Nik├ę bonus bez limitu + bonus bez vkladu a┼ż 20 EUR zadarmo

Box: Tyson Fury vs. Deontay Wilder 2 – z├ípas ukon─Źil hoden├Ż uter├ík (VIDEO)

Zdie─żan├ş

Odvetn├Ż boxersky duel ┼ąa┼żkej v├íhy v modernej dobe dvoch nezdolan├Żch ┼íampi├│nov Tyson Fury vs Deontay Wilder 2 sa konal v Las Vegas. Pozrite si kompletn├Ż preh─żad a zauj├şmavosti o s├║boji t├Żchto dvoch tit├ínov.┬á

Ne─Źakane jednozna─Źn├ę. Fury zosadil Wildera z tr├│nu

TKO (7/12, 1:39 min)┬á– Fury z├şskal tituly WBC, The Ring

Nov├Żm svetov├Żm ┼íampi├│nom v boxe organiz├ície WBC v super┼ąa┼żkej hmotnostnej kateg├│rii sa stal Tyson Fury.┬áS├║boj dvoch doteraz neboli porazen├ę boxerov bol ne─Źakane jednozna─Źnou z├íle┼żitos┼ąou a v siedmom kole ho ukon─Źil Wilderov tr├ęner, ke─Ć hodil do ringu uter├ík.

Fury vs. Wilder 2 VIDEO

Deontay WILDER (42-1-1, 41 KO)

Americk├Ż boxer vo veku 34 rokov utrpel pri jeden├ístej obhajobe titulu WBC prv├║ prehru v profesion├ílnom ringu, dosia─ż mal na konte 42 v├ş┼ąazstiev (41 KO) a rem├şzu pr├íve s Furym.

Tyson FURY (30-0-1, 20 KO)

Tridsa┼ąjeden ro─Źn├Ż rod├ík z Manchestru je st├íle nezdolan├Ż, zlep┼íil si bilanciu na 30 v├ş┼ąazstiev, z toho 21 pred ─Źasov├Żm limitom, a jednu rem├şzu. Ofici├ílnym majstrom sveta v super┼ąa┼żkej v├íhe je po druh├Ż raz, v roku 2015 vybojoval opasky WBA (Super), IBF aj WBO v├ş┼ąazstvom nad dlhoro─Źn├Żm vl├ídcom Vladimirom Kli─Źkom z Ukrajiny.

ÔÇ×Som v┬ápohode, prehru prij├şmam, tak├ę veci sa st├ívaj├║. Vr├ítim sa silnej┼í├ş,ÔÇť reagoval tesne po svojej prvej prehre v┬ákari├ęre Wilder.

N├ísledne sa k slovu dostal Fury. ÔÇ×Nevy┼ąahujte na m┼ła diabla, lebo neuspejete. Viem, ┼że sa Wilder vr├íti, bude silnej┼í├ş, bude z neho op├Ą┼ą ┼íampi├│n. Ale kr├í─żom som ja,ÔÇť vyhl├ísil Fury.

WILDER VS FURY II: pozápasová konferencia VIDEO

 Box: Tyson Fury vs Deontay Wilder 2 (odveta)

Britsk├Ż profesion├ílny boxer Tyson Fury (31) a Ameri─Źan Deontay Wilder (34) sa op├Ą┼ą stretli v ringu. Odvetu o titul WBC v super┼ąa┼żkej v├íhe absolvovali 22. febru├íra v Las Vegas. Prv├Ż s├║boj 1. decembra 2018 v Los Angeles skon─Źil rem├şzou. Odveta sa konala presne po 448 d┼łoch.

Box: Tyson Fury vs. Deontay Wilder 2 (odveta)
Box: Tyson Fury vs. Deontay Wilder 2 (infografika pred odvetou 22.2.2020)

Kedy za─Źne z├ípas Tyson Fury vs Deontay Wilder 2?

E┼íte pred samotn├Żm hlavn├Żm z├ípasom Wilder vs Fury n├ís samozrejme ─Źakaj├║ aj ─Ćal┼íie predz├ípasy. Ak v├ís v┼íak zauj├şma o ko─żkej za─Źne hlavn├Ż s├║boj t├Żchto dvoch ┼íampi├│nov, tak to bude v nede─żu 23. febru├íra pribli┼żne od 4 hodine r├íno.

TIP ÔŁ▒┬áProgram MMA z├ípasov a turnajov ÔÇ║

Ofici├ílne v├Żsledky v├í┼żenia Wilder vs Fury 2

Deontay Wilder 231 libier (104,8 kg) – najviac v┬áprofikari├ęre
Tyson Fury 273 libier (123,8 kg) – bude ma┼ą v├íhov├║ prevahu

Americk├Ż profesion├ílny boxer Deontay Wilder a Brit Tyson Fury pred z├ípasom absolvovali v├í┼żenie, ktor├ę v┼íak ovplyvnila stredaj┼íia tla─Źov├í konferencia. Na nej do┼ílo medzi oboma akt├ęrmi k fyzickej konfront├ícii. ┼áportov├í komisia ┼ít├ítu Nevada ju vyhodnotila ako ÔÇ×cez ─ŹiaruÔÇť a zak├ízala tradi─Źn├ę ÔÇ×face to faceÔÇť stretnutie po v├í┼żen├ş.

Tla─Źov├í konferencia pre z├ípasom (VIDEO)

Prv├Ż z├ípas Tyson Fury vs Deontay Wilder

Prv├Ż s├║boj medzi americk├Żm boxerom Deontayom Wilderom a jeho britsk├Żm s├║perom Tysonom Furym sa skon─Źil v Los Angeles rem├şzou.

VIDEO ÔŁ▒┬áWilder bol s v├Żsledkom nespokojn├Ż. Boxeri chc├║ odvetu ÔÇ║

Jasn├Żm favoritom prv├ęho z├ípasu oboch doteraz nezdolan├Żch boxerov, bol Ameri─Źan. Hlavn├║ ├║lohu zohralo to, ┼że Tyson Fury sa vr├ítil do ringu po dlhej prest├ívke a jeho forma bola ve─żkou nezn├ímou. Fury v┼íak v┼íetk├Żch prekvapil, mo┼żno mal aj na v├ş┼ąazstvo neby┼ą dvoch po─Ź├ştan├ş, ktor├ę ust├íl. Pod─ża niektor├Żch odborn├şkov, mal dokonca na svojom konte viacej bodov.

V├Żsledky – Tyson Fury vs Deontay Wilder 2

HLAVN├ü KARTA ­čąŐ

Deontay Wilder vs Tyson Fury┬á(┼ąa┼żka v├íha)
v├ş┼ąaz: Fury – TKO v 7 kole

Charles Martin vs Gerald Washington (┼ąa┼żka v├íha)
v├ş┼ąaz: Martin – TKO v 6 kole

Emanuel Navarrete vs Jeo Santisima (bantamová)
v├ş┼ąaz: Navarrete – TKO v 11 kole

Sebastian Fundora vs Daniel Lewis (welterová váha)
v├ş┼ąaz: Fundora – Unanimous Decision

PREDZ├üPASOV├ü KARTA ­čąŐ

Subriel Matias vs Petros Ananyan (super ─żahk├í)
v├ş┼ąaz: Anayan – Unanimous Decision

Rolando Romero vs Arturs Ahmetovs (─żahk├í v├íha)
v├ş┼ąaz: Molina – Unanimous Decision

Tyson Fury vs. Deontay Wilder 2 – ODVETA

/nede─ża 23. febru├íra cca 5.00 SE─î, MGM Grand Garden Arena/

V hre bol opasok organiz├ície WBC a jeden z boxerov pri┼íiel o svoju neporazite─żnos┼ą.

Port├íl ESPN informoval, ┼że s├║boj stanovil nov├Ż rekord super┼ąa┼żkej hmotnostnej kateg├│rie v Nevade. Na vstupnom sa vyzbieralo 16.916.440 americk├Żch dol├írov. Fury s Wilderom prekonali v MGM Grand duel medzi Britom Lennoxom Lewisom a Ameri─Źanom Evanderom Holyfieldom z roku 1999, ktor├Ż v komplexe Thomas & Mack Center v Las Vegas vyniesol 16.860.300 USD.

Obaja neporazen├ş boxeri pred t├Żmto mega z├ípasom vyhrali svoje s├║boje. Fury porazil ┼ív├ędskeho Otta Wallina 14. septembra 2019, vo vy─Źerp├ívaj├║cej dvan├ís┼ą kolovej bitke, zatia─ż ─Źo Wilder 23. novembra obh├íjil svoj titul WBC proti Luisovi Ortizovi KO v 7. kole.

Kto je Tyson Fury?

Meno: Tyson Fury
Prez├Żvka: Gypsy King
N├írodnos┼ą: Britsk├í
Narodenie: 12. August 1988 (31. rokov), Manchaster
V├Żska: 2,06 m
Rozp├Ątie r├║k: 2,16 m
Postoj: klasick├Ż
Po─Źet┬áz├ípasov: 31
V├Żhry/prehry/remizy: 30 – 0 – 1 (20 KO)
├Üspechy: b├Żval├Ż ┼íampi├│n WBA (Super), IBF, WBO, IBO, The Ring v super┼ąa┼żkej v├íhe, s├║─Źasn├Ż line├írny ┼íampi├│n

Tyson Fury je britsk├Ż profesion├ílny boxer, ktor├ęho fan├║┼íikovia poznaj├║ aj pod prez├Żvkou „Gypsy King“. T├í mu pravdepodobne vznikla kv├┤li jeho predkom, ktor├ş boli ├şrski ko─Źovn├şci.

Tyson Fury sa do povedomia spolo─Źnosti dostal najm├Ą po tom, ─Źo v roku 2015 zdolal dovtedy neporazen├ęho Vladimira Kli─Źka.

N├ísledne v┼íak s n├şm odmietol odvetu a o opasky ┼íampi├│na pri┼íiel. V roku 2016 Tyson Fury ukon─Źil kari├ęru kv├┤li probl├ęmom s drogami ─Źi alkoholom.

V roku 2017 v┼íak pokorne ohl├ísil svoj n├ívrat a je pripraven├Ż sa op├Ą┼ą sta┼ą svetov├Żm ┼íampi├│nom.

Tridsa┼ąjedenro─Źn├Ż Brit je st├íle nezdolan├Ż, zlep┼íil si bilanciu na 30 v├ş┼ąazstiev, z toho 21 pred ─Źasov├Żm limitom, a jednu rem├şzu.

Ofici├ílnym majstrom sveta v super┼ąa┼żkej v├íhe je po druh├Ż raz, v roku 2015 vybojoval opasky WBA (Super), IBF aj WBO v├ş┼ąazstvom nad dlhoro─Źn├Żm vl├ídcom Vladimirom Kli─Źkom z Ukrajiny.

Tyson Fury Praha

Fury je nepochybne svetov├í ┼íportov├í hviezda, ─Źo si uvedomuj├║ aj promot├ęri organiz├ície Oktagon MMA.

Pr├íve t├ş minul├Ż rok v spolupr├íci s agent├║rou VDN Promo zorganizovali akciu Noc s legendou, kde pr├íve Tyson Fury vyrozpr├íval svoj pr├şbeh.

─îere┼íni─Źkou na torte cel├ęho ve─Źera bol staredown medzi Attilom V├ęghom a Karlosom V├ęmolom na z├ípas storo─Źia,┬áktor├Ż im robil pr├íve Tyson Fury.

Kto je Deontay Wilder?

Meno: Deontay Wilde
Prez├Żvka: The Bronze Bomber (Bronzov├Ż bombard├ęr)
N├írodnos┼ą: Americk├í
Narodenie: 22. Okt├│ber 1985 (34 rokov), Tuscaloosa
V├Żska: 2,01 m
Rozp├Ątie r├║k: 2,11 m
Postoj: klasick├Ż
Po─Źet z├ípasov:
44
V├Żhry/prehry/remizy: 42 – 1 – 1 (41 KO)
├Üspechy: bronz na OH 2008, s├║─Źasn├Ż ┼íampi├│n WBC v super┼ąa┼żkej v├íhe

Deontay Wilder je americk├Ż profesion├ílny boxer a z├írove┼ł dr┼żite─ż opasku svetov├ęho ┼íampi├│na organiz├ície WBC v super┼ąa┼żkej v├íhe, ktor├Ż dr┼ż├ş od roku 2015.

Zauj├şmavos┼ąou taktie┼ż je fakt, ┼że Wilder sa stal prv├Żm americk├Żm svetov├Żm ┼íampi├│nom po dlh├Żch deviatich rokoch, po─Źas ktor├Żch kra─żoval preva┼żne Vladimir Kli─Źko.

Prez├Żvka Deintaya Wildera je „The Bronze Bomber“. Vysl├║┼żil si ju najm├Ą pre svoj ┼ít├Żl boja a aj v─Ćaka tomu, ┼że a┼ż 41 z├ípasov zo 42 skon─Źilo jeho v├ş┼ąazn├Żm K.O.

Vo veku 34 rokov utrpel pri jeden├ístej obhajobe titulu WBC prv├║ prehru v profesion├ílnom ringu, dosia─ż mal na konte 42 v├ş┼ąazstiev (41 KO) a rem├şzu pr├íve s Furym.

Kde sledova┼ą box Wilder vs Fury II na┼żivo?

Tento z├ípas, ako to bolo v pr├şpade ┼íampi├│na Anthonyho Joshua, m├┤┼żete sledova┼ą v ─îech├ích a na Slovensku na ┼íportov├Żch kan├íloch Nova Sport.

Titulov├Ż z├ípas roka Wilder vs Fury II odvysiela aj slovensk├í stanica Dajto v priamom prenose v nede─żu 23.2. so za─Źiatkom cca 04:00 hod. Cel├Ż s├║boj u┼ż tradi─Źne bude komentova┼ą Slavo Jurko spolo─Źne so s├║─Źasn├Żm tr├ęnerom slovenskej reprezent├ície Pavlom Hlava─Źkom.

Priaznivci ┼ąa┼żkej v├íhy by mohli vidie┼ą box Tyson Fury vs Wilder 2 v priamom prenose na ┼íportovom kan├íli Sport2. ┼áportov├ę kan├íly Sport1 a Sport2 pon├║kaj├║ aj live prenosy z ─Ćal┼í├şch atrakt├şvnych ┼íportov├Żch udalost├ş a vrcholn├Żch s├║┼ąa┼ż├ş ako s├║ Formula┬á1, hokejov├í KHL a┬áTipsport Liga, alebo┬áNFL┬áa┬ámnoho ─Ćal┼í├şch.

V z├ímor├ş bude galave─Źer vysiela┼ą ESPN a sledovanie cez Pay per view (platen├║ telev├şziu) na ESPN+, na britsk├Żch ostrovoch platen├Ż kan├íl BT Sport Box Office. Priamy prenos v USA ocenili na 79,99 dol├írov.

Zdroje: wikipedia.com, sport.sk, espn.com, dajto.markiza.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest