Zápas storočia VIDEO: Attila VÉGH – Karlos VÉMOLA video zostrih a výsledky!

V klietke Oktagonu sa stretli dve legendy dvoch národov – Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Attila Végh. Zápas storočia „Végh – Vémola“ ste mohli sledovať naživo.

Zakladatelia a majitelia organizácie Pavol Neruda a Ondřej Novotný sľubovali, že turnaj Oktagon 15 bude udalosťou bojových športov, ktorá na Slovensku ani v Čechách nemá obdoby. Zápas o post kráľa Oktagonu a jednotky MMA v Čechách a na Slovensku.

Attila Végh knokautoval Karlosa Vémolu!

Attila Végh knokautoval už v prvom kole Karlosa Vémolu a uštedril mu prvú prehru od augusta 2015.

ONLINE ❱ Priebeh Zápasu storočia ste mohli sledovať naživo ›

Zápas storočia trval dve minúty a sedem sekúnd. Len toľko sa zdržala v klietke najväčšia osobnosť slovenských zmiešaných bojových umení s tou českou. Karlos Vémola sa dvakrát pokúsil dianie dostať na zem, kde podľa všetkých prognóz mohol zápasu dominovať. Attila Végh však oba jeho pokusy s prehľadom zneškodnil a sám poslal na súpera niekoľko dobre mierených tvrdých úderov. Po tom poslednom sa už Čech nezorientoval a ostal ležať.

Végh si pripísal 33. víťazstvo, na konte má tiež deväť prehier a dve remízy. Vémola utrpel šiestu prehru pri 27 víťazstvách, knokautom podľahol prvýkrát v kariére.

Oktagon 15 MMA: Attila Végh – Karlos Vemola

Zápas organizácie Oktagon MMA sa uskutoční 9. novembra. 2019 v pražskej O2 Aréne a fanúšikovia bojových športov v Česko-slovensku sa už nevedia dočkať. Práve v tento večer sa totiž dozvieme, ktorý fighter je lepší na domácej MMA scéne – český bitkár Karlos “Terminátor“ Vémola, alebo slovenský bojovník Attila “Pumukli“ Végh.

Ako bolo už skôr potvrdené, zápasníci majú v zmluve dva vzájomné zápasy, teda po uskutočnení toho prvého v novembri sa dočkáme bez ohľadu na výsledok ešte odvety. Tá by mohla prebehnúť snáď v nadchádzajúcom roku a dejiskom by malo byť Slovensko. Ako to pri takýchto zápasoch býva, je možné že pri víťazstvách na oboch stranách rozhodne ešte aj tretí súboj.

Vémola bol len ešte nedávno hlavnou tvárou XFN a naposledy sa predstavil v decembri 2018 vo vypredanej O2 aréne, kde v prvom kole porazil Flavia Rodriga Magona z Brazílie. Organizácii XFN organizovala koncom decembra 2018 aj zápas Rytmus vs. Marpo, ktorý vypredal O2 Arénu.

Pozrite si priebeh celého galavečera Oktagon 15 (VIDEO)

Karlos Vémola – vizitka

Datum narodenia: 1.7.1985
Miesto narodenia: Olomouc
Národnosť: Česká
Výška: 188 cm
Váha: 93 kg
Prezívka: Terminátor
Organizácie v ktorých bojoval: UFC, XFN, Oktagon, GCF, CFC
Rekord: 29 zápasov (23 – 4 – 2)

Attila Végh – vizitka

Dátum narodenia: 9.8.1985
Miesto narodenia: Dunajská Streda
Národnosť: Slovenská
Výška: 188 cm
Váha: 93 kg
Prezívka: Pumukli
Organizácie v ktorých bojoval: Bellator, -M-1 Global, KSW, Oktagon
Rekord: 44 zápasov (33 – 9 – 2)

OKTAGON MMA: Végh vs. Vémola živý prenos

Chcete vidieť tento zápas naživo? Máte šancu, ak sa registrujete k stávkovej kancelárii Tipsport tu, dostanete ihneď peniaze na hru zadarmo a môžete využiť live stream, ktorý táto spoločnosť sprostredkuje. TV Tipsport bude jednotlivé zápasy vysielať naživo a vy si ešte možete staviť na vášho favorita. Ak sa registrujete tu, dostanete navyše bonus 15 EUR na prvý stávky!!!

Druhá voľba, ktorá nám tiež ponúkne HD vysielanie je priamy prenos TV kanálov. Oktagon 15 bude vysielať slovenská JOJ Plus a česká O2 TV Šport. Zápas storočia môžu fanúšikovia sledovať taktiež online cez PPV / Pay-Per-Vew platformu na www.oktagon.tv. 

Tretím spôsob ako sledovať priebeh zápasu Martínek vs. Pešta naživo je online písaný komentár na 7sport.sk. Využite túto možnoť kdekoľvek ste na mobile.

TIP ❱ Všetky možnosti ako pozerať Oktagon naživo ›

Kto uspeje Végh alebo Vémola? Tipujte na zápas storočia.

Tým, že MMA je v Čechách a na Slovensku extrémne populárne sa aj stávkové rozhodli dať mu oveľa väčší priestor. Na zápasy turnaja Oktagon 15 si tak budete môcť staviť vo všetkých veľkých stávkových kanceláriách na Slovensku.

Oktagon 15 - Végh vs Vémola tipujte a sledujte live prenos zadarmo
Oktagon 15 – Végh vs Vémola tipujte a sledujte live prenos zadarmo

Vstupenky na zápas storočia Végh vs. Vemola

Vysokými očakávaniami sa netaja ani samotní organizátori. Vzhľadom k unikátnemu charakteru tohto galavečeru pôjde o exkluzívnu udalosť a dopyt po vstupenkách je už teraz enormná. Lístky do prvého radu budú stáť 35 000 českých korún, čo je asi 1365 eur.

Zápas storočia má patriť k najväčším podujatiam v Československu. Kapacita na novembrový súboj Attilu a Karlosa sa má vyšplhať až na viac ako 19600 miest, čo by bola historicky najvyššia návšteva arény.

VIDEO: Rytmus, P.A.T. a Mega – pieseň o Véghovi

Svojho času o vás Rytmus, P.A.T. a MEGA M zložili skladbu. Čo to vo vás vyvolalo? Táto skladba pre mňa znamená veľmi veľa, potešili ma. Dostal som to od nich ako darček, veľmi si to vážim. Je to taktiež moja pieseň pri nástupe na zápas.

Promo video Karlos Vemola vs. Attila Végh / Oktagon MMA

Vegh, Vemola a Tyson Fury v Prahe

Čo je to Oktagon MMA?

OKTAGON je najväčšia česko-slovenská organizácia, ktorá pripravuje zápasy MMA. Táto organizácia taktiež robí podľa vzoru UFC, jedinú reality show s profesionálnymi bojovníkmi u nás, ktorá sa volá Oktagon VÝZVA.

❱ Všetko o to MMA – bojovníci a info ›
Kalendár a program MMA 2019 ›
Ako a kde sledovať MMA naživo ›

Vémola skončil v organizácii XFN, tá bola zrušená

Organizácia XFN je podla informácii zrušená a časť jej bojovníkov prešla do novej organizácie The Fight Arena.

Video Attila Végh KO Bellator
 ONLINE PRENOS: Attila VÉGH vs. Karlos VÉMOLA live prenos (Oktagon 15 naživo)

Zdroj: facebook, youtube, oktagonmma.cz, o2arena.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest