UFC Fight Night Prague 2019 informácie – program, vstupenky, live prenosy

Shares

UFC Praha Fight Night, bude mať premiéru tejto najväčšej MMA organizácii na svete v Čechách, vo februári tohto roku v pražskej O2 Aréne.

UFC Praha 2019 informácie

Organizácia UFC (Ultimate Fighting Championship) potvrdila, že v sobotu 23. februára zorganizuje v O2 Aréne v Prahe svoju premiérovú akciu v Českej republike. V rámci expanzie organizácie do celého sveta a v snahe predstaviť šport MMA novému publiku, bude UFC Praha Fight Night 145 prvou zástavkou v roku 2019.

Galavečer MMA v O2 aréne bude patriť organizáciu UFC. Prvýkrát sa v Česku predstavia zápasníci, ktorí už pod touto organizáciou bojovali v 22 krajinách sveta. Teraz prichádza na rad Praha.

Popularita UFC v Českej republike minulých rokoch mimoriadne vzrástla. V rodných Čechách by sa mala predstaviť jedna z najväčších ženských hviezd UFC Lucie Pudilová, ktorá nedávno prehrala tesne na body s Irene Aldanovou.

UFC Praha 2019 livestream online sledovať naživo zadarmo

Televízne vysielanie amerického kolosu dosiahne do viac ako 160 krajín a sledovanosť presahuje miliardu domácností v 40 rôznych jazykoch.

Zápasy v Čechách a na Slovensku vysiela O2 Šport, Nova Sport a Dajto. Je teda pravdepodobné, že jedna alebo všetky stanice budú galavečer UFC Fight Night Prague vysielať v priamom prenose. Očakávať ale môžeme aj livestream na Tipsporte prípadne Fortune.

UFC Praha zápasy Fight card

Program zápasov galavečera UFC Fight Night Prague ešte nie je v tejto chvíli kompletný, ale jedno je isté. Určite sa môžeme tešiť na vynikajúce zápasy. V galavečeri by nemala chýbať už spomínaná Lucie Pudilová a práve jej zápas je už potvrdený.

Bohužial Karlos Terminátor Vémola nebude zápasiť na UFC v Prahe 23. februára. Český bojovník MMA to povedal v rozhovore pre server sport7.sk.

„Na podujatí UFC v Prahe určite nebudem. Aj keby mi to teraz ponúkli, neprijal by som to, pretože je to už za mesiac a na niečo také sa musím pripraviť. Do 84 kilogramov by sa mi aj tak už schudnúť nepodarilo. UFC neberie žiadnych bojovníkov z Čiech a zo Slovenska, čo je škoda. Lístky predali behom pár dní, a teda to prakticky nepotrebujú.“ vysvetlil svoje rozhodnutie tridsaťtriročný zápasník.

UFC Praha 2019 program zápasov – lineup

Súpiska pražského UFC je skutočne nabitá. Fight card budeme priebežne aktualizovať.

Kompletný program a prehľad bojovníkov galavečera MMA nájdete tu ››

  • Light Heavyweight: Jan Blachowicz – Thiago Santos (hlavný zápas)
  • Light Heavyweight: Gian Villante – Michal Oleksiejczuk
  • Heavyweight: Marcos Rogerio de Lima – Stefan Struve 
  • Bantamweight: John Dodson – Petr Yan
  • Welterweight: Michel Prazeres – Ramazan Emeev
  • Women’s Flyweight: Lucie Pudilová – Liz Carmouche
  • Light Heavyweight: Magomed Ankalaev – Darko Stošić
  • Lightweight: Damir Hadžovič – Marco Polo Reyes
  • Featherweight: Daniel Teymur – Chris Fishgold

UFC Praha 2019 vstupenky a VIP lístky

Vstupenky na UFC Fight Night Prague sa začali oficiálne predávať 7. decembra 2018 a v tejto chvíli sú vstupenky vypredané. Najlacnejšie vstupenky stáli 990 českých korún a ak ste chceli byť bližšie k oktoganu, tak vás vstupenky vyšli na 3990 KČ cca 159€.

Fanúšikovia mali možnosť zakúpiť si VIP vstupenky priamo do prvého, alebo druhého radu pod Oktagan a byť čo najbližšie k zápasníkom MMA.

Cena VIP vstupeniek na galavečer UFC Fight Night Prague začínala od 17 500 KČ okolo 670€. V cene takejto vstupenky je občerstvenie, príležitosť vyfotiť sa so zápasníkmi, alebo si pred galavečerom prehliadnuť Oktagon.

V O2 Aréne by malo byť k dispozícii až 15-tisíc miest na sedenie.

Zdroj: twitter, o2arena, tiketportál

Shares

Pin It on Pinterest