ONLINE: SP v biatlone stíhačka žien (10 km) Oslo 2019. Kuzminová jednoznačne vyhrala! (VIDEO)

Po štvrtkovom šprinte je dnes na programe stíhačka žien na 10 km v Osle – Holmenkollene. Z prvého miesta vyštartuje Anastasia Kuzminová a tretia Paulina Fialková.

Svetový pohár v biatlone stíhačka žien LIVE

Anastasia Kuzminová zvíťazila v stíhacích pretekoch žien na 10 km vo finále SP v nórskom Osle. Prvýkrát v kariére predviedla 100% streľbu, keď sklopila všetkých 20 terčov bez jedinej streleckej chyby – ako jediná spomedzi všetkých 60 biatlonistiek na štarte!

Výsledky – Svetový pohár v biatlone 2018/2019 – Oslo, Nórsko

Stíhacie preteky žien na 10 km:

1. Anastasia KUZMINOVÁ (SR) 28:25,9 min (0)
2. Denise Herrmannová (Nem.) +1:42,8 min (2)
3. Hanna Öbergová (Švéd.) +2:01,1 (1)
4. Marte Olsbuová-Röiselandová (Nór.) +2:11,7 (3)
5. Linn Perssonová (Švéd.) 2:12,5 (1)

35. Paulína FIALKOVÁ (SR) +5:06,3 (8)

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zvíťazila vo štvrtkových rýchlostných pretekoch žien na 7,5 km v rámci posledného kola Svetového pohára v nórskom Osle a obhájila malý kryštálový glóbus. Teraz ju čaká ďalšia výzva v podobe stíhačky.

Teraz čaká slovenské biatlonistky stíhačka žien a Anastasia Kuzminová vyštartuje ako prvá, s 21 sekundovým náskokom pred druhou Franziskou Preussovou z Nemecka. (Nem.)

Paulína Fialková stratila v šprinte na Anastasiu 25 sekúnd a s týmto mankom vyštartuje z tretej pozície.

ONLINE PRENOS: SP v biatlone stíhačka žien (10 km) Oslo-Holmenkollen