Tyson Fury vs. Deontay Wilder 1 – remíza! Boxeri chcú odvetu (VIDEO)

Súboj medzi americkým boxerom Deontayom Wilderom a jeho britiským súperom Tysonom Furym sa skončil v Los Angeles remízou. Wilder bol s výsledkom nespokojný a obaja boxeri chcú odvetu!

ODVETA ❱ Fury vs. Wilder 2 (odveta) – program,  výsledky, video ›

Tyson Fury vs. Deontay Wilder 1

Americky boxer bol v stretnutí oboch doteraz nezdolaných boxerov jasným favoritom. Hlavnú úlohu zohralo to, že jeho súper sa vrátil do ringu po dlhej prestávke a jeho forma bola veľkou neznámou. Fury si však zápase počínal veľmi dobre, možno mal aj na víťazstvo nebyť dvoch počítaní. Fury však ukázal nezlomnú vôľu a veľký tlak ustál. Podla niektorých odborníkov, mal dokonca na svojom konte viacej bodov.

VIDEO ❱ Fury a Wilder sa pred zápasom skoro pobili ›

Wilder doteraz vyhral všetkých 40 stretnutí, z toho 39 pred limitom, Fury od víťazstva nad Vladimirom Kličkom pred tromi rokmi neboxoval. Fury dokonca zasadil svojmu súperovi niekoľko tvrdých úderov a ukázal svetu a kritikom, že boxovať nezabudol. Po deviatom a dvanástom kole bol presvedčený o tom, že keď sa udrží na nohách do konca, stane sa víťazom.

Tyson Fury vs. Deontay Wilder 1 VIDEO

Odveta Wilder vs. Fury 2

Wilder je vďaka remíze stále šampiónom organizácie WBC a budúci rok by sa mal vo Wembley stretnúť s ďalším Britom Anthonym Joshuom, ktorý je držiteľom opaskov šampióna organizácií WBA, WBO, IBF, o to, kto je najlepším boxerom súčasnosti. Po zápase s Furym nie je jasné či sa zápas s Josuhom uskutoční po odvete, alebo ešte predtým.

ODVETA ❱ Fury vs. Wilder 2 (odveta) – program,  výsledky, video ›

Po remíze bol Fury sklamaný. Dvakrát som bol na zemi, napriek tomu som veril, že som vyhral. Ale sme na súperovej pôde. Svet vie, aká je pravda.

Jeho súper si mysli opak a zápas mal pod kontrolou.

S dvoma knokautmi som víťazom ja. Nie je pravda, že by on mal zápas pod kontrolou. Nebol som zranený a mal som ešte dosť síl, odmietol Wilder úvahy o tom, že by súboj prehral.

Zdroj: youtube, facebook

Zdieľaní

Pin It on Pinterest