ATP Finals 2019: Roger Federer – Stefanos Tsitsipas 0:2 (VIDEO)

Grécky tenista Stefanos Tsitsipas zvíťazil v semifinále Turnaja majstrov 2019 nad Švajčiarom a legendou Rogerom Federerom. Pozrite si z duelu Roger Federer – Stefanos Tsitsipas VIDEO zostrih.

ATP Finals – dvojhra mužov, semifinále (Londýn)

Roger Federer – Stefanos Tsitsipas  0:2 (3:6, 4:6)

Semifinále indoorového ATP Masters Cup Finals v londynskej O2 Arene. Proti sebe nastúpili Grék Stefanos Tsitsipas (6) a svetová legenda Švajčiar Roger Federer (3).

Federer  pred dnešným zápasom viedol 3:1 na vzájomné zápasy a všetky duely sa odohrali tento rok! Federer vyhral Hopmancup 76 76, Dubai 64 64, nedávny Bazilej 64 64 a Tsitsipas vyhral Australlian Open 67 76 75 76.

TIP ❱ Program a výsledky Turnaja majstrov 2019 ›

ATP Finals 2019: Roger Federer - Stefanos Tsitsipas naživo
ATP World Tour Finals 2019: Stefanos Tsitsipas vs. Roger Federer (zdroj: europsport.com)

Federer končí, v semifinále ho zdolal Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas zvíťazil v dnešnom semifinále Rogerom Federerom pomerne hladko 6:4, 6:4 a v Londýne si zahrá o titul.

Tsitsipas v nedeľu zabojuje o svoj prvý titul na turnaji majstrov. Aténsky rodák je vo veku 21 rokov najmladší spomedzi všetkých účastníkov ATP Finals v londýnskej O2 Arene. Rozdiel 17 rokov medzi semifinalistami bol zároveň najvyšší na turnaji tohto rangu v histórii.

Turnaj majstrov 2019 – program a výsledky semifinále ATP Finals

Zo skupiny Björna Borga postúpil do semifinále z prvého miesta piaty nasadený Dominic Thiem z Rakúska a po triumfe nad Srbom Novakom Djokovičom aj tretí hráč turnaja Roger Federer zo Švajčiarska.

Zo skupiny Andreho Agassiho postúpil z prvej priečky Grék Stefanos Tsitsipas  a druhého miesta postúpil nemecký tenista Alexander Zverev.