ME vo volejbale 2019 (ženy): Slovensko – Rusko (0:3) VIDEO

Zdieľaní

ME vo volejbale ženy 2019 v skupine D odohrali naše volejbalistky posledný zápas. Sledujte Slovensko – Rusko VIDEO. Naše reprezentantky sa v osemfinále stretnú proti Taliansku.

ME vo volejbale 2019: Slovensko – Rusko 0:3 VIDEO

  • Štvrtok 29. augusta 2019 od 15.30 hod
  • Štadión Ondreja Nepelu – Bratislava, Slovensko

(14-25, 9-25, 12-25) 66 minút, rozhodovali: Simonovská (Č. Hora) a Marques Ferreira, 5730 divákov

Slovensko: Koseková 1, Palgutová 5, Pencová 2, Herelová 2, Radosová 6, Kostelanská 3, libero Španková (Hudecová, Hrončeková, Kijaková 1, Ovečková, Szaboóvá, Fričová, libero Jančová)

Rusko: Jefimovová 3, Koroľovová 10, Gončarovová 10, Starcevová 4, Voronkovová 14, Parubecová 10, libero Galkinová (Lazarenková, Romanovová 1, Kurilová 4, Fetisovová, Chalecká, Lazarevovová 2, libero Čikrizovová)

ME vo volejbale: Slovenské volejbalistky proti Rusku

Vo štvrtok prehrali  slovenské volejbalistky druhý krát na turnaji a dosť jednoznačne proti Rusku. Nech sa tento výsledok skončí akokoľvek, pre Slovensko je postup medzi najlepších 16 tímov historickým úspechom.

Štvrté Španielsko čaká ešte tiež zápas tak isto ako naše reprezentantky s Ruskom, no už teraz je isté, že Slovenky vzhľadom na horší vzájomný zápas i skóre v tabuľke D-skupiny nepredbehnú.

Slovenky budú bojovať o postup do štvrťfinále v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v nedeľu 1. septembra buď o 15.30 h, alebo o 18.00 h.

TIP ❱ Všetko o ME vo volejbale žien 2019 ›

Kto bude súperom Slovenských volejbalistiek v osemfinále?

Slovenské volejbalistky sa umiestnia po základnej časti buď na druhom, alebo treťom mieste. Ich súperkami bude druhý, alebo tretí najlepší tím z B-skupiny, teda Poľsko (usporiadateľská krajina) Taliansko, Belgicko, Slovinsko, Ukrajina a Portugalsko.

Poľsko je spoluorganizátorom ME, takže sa so Slovenskom v osemifinále nestretne. Portugalčanky sú v B-skupiny posledné a nemajú už šancu postúpiť. Naše reprezentantky sa stretnú Talianskom.


Živý prenos SLOVENSKO – RUSKO odvysielala RTVS!

Priamy prenos vysiela RTVS od 15:20 na Dvojke – sledujte online stream na internete ›

Sledujte Tour de France LIVE


Zdroj: rtvs.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest