Conor McGregor zase provokuje. Nurmagomedovu ženu nazval uterákom. Bude Odveta?

Zápasník MMA Conor McGregor zase provokuje po tom, čo oznámil odchod do športového dôchodku. Po niekoľkých dňoch sa opäť pustil do slovnej vojny Chabibom Nurmagomedovom, s ktorým prehral svoj posledný zápas v UFC. Ženu svojho rivala, ktorý je moslim, porovnával s „uterákom“. Odveta asi nenechá na seba dlho čakať.

Conor McGregor zase provokuje Nurmagomedova

Conor McGregor len nedávno vyhlásil na svojom twitterovom účte, že končí s kariérou. Teraz veľkohubý Ír provokuje toho, ktorý ho porazil v poslednom vystúpení v oktagone.

Presne ako aj pred týmto posledným zápasom, útočil Conor na Khabiba Nurmagomedova. Ten u to ale spočítal, keď ho uškrtil v štvrtom kole UFC 229.

Teraz to došlo až tak ďaleko, že nazval Nurmagomedovu ženu “uterákom“.

Bude odveta Conor McGregor vs Chabib Nurmagomedov

Nurmagomedov tiež nezostal reakcii nič dlžný, ale volil mierne slová. Ten na Ira zaútočil ohľadom jeho údajného sexuálneho napadnutia.

Si násilník a pokrytec. Spravodlivosť sa ukáže, reagoval Dagestánec.

Slovnej prestrelky si už všimol aj prezident UFC Dana White. Aj keď McGregor oznámil koniec kariéry, väčšina ľudí tomu neverí.

Pre UFC sú títo dvaja zápasníci veľmi zaujímaví. Oni rozdúchavajú vášne u fanúšikov, lenže všetko musí mať svoje hranice, povedal Dana White.

Zdroj: thesun.co.uk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest