Bude slovenská biatlonistka Paulína Fialková úspešná v Novom Meste na Morave? Sledujte biatlon naživo.

Zdieľaní

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková zaživa najlepší a nie len pre ňu, ale aj fanúšikov radostný vstup do novej biatlonovej sezóny. Už v piatok odštartuje u našich západných susedov ďalší seriál SP v biatlone.

TIP: Paulína Fialková ukázala svoju sexi postavu »

Paulína Fialková môže získať žlté tričko

Môžeme teraz hrdo povedať, že máme dve špičkové biatlonistky, ktoré patria medzi top favoritov. Dlhodobo úspešná už niekoľko rokov je Anastasia Kuzminová a túto sezónu nám robí radosť staršia zo sestier Fialkových Paulína.

Vstup do novej sezóny, aj po ťahaniciach so zväzom má “Pája“ perfektný. V prvom kole nového ročníka SP v slovinskej Pokljuke skončila tretia v stíhacích pretekoch – strelila štyri nuly – štvrtá vo vytrvalostných, šiesta v šprinte.

V 2. kole v rakúskom Hochfilzene v horších podmienkach dobehla v spomenutej stíhačke druhá, v šprinte siedma. Zatiaľ, čo štart tak to umiestnenie v prvej desiatke.

Žlté tričko zatial nosí Talianka Dorothea Wiererová (252 bodov), druhá je fínska obhajkyňa prvenstva Kaisa Mäkäräinenová (245), tretia Paulína Fialková (219).

Treba pripomenúť, že v minulej sezóne skončila v konečnom hodnotení na 32. mieste s 247 bodmi.

Je to pre mňa ako sen, tak úspešne som ešte do sezóny nevstúpila, povedala šťastná Paulína.

Program žien 3. kolo Svetového pohára v biatlone v Novom Meste na Morave

  • Piatok 21.12.2018 Šprint 13.30 h
  • Sobota 22.12.2018 Stíhací závod 17.00 h
  • Nedeľa 23.12.2018 Závod s hromadným štartom 14.30 h

Biatlon Nové mesto live stream – Svetový pohár 2018 naživo

Všetky závody našich biatlonistiek možete sledovat v priamom prenose v TV na kanály RTVS:2 (Dvojke), alebo ČT Sport a ČT2.

Biatlon Nové Mesto na Morave 2018 vstupenky / lístky na biatlon Nové Mesto 2018

O SP v biatlone v Novom Meste je tradične obrovský záujem, preto s nákupom vstupeniek určite neotáľajte a poponáhľajte sa. Lístky si môžete kúpiť na tomto odkaze www.ticketlive.cz/cs/event/biatlon-2018.

Zdroj: facebook

Zdieľaní

Pin It on Pinterest