Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

Srbský tenista Novak Djokovič je opäť tenisovou jednotkou (VIDEO)

Zdieľaní

Srbský tenista Novak Djokovič na vrátil na čelo rebríčka ATP. Po návrate staro-nového trénera Mariana Vajdu, sa Noemu začalo dariť a vyhrávať.

Srbský tenista Novak Djokovič vystriedal Rafaela Nadala

Srb figuroval ešte 18. júna 2018 na 22. priečke a podarilo sa mu dostať sa až na vrchol. Toto sa naposledy poradilo v roku 2000 ruskému tenistovi Maratovi Safinovi, ktorý bol 28. februára 2000 až na 38. mieste v rebríčku a v novembri toho istého roku bol svetová jednotky.

Novak Djokovič na druhé miesto odsunul Španiela Rafaela Nadala, ktorý sa z posledného turnaja v Paríži pre zranenie odhlásil. Tretia priečka patrí naďalej Švajčiarovi Federerovi. Štvrtý je Argentínčan Juan Martín Del Potro a piaty Nemec Alexander Zverev. Do desiatky sa vrátil Japonec Kei Nišikori na 9. miesto.

ATP finals 2018 v Londýne bez Dimitrova

Víťaz turnaja Masters v Paríži Rus Karen Chačanov si po víťazstve nad Djokovičom polepšil a je na 11. mieste. Naopak Bulhar Grigor Dimitrov klesol o 10 miest a neprebojoval sa na blížiaci turnaj ATP Finals, momentálne figuruje až na 19. mieste.

ATP World Tour Masters 1000 Paris 2018 final: Khachamov vs Dvokovič

Najlepší zo Slovákov Martin Kližan

Slovenská jednotka Martin Kližan poskočila o dve priečky na 43. miesto. V prvej stovke sú aj Lukáš Lacko (78.) a Jozef Kovalík (89.).

Zdroj: youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest