Semifinále Liverpool – Barcelona VIDEO (4:0) VIDEO

V zápase Liverpool – Barcelona dokázali domáci zmazať dvojgolové manko a vyradiť Barcelonu. Tento duel ste mohli sledovať live s audio komentárom a tipovať na svojho favorita!

Famózny obrat Liverpoolu proti Barcelone

Liverpoolu sa podaril senzačný obrat, keď po prehre v Barcelone 3:0 dokázal na domácom trávniku streliť štyri góly a neinkasovať. Tým pádom bolo jasné, že v milionárskej súťaži končí Katalánsky veľkoklub.

Liverpool – Barcelona 4:0 (1:0)

Semifinále Ligy majstrov – odveta (Anfield Road – Liverpool, Anglicko)

Góly: 7. Origi, 54. Wijnaldum, 56. Wijnaldum, 79. Origi

The Reds sa stali prvým finalistom. Skóre stretnutia otvoril už v 7. min domáci útočník Divock Origi a bol to jediný gól prvého polčasu. V tom druhom polčasu nastúpil namiesto zraneného domáceho obrancu Andrewa Robertsona Georginio Wijnaldum a bol to práve on, ktorý svojimi rýchlymi gólmi rozhodol o postupe. Konečné skóre na 4:0 uzavrel svojim druhým gólom Origi.

Barcelona sa z toho šoku nevedela spamätovať a v Lige majstrov končí.