Tipsport bonus bez nutnosti vkladu 20 EUR ZADARMO

Srbský tenista Novak Djokovič je opäť tenisovou jednotkou (VIDEO)

Zdieľaní

Srbský tenista Novak Djokovič na vrátil na čelo rebríčka ATP. Po návrate staro-nového trénera Mariana Vajdu, sa Noemu začalo dariť a vyhrávať.

Srbský tenista Novak Djokovič vystriedal Rafaela Nadala

Srb figuroval ešte 18. júna 2018 na 22. priečke a podarilo sa mu dostať sa až na vrchol. Toto sa naposledy poradilo v roku 2000 ruskému tenistovi Maratovi Safinovi, ktorý bol 28. februára 2000 až na 38. mieste v rebríčku a v novembri toho istého roku bol svetová jednotky.

Novak Djokovič na druhé miesto odsunul Španiela Rafaela Nadala, ktorý sa z posledného turnaja v Paríži pre zranenie odhlásil. Tretia priečka patrí naďalej Švajčiarovi Federerovi. Štvrtý je Argentínčan Juan Martín Del Potro a piaty Nemec Alexander Zverev. Do desiatky sa vrátil Japonec Kei Nišikori na 9. miesto.

ATP finals 2018 v Londýne bez Dimitrova

Víťaz turnaja Masters v Paríži Rus Karen Chačanov si po víťazstve nad Djokovičom polepšil a je na 11. mieste. Naopak Bulhar Grigor Dimitrov klesol o 10 miest a neprebojoval sa na blížiaci turnaj ATP Finals, momentálne figuruje až na 19. mieste.

ATP World Tour Masters 1000 Paris 2018 final: Khachamov vs Dvokovič

Najlepší zo Slovákov Martin Kližan

Slovenská jednotka Martin Kližan poskočila o dve priečky na 43. miesto. V prvej stovke sú aj Lukáš Lacko (78.) a Jozef Kovalík (89.).

Zdroj: youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest