Semifinále French open 2019: Novak Djokovič – Dominic Thiem 2:3 (VIDEO)

Rakúsky tenista Dominic Thiem bude súperom Španiela Rafaela Nadala a zopakuje sa vlaňajšie finále. V sobotnom dohrávanom semifinále zdolal najvyššie nasadeného Djokoviča. Pozrite si video Novak Djokovič – Dominic Thiem.

Roland Garros 2019 – dvojhra muži – SEMIFINÁLE

Novak Djokovič – Dominic Thiem 6:2, 3:6, 7:5, 5:7, 7:5

Dvadsaťpäťročný Rakúšan premenil v dramatickej koncovke duelu, ktorý sa hral štyri hodiny 19 minút a bol kvôli počasiu rozdrobený niekoľkými pauzami do dvoch dní, tretí mečbal.

Prvé dva pri svojom podaní za stavu 5:4 v poslednom sete nevyužil. Thiem tak ukončil Djokovičovu sériu 26 víťazných zápasov na grandslamoch.

Pätnásťkrát grandslamový šampión tak prišiel o šancu zaútočiť na druhý Grand Slam v tomto roku.

Roland Garros 2019 – dvojhra mužov – semifinále

• Rafael Nadal (Šp.-2) – Roger Federer (Švaj.-3) 6:3, 6:4, 6:2 * VIDEO
  • Dominic Thiem (4-Rak.) – Novak Djokovič (1-Srb.) 6:2, 3:6, 7:5, 5:7, 7:5

Kde sledovať finále Roland Garros naživo

Finále French Open 2019 – duel Rafael Nadal – Dominic Thiem môžete sledovať v priamom prenose na šprotovom TV kanáli Eurosport. Pokiaľ ho na svojej televízii nemáte, môžete využiť službu Eurosport Player – môžete sledovať live prenosy na počítači, mobilu alebo tabletu v tej najvyššej kvalite.