EURO 2020 bonus 20 EUR zadarmo

ONLINE: MS v biatlone 2019 – šprint žien na 7,5 km. Sledujte prenos naživo!

Zdieľaní

Dnes je na programe MS v biatlone šprint žien na 7,5 km. Slovenky zabojujú v pretekoch aj s našou najväčšiu nádejou Anastasiou Kuzminovou, ktorá v zmiešanej štafete neštartovala.

MS v biatlone – šprint žien na 7,5 km (LIVE)

Slovensko bude v dnešnej disciplíne bojovať o medaile v zložení Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Ivona Fialková, Terézia Poliaková v rýchlostných pretekoch / šprint žien na 7,5 km.

Závod začína dnes (piatok 8.marca 2019) o 16.15 hod. Sledujte MS v biatlone – šprint žien na 7,5 km NAŽIVO ›

Svetový šampionát pokračuje rýchlostnými pretekmi žien na 7,5 km (16.15). O účasti Anastasii Kuzminovej (šprint je jej najúspešnejšou disciplínou, v tejto sezóne ho vyhrala v Ruhpoldingu) sa rozhodne vo štvrtok večer, definitíva možno padne až v piatok.

Nasťa nie je zdravotne fit, viróza či chrípka na ňu doľahla ešte pred odchodom do dejiska. Tu sa jej stav nezlepšil ani nezhoršil. Štafetu sme radšej vynechali, do šprintu ju nahlásime, uvidíme, ako sa bude cítiť v piatok ráno po štvrtkovom tréningu, povedal Daniel Kuzmin, jej tréner i manžel.

MS v biatlone 2019: ONLINE prenos naživo

Live prenosy zadarmo

Majstrovstvá sveta v biatlone
Šprint žien, 7,5 km, Östersund
Östersund (Švédsko)
piatok 8. marca 2019 o 16:15
Online prenos
V týchto chvíľach je to na dnes všetko. Ďakujeme, že ste spoločne s nami sledovali fantastické preteky pre Slovensko. Nasťa Kuzminová vybojovala pre našu krajinu zlatú medailu z Majstrovstiev sveta v biatlone. Ešte raz, jedno veľké ďakujeme, Nasťa.
Strelecky dnes preteky vôbec nevyšli celkovej líderke Svetového pohára Lise Vittozziovej (21. miesto). Zlyhali aj ďalšie ašpirantky na titul ako Kaisa Mäkäräinenová (12. miesto), Dorothea Wiererová (10. miesto) či Marta Olsbuová Roeiselandová (25. miesto).
Konečné poradie v cieli:

1. A. Kuzminová 22:17.5 (1)
2. I. L. Tandrevold +9.7 (0)
3. L. Dahlmeier +12.6 (0)
4. H. Oeberg +13.2 (1)
5. M. Brorsson +21.7 (1)

33. I. Fialková +1:36.2 (2)
48. P. Fialková +2:10.1 (4)
86. T. Poliaková +4:42.6 (4)
Vážení športoví priatelia, máme za sebou úžasné preteky, v ktorých triumfovala aj napriek predchádzajúcim zdravotným problémom naša biatlonová kráľovná Anastasia Kuzminová. Stala sa majsterkou sveta v šprinte. Bežecky šla opäť fantasticky, zaznamenala jednu streleckú chybu. Za ňou v cieli skončila Ingrid Landemark Tandrevoldová so stratou 9,7 sekundy a do nedeľnej stíhačky pôjde tretia Laura Dahlmeierová.
Rýchlostné preteky žien v Östersunde sa práve skončili.
Cieľ
Do cieľa prichádza predposledná pretekárka, Jevgenija Pavlovová, ktorá na strelnici zaznamenala dve nuly, ale bežecky to bol slabší výkon. Dostáva sa na celkové 24. miesto.
Cieľ
Už určite doma na Slovensku môžeme oslavovať. Po vynikajúcom triumfe Petry Vlhovej v obrovskom slalome máme možnosť vidieť 16. víťazstvo Anastasie Kuzminovej, premiérovo na svetovom šampionáte.
2. str
Jevgenija Pavlovová po druhej streľben ie je úspešná a takisto stráca viac ako 10 sekúnd. Už máme na trati len zopár pretekárok.
Cieľ
Manko Denisy Herrmannovej v cieli je 23,9 sekundy. Do cieľa pomaličky prichádzajú posledné pretekárky, zopár z nich je ešte na strelnici s číslami 90 a vyššie.
7,1 km
Bežecky už Denisse Hermannová jednoznačne nedobehne Anastasiu Kuzminovú, ktorá stráca štyristo metrov pred cieľom 24,5 sekundy na našu skvelú reprezentantku.
Priebežné poradie v cieli:

1. A. Kuzminová 22:17.5 (1)

2. I. L. Tandrevold +9.7 (0)
3. L. Dahlmeier +12.6 (0)
4. H. Oeberg +13.2 (1)
5. M. Brorsson +21.7 (1)

25. V. Vítková +1:42 (2)
31. P. Fialková +2:10.1 (4)
44. L. Charvátová +2:47.1 (4)
52. T. Poliakova +4:32.9 (4)
Cieľ
Na trati sa už nenachádza pretekárka, ktorá by mohla atakovať fantastický čas Nasti Kuzminovej – 22 minút, 17 sekúnd a 5 stotín. Do cieľa prišla už aj Markéta Davidová, ktorá sa dostáva na priebežné 6. miesto.
2. str
Z boja o medailu vypadáva aj Jelena Kručinkinová, ktorá na druhej streľbe trafila iba dva z piatich terčov a odkrúži si 450 metrov v trestnom kole.
6,3 km
Ivona Fialková s mankom jednej minúty a 27 sekúnd prebehla medzičasom po 6 300 metroch a na svoju sestru Paulínu má viac ako tridsaťsekundový náskok. Paulíne Fialkovej tieto preteky jednoznačne strelecky nevyšli.
2. str
Denise Herrmannová mohla atakovať titul svetovej šampiónky. Na druhej strelnici však neuspela, ide až do dvoch trestných okruhov!
1. str
S dobrým bežecký, časom prišla na strelnicu ďalšia domáca reprezentantka Anna Magnussonová, ktorá však urobila dve chyby.
2. str
Češka Markéta Davidová v stoji neurobila ani jednu chybu. Takisto sa môže dostať na dobré umiestnenie, no pred našu pretekárku rozhodne nepôjde. Stráca 26,8 sekundy.
Cieľ
Ani Jekaterina Yurlovová-Perchtová nezdolá našu hviedzu Nasťu Kuzminovú. Perchtová prichádza do cieľa až na 6. mieste.
2. str
Nórka Synnoeve Solemdalová na druhej streľbe absolútne pohorela. Trafila iba dva z piatich terčov a odbeží si ďalšie tri okruhy.
1. str
Okruh favoritiek je čoraz užší. Patrí do neho jednoznačne aj Justine Braisazová, no hneď na prvej streľbe netrafila dva terče.
Cieľ
Pretekárka, ktorá mala tiež zdravotné problémy, Nemka Dahlmeierová prišla do cieľa na priebežnom 3. mieste so stratou 12,6 sekundy.
1. str
Výborne odstrieľala Denise Herrmannová, ktorá sa po prvej streľbe dostáva na 5. miesto so stratou 11,9 sekundy.
2. str
Z boja o medaily vypadáva Celia Aymonierová, ktorá na druhej streľbe zaznamenala dve chyby a absolútne pochovala svoju šancu na medailu.
Cieľ
Kaisa Mäkäräinenová finišuje v cieli až na ôsmej pozícii, na Nasťu stratila sekúnd.
6,3 km
Laura Dahlmeierová dnes nemá šancu bežecky konkurovať Nasti Kuzminovej. Na medzičase po 6 300 metroch stráca už vyše 15 sekúnd.
Cieľ
Anastasia Kuzminová prichádza do cieľa s náskokom 9,7 sekundy na Tandrevoldovú. Je to výborný čas. Nasťa napriek zdravotným problémom odovzdala na trati maximum a má šancu stať sa svetovou šampiónkou.
Cieľ
Ďalšou finišmankou bola Hanna Oebergová, ktorá stratila na Tandrevoldovú 3,5 sekundy.
2. str
Perfektne odstrieľala Laura Dahlmeierová, ktorá ide strelecky bezchybne. Bežecky však zaostáva za Tandrevoldovou a aj Kuzminovou.
6,3 km
Priamy súboj Tandrevoldovej a Kuzminovej je zatiaľ veľmi tesný. Po druhej streľbe skresala jednu sekundičku, po 6 300 metroch stráca 0,9 sekundy a útočí na medailu!
2. str
Nemka Hildebrandová zaznamenala na druhej streľbe dve chyby a musí si ísť dodatočne odbehnúť dva trestné okruhy.
Cieľ
Výborné preteky má dnes za sebou Ingrid Landemark Tandrevoldová, ktorá je o 22 sekúnd rýchlejšia v cieli než Eckhoffová.
1. str
Preteky dobre odštartovala aj Celia Aymonierová.
2. str
Kaisa Mäkäräinenová urobila na druhej streľbe dve chyby. Nasťu Kuzminovú teda jednoznačne ohroziť nemôže.
2. str
Bežecký výkon Nasti Kuzminovej je dnes opäť famózny. Streľbu zvládla perfektne a dostáva sa na priebežné 2. miesto s mankom 1,9 sekundy. Je to zatiaľ fantastické.
2. str
Hanna Oebergová predviedla čistú streľbu na druhej položke a dostáva sa na priebežné 3. miesto so stratou 16 sekúnd.
Cieľ
Priebežná líderka celkovej klasifikácie Lisa Vittozzivá prichádza do cieľa so stratou 28,8 sekundy na Nórku Eckhoffovú. Preteky jej nevyšli, zaznamenala tri trestné okruhy.
1. str
Na prvú streľbu prišla nemecká ašpirantka na zlato Laura Dahlmeierová. Strelecky to zvládla bravúrne, no na prvé miesto sa nedostane.
1. str
Paulíne Fialkovej nevyšla úvodná streľba. Staršia zo sesterskej dvojice musí ísť do dvoch trestných okruhov.
Cieľ
Do cieľa pomaličky prichádza Dorothea Wiererová, ktorá sa zaraďuje na priebežné druhé miesto so šesťstotinovou stratou.
2. str
Strelecky to dnes vôbec nevychádza Marte Olsbuovej Roeiselandovej, ktorá k dvom trestným okruhom pridáva ďalšie dva.
1. str
Všetkých päť terčov vybielila Fínka Mäkäräinenová a s časom 7:46,7 sa dostáva na prvé miesto.
Cieľ
V cieli zatiaľ s časom 22,50 na prvom mieste Tiril Eckhoffová.
1. str
Anastasia Kuzminová odchádza zo strelnice s jednou streleckou chybou. Musí ísť teda 150 metrov navyše.
Cieľ
Joanne Reidová dokázala zatiaľ ako jediná mať obe čisté strelecké položky a už prišla do cieľa s náskokom vyše 12 sekúnd.
1. str
Švédska strelkyňa a bežkyňa Hanna Oebergová zaznamenala na prvej strelnici jednu chybu. Favoritky zatiaľ väčšinou nie sú stopercentné, nepodarilo sa to ani Wiererovej a ani Vitozziovej.
1,3 km
Na trať už máme aj fínsku velikánku Kaisu Mäkäräinenovú, ktorá na prvom medzičase získala niečo vyše troch sekúnd.
1. str
Úspešnú streľbu nepredviedla Vanessa Hinzová, ktorá netrafila jeden terčík a musí ísť do trestného okruhu.
2. str
Dorothea Wiererová bola na druhej streľbe bezchybná, dnešné preteky teda ukončí len s 300 metrami navyše. Dostáva sa na 2. miesto so stratou 12,5 sekundy.
1. str
Ingrid Landmark Tandrevoldová prišla na strelnicu s dobrým časom a zaznamenala čistú položku. Dostáva sa teda pred Alimbekavovú, na ktorú získala 4,3 sekundy.
1. str
Neúspešnú prvú streľbu má za sebou Clare Eganová. Lepšie to nešlo ani Marte Olsbuovej Roeiselandovej, ktorá zaznamenala dve chyby. Priebežnou líderkou po prvej streľbe je stála Dzinara Alimbekavová.
Štart
Na trať práve vybehla slovenská pretekárka Anastasia Kuzminová. Držme jej spoločne palce, za chvíľu sa na štartový rošt postaví aj Paulína Fialková.
2. str
Tiril Eckhoffová pridala k jednej chybe z ležky aj jednu chybu v stoji.
2. str
Američanka Joanne Reidová úspešne zvládla aj druhú položku a s nulou na konte sa poberie do cieľa.
4,6 km
Poliaková stráca na tomto medzičase dve minúty a 6 sekúnd. K jednému trestnému okruhu pridala na streľbe v stoji ďalšie tri trestné kolá.
Štart
Na štart sa dostala domáca pretekárka Hanna Oebergovú, za chvíľočku bude mať za sebou štart Nasťa Kuzminová.
1. str
Líderka celkovej klasifikácie Vitozziová zaznamenala dve chyby. Stáva sa tak druhou Taliankou po Wiererovej, ktorá bude musieť ísť odbežať dva trestné okruhy.
1,3 km
K úvodnému medzičasu už prichádza aj Marte Olsbuová. Časomieru pretína s identickým časom aký mala jej krajanka Eckhoffová.
2,7 km
Terézia Poliaková sa po 2 700 metroch nachádza na priebežnej 10. pozícii.
2. str
Réžia nám ponúkla záber na druhej streľbe, kde dorazila Irina Kručinkinová, ktorá však musí ísť po prvej čistej položke do jedného trestného okruhu po jednom neúspešnom výstrele v stoji.
1. str
Máme novú líderku po prvej streľbe. Je ňou Bieloruska Alimbekavová. Medzitým odstrieľala Dorothea Wiererová, ktorá zaznamenala až dve chyby.
1. str
S dobrým časom prišla na strelnicu Francúzska Julia Simonová. Zaznamenala na strelnici dve chyby.
1,3 km
Líderka celkového poradia Vittozziová má o niečo pomalší čas než tamojšia líderka Eckhoffová, stráca na ňu sedem sekúnd po 1 300 metroch.
1. str
Streľbu už má za sebou aj Poľka Monika Hojniszová. Jej muška nebola taktiež stopercentná a takisto bude musieť ísť do trestného okruhu. Líderkou po prvej streľbe je zatiaľ Švajčiarka Gasparinová s časom 8 minút, 8 sekúnd a 8 stotín.
1. str
Komfortný náskok v bežeckej časti získala Tiril Eckhoffová. Na strelnici však nepredviedla stopercentný výkon a odchádza do jedného trestného okruhu.
1. str
Čistú streľbu má medzitým za sebou švajčiarska pretekárka Selina Gasparinová.
Štart
Na štart sa už dostal líderka celkovej klasifikácie a aj líderka šprintu Lisa Vittozziová.
1. str
Prvá streľba absolútne nevyšla českej pretekárke Lucii Charvátovej, ktorá zaznamenáva až tri chyby.
1. str
Terézia Poliaková prišla o cenné sekundy, naša reprezentantka zaznamenala jednu chybu a veľmi dlho trávila čas na strelnici mierením na terče.
1,3 km
Medzičas po 1 300 metrov zatiaľ ovládla Tiril Eckhoffová, ktorej výborne kĺžu lyže.
Štart
Prvá výraznejšia favoritka Dorothea Wiererová sa práve dostala na trať.
2 km
Na medzičase po dvoch kilometroch stráca naša reprezentantka Terézia Poliaková na Semerenkovú viac ako 20 sekúnd.
1. str
Na strelnicu sa už dostala Valj Semerenková. Nezaznamenala čistú streľbu, ušli jej dva výstrely a bude musieť ísť do dvoch trestných kôl.
Štart
Na trať vybieha aj prvá nórska nádej na medailu Tiril Eckhoffová.
Štart
Medzitým sledujeme na trati už aj českú zástupkyňu Luciu Charvátovú, po nej na trať vybehla Selina Gasparinová.
1,3 km
Máme už zaznamenaný aj prvý čas. Ukrajinka Valj Semerenková prebehla medzičas s časom 3 minúty a 27 sekúnd a dve stotiny.
Štart
Do boja o víťazstvo sa zapojila už aj Irina Starychová, prvá ruská biatlonistka na trati.
Štart
Na štart sa už dostala aj reprezentantka Kórejskej republiky Eun-džung Ko. Po nej vybieha na trať Terka Poliaková.
Štart
Na trať vybieha Irina Kručinkinová, ktorá reprezentuje Bielorusko.
Štart
Ako prvá na trať vybehla zástupkyňa Valj Semerenková. Za ňou je pripravená kanadská biatlonistka Megan Bankesová.
Rýchlostné preteky na 7,5 kilometra sa práve začali.
Štart sa nachádza v nadmorskej výške 363 metrov nad morom. Celkové stúpanie na trati má dĺžku 95 metrov. Ako prvá na trať poputuje ukrajinská reprezentantka Valj Semerenková. Hneď piata je pripravená prvá naša zástupkyňa Terézia Poliaková.
Počasie je v porovnaní so včerajškom o niečo pokojnejšie. Na strelnici fúka vietor s rýchlosťou 10 km/h a v biatlonovom areáli registrujeme len mierne sneženie. Podmienky poveternostné aj tie traťové sa však stále menia.
Prajem príjemné popoludnie všetkým čitateľom. Z pohľady Anastasie Kuzminovej bol štart otázny, keďže ju trápili zdravotné ťažkosti. Jej manžel a tréner v jednej osobe Daniel Kuzmin pre RTVS potvrdil, že Nasťa by mala na 99% nastúpiť.
Prajem vám príjemné popoludnie a srdečne vás vítam pri sledovaní on-line prenosu z druhých pretekov na tohtoročných MS v biatlone vo švédskom Östersunde. O 16:15 sú na programe rýchlostné preteky na 7,5 kilometra, v ktorých aj Slovensko bude mať štvornásobné zastúpenie. Priebehom pretekov vás bude sprevádzať Lukáš R. Ovšonka.

Včerajšia štafeta priniesla nášmu tímu 12. miesto
Majstrovstvá sveta vo Švédsku odštartovali včerajšími pretekmi zmiešaných družstiev. Výborný prvý úsek predviedla Ivona Fialková, ktorá odovzdávala štafetu na 5. mieste. Druhá na trati jej sestra Paulína sa trošku strelecky vytrápila, dohromady štyrikrát dobíjala a odovzdávala štafetu na 7. mieste. V mužskej časti vyšla prvá streľba Tomášovi Hasillovi, ktorý dokopy iba raz dobíjal a odovzdával Otčenášovi na 9. mieste. Posledný náš reprezentant dohromady dobíjal na strelnici päťkrát a do cieľa prišiel na konečnom 12. mieste.

V predchádzajúcom šprinte sezóny triumf Olsbuovej
Vo februári sa preteky Svetového pohára presunuli za veľkú mláku, kde sa jazdilo v kanadskom stredisku v Canmore. Veľmi mrazivé teploty však robili pretekárom a pretekárkam veľké problémy, štarty jednotlivých disciplín sa viackrát presúvali. Odtiaľ sa presunula pozornosť biatlonových fanúšikov na zápolenie športovcov a športovkýň do amerického olympijského strediska v Salt Lake City, kde sa však na štarte v šprinte postavila iba Anastasia Kuzminová. Sestry Fialkové sa samostatne pripravovali na svetový šampionát v talianskom stredisku Antholz-Anterselva. Nasťa Kuzminová s jednou chybou na streľbe v stoji skončila v konečnom zúčtovaní na chvályhodnom 5. mieste so stratou 28,2 sekundy na víťazku Olsbuovú.

Celkovou aj rýchlostnou líderkou Talianka Vittozziová
Pred začiatkom pretekov na 7,5 kilometra je dôležité poznamenať doterajšie postavenia v rebríčkoch. Celkovou líderkou poradia je Talianka Vittozziová, ktorá má pred svojou krajankou Wiererovou náskok siedmich bodov. Zo štvrtej pozície číha na vedúce duo Nasťa Kuzminová so ziskom 620 bodov a na šiestom mieste je Paulína Fialková so ziskom 526 bodov. Ivone patrí v celkovom hodnotení 62. priečka, Terézia Poliaková je zatiaľ bez bodu. V šprinte vedie ranking takisto Vittozziová, Kuzminová je s 251 bodmi na 4. mieste a Paulína Fialková na 8. pozícii so ziskom 180 bodov.

Štartová listina pretekov v Östersunde
Šprint zaháji o 16:15 miestneho a nášho času ukrajinská reprezentantka Valj Semerenková. Hneď z piateho miesta pôjde Terka Poliaková, zo 43. miesta odštartuje Anastasia Kuzminová, o 6 priečok za ňou vybehne na trať Paulína Fialková a jej sestra Ivona zaháji preteky zo 69. miesta. Líderka celkovej klasifikácie Talianka Lisa Vittozziová vybehne na trať s číslom 24.
Kompletná štartová listina:
1. Valj Semerenková (UKR)
2. Megan Bankesová (CAN)
3. Hanna Solaová (BLR)
4. Eun-džung Ko (KOR)
5. Terézia Poliaková (SVK)
6. Irina Starychová (RUS)
7. Ljudmila Achatovová (KAZ)
8. Lucie Charvátová (CZE)
9. Selina Gasparinová (SUI)
10. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
11. Daniela Kadevová (BUL)
12. Tiril Eckhoffová (NOR)
13. Monika Hojniszová (POL)
14. Dzinara Alimbekavová (BLR)
15. Anna Frolinová (KOR)
16. Sarah Beaudryová (CAN)
17. Julia Simonová (FRA)
18. Dorothea Wiererová (ITA)
19. Nicole Gontierová (ITA)
20. Polona Klemenčičová (SLO)
21. Galina Višněvská (KAZ)
22. Rieke De Maeyerová (BEL)
23. Johanna Talihärmová (EST)
24. Lisa Vittozziová (ITA)
25. Světlana Mironovová (RUS)
26. Fan-čchi Meng (CHN)
27. Eniko Martonová (ROU)
28. Natalja Kočerginová (LTU)
29. Anaïs Chevalierová (FRA)
30. Clare Eganová (USA)
31. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
32 Julija Matvijenková (LAT)
33. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
34. Elisa Gasparinová (SUI)
35. Suvi Minkkinenová (FIN)
36. Vanessa Hinzová (GER)
37. Julija Džimová (UKR)
38. Sari Maedaová (JPN)
39. Veronika Vítková (CZE)
40. Hanna Öbergová (SWE)
41. Kamila Żuková (POL)
42. Mona Brorssonová (SWE)
43. Anastasia Kuzminová (SVK)
44. Nika Blaženićová (CRO)
45. Lea Einfaltová (SLO)
46. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
47. Tuuli Tomingasová (EST)
48. Franziska Hildebrandová (GER)
49. Paulina Fialková (SVK)
50. Rosanna Crawfordová (CAN)
51. Venla Lehtonenová (FIN)
52. Laura Dahlmeierová (GER)
53. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
54. Linn Perssonová (SWE)
55. Fujuko Tačizakiová (JPN)
56. Julia Schwaigerová (AUT)
57. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
58. Tchang Ťia-lin (CHN)
59. Son-su Kim (KOR)
60. Wei-Lin Jillian Colebournová (AUS)
61. Célia Aymonierová (FRA)
62. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
63. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
64. Kinga Zbylutová (POL)
65. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
66. Anastasija Merkušinová (UKR)
67. Lena Häckiová (SUI)
68. Synnøve Solemdalová (NOR)
69. Ivona Fialková (SVK)
70. Baiba Bendiková (LAT)
71. Anika Kožicaová (CRO)
72. Markéta Davidová (CZE)
73. Franziska Preussová (GER)
74. Emilija Jordanovová (BUL)
75. Federica Sanfilippová (ITA)
76. Iryna Krjuková (BLR)
77. Susan Dunkleeová (USA)
78. Alla Gilenková (MDA)
79. Denise Herrmannová (GER)
80. Jurie Tanakaová (JPN)
81. Jen Čang (CHN)
82. Jelena Kručinkinová (BLR)
83. Justine Braisazová (FRA)
84. Laura Toivanenová (FIN)
85. Katharina Innerhoferová (AUT)
86. Regina Ojaová (EST)
87. Desislava Stojanovová (BUL)
88. Emma Lunderová (CAN)
89. Magdalena Gwizdońová (POL)
90. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
91. Vita Semerenková (UKR)
92. Anna Magnussonová (SWE)
93. Aita Gasparinová (SUI)
94. Jevgenija Pavlovová (RUS)
95. Eva Puskarčíková (CZE)
Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť sa začne o 16:15.
Zdieľaní

Pin It on Pinterest