Finále US Open 2019 (ženy): Bianca Andreescu – Serena Williams (2:0) VIDEO

Finále ženskej dvojhry na US Open 2019 prinieslo prinesie generačnú konfrontáciu. Tenisový duel Bianca Andreescu – Serena Williams ste mohli sledovať ONLINE ›

US Open 2019 – finále dvojhra žien

Bianca Andreescu – Serena Williams 6:3, 7:5

Bianca Andreescuová nasadená ako pätnásta zdolala vo finále ženskej dvojhry na US Open v New Yorku turnajovú osmičku Američanku Serenu Williamsovú 6:3, 7:5.

Mladá Kanaďanka Andreescuová sa stala senzačne víťazkou a vo veku 19 rokov a 83 dní sa teší z prvého grandslamového titulu v kariére.

Bianca Andreescuová (15. – Kanada) – Serena Williamsová (8. – USA) 6:3, 7:5

Serena Williamsová vo finále US Open išla za rekordom

Svetová osmička Serena Williamsová bola podľa stávkových kancelárii jasnou favoritkou. Vo finále útočila na svoj 24. Grandslamový titul, čím by vyrovnala rekord Margaret Courtové. Avšak v posledných veľkých finále sa jej vôbec nedarí. Naposledy nestačila vo finále Wimbledonu 2019 na Rumunku Simonu Halepovú. Avšak teraz hra finále na domácej pôde.

Devätnásťročná Bianca Vanessa Andreescuová si proti Williamsovej zahrala svoje premiérové ​​Grandslamové finále. Na US Open hra tento rok po tretí krát v doterajšej kariére, ale v predchádzajúcich dvoch rokoch sa nedostala ani do hlavnej súťaže. Kanadská tenistka je veľkým prekvapením tohtoročného US Open.

NAŽIVO: Bianca Andreescu – Serena Williams ONLINE (US Open – finále live)

Zdroj: youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest