už v prvom dueli v Portugalsku, kde aj vďaka hetriku Sadia Maného zvíťazil 5:0. Tentoraz to majú „Reds“ zápas s Portom dobre rozohraný vďaka gólom Keity a Firmina z prvého zápasu.

Liga majstrov – štvrťfinále (odvety) program a výsledky

Futbalová Liga majstrov 2018/19 – program, výsledky a informácie ›

Ako sledovať Ligu majstrov na internete

Zápasy štvrťfinále Ligy Majstrov naživo môžete na Slovensku sledovať v TV cez platenú TV Orange Sport. Online vysielanie zápasu si može pozrieť každý len za 3 €. Zistite viac na orangesport.sk.

Na území Českej republiky bude zápasy Champions League vysielať platený kanál O2 Sport Futbal. Len za 99 Kč (3 €) si môžete sledovať futbal celý deň.

 LM – štvrťfinále: FC Porto – Liverpool FC ONLINE


Zdroj: thesun.co.uk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest