Double Red Fight Night – kompletný program, výsledky a informácie!

Zdieľaní

Kráľ Bratislavy, Samuel „Pirát“ Krištofič sa vracia opäť do klietky v najtvrdšom bojovom športe na svete na turnaji Double Red Fight Night. Proti nemu sa postaví kontroverzná osobnosť bojovej scény Petr Kareš. Pozrite si kompletný program MMA turnaja a ďalšie zaujímavé informácie o Zápase bez rukavíc. 

Double Red Fight Night – informácie o turnaji

Čo je to Double Red Fight Night?

Turnaj Double Red Fight Night je vôbec prvým podujatím, kde sa spojila športová značka Double Red s kontroverznou organizáciou XFN, ktorá organizovala aj zápas Rytmusa s Marpom. Príbeh tejto organizácie je mimoriadne zaujímavý.

Niekedy sa o nej hovorilo, ako o najväčšom konkurentovi Oktagonu MMA. Po tom, čo sa však dostali na verejnosť správy o veľkých dlhoch organizácie voči zápasníkom, sa rozhodli ukončiť svoje pôsobenie. Teraz, sa partia okolo Petra Kareša chce vrátiť naspäť na scénu aj za pomoci značky Double Red.

TIP ❱ Oktagon MMA – kalendár zápasov a kompletný prehľad ››

Ako sledovať Double Red Fight Night naživo?

Zápas bez rukavíc medzi Krištofičom a Karešom priláka určite množstvo fanúšikov bojových športov nie len do samotnej arény, ale taktiež ku obrazovkám. Celý turnaj  budete môcť sledovať pomocou Pay-Per-View na stránkach organizácie XFN. Podrobnosti ohľadom ceny streamu zatiaľ nepoznáme, čo by sa však malo v blízkej dobe zmeniť, keďže zápas je predo  dvermi.

TIP ❱ Ako sledovať MMA zápasy naživo? 

Hlavný zápas turnaja Double Red Fight Night
Zápas medzi: Samuelom Krištofičom a Petrom Karešom

Zápasová karta Double Red Fight Night program a výsledky

Najtvrdší zápas desaťročia je tu! Okrem očakávaného súboja medzi Pirátom a Karešom, turnaj ponúkne aj niekoľko zápasov v MMA a taktiež v populárnom K-1.

FIGHTCARD

Samuel „Pirát“ Krištofič vs Petr „Voldemort“ Kareš – Hlavný zápas
Krisztián Simon vs Arbi Mezhidov
Vašek Sivák vs Benjamin Horvath – Zápas K-1
Peter Križanovič vs Adam Šindelář
Michaela Kerlehová vs Viktoria Bulínová – Zápas K-1
Michal Petriš vs Zdeněk Polívka
Mato Mihalík vs Jakub Kukla
Denis Farkaš vs Jirka Kulis


Zápas bez rukavíc: Samuel Krištofič vs Petr Kareš

V hlavnom zápase celého večera sa proti sebe postavia dve kontroverzné osoby česko – slovenského MMA. Samuel „Pirát“ Krištofič je bývalým zápasníkom organizácie Oktagon MMA, v ktorej vyhral aj súboj proti Róbertovi Pukačovi o titul kráľa Bratislavy v Oktagon 14.

Po tomto zápase však prišlo vážne zranenie, ktoré mu nedovolí minimálne rok zápasiť podľa pravidiel MMA. S ponukou na zápas tak prišiel promotér organizácie XFN, Petr Kareš, ktorý Krištofičovi navrhol zápas bez rukavíc podľa pravidiel Lethwei, ktoré nie sú na našom území vôbec bežné.

Prečo to bude zápas bez rukavíc?

Ako sme spomínali, celý súboj bude prebiehať podľa pravidiel Lethwei, alebo inak povedané barmského boxu, ktorý je mnohými odborníkmi považovaný za najtvrdšie bojové umenie na svete.

Zápasí sa v ňom totiž bez rukavíc a povolené sú len mäkké bandáže. V rámci pravidiel Lethwei sú taktiež povolené všetky údery a jediný spôsob, ako jeden zo zápasníkov môže vyhrať je buď KO alebo TKO. Zápasí sa na 5 kôl po troch minútach.

POZRITE SI ❱ Novinky a zaujímavosti z MMA ›


MMA: Krisztián Simon vs Arbi Mezhidov

Hlavným predzápasom celého turnaja bude mimoriadne zaujímavý duel medzi slovenským MMA talentom Krisztiánom Simonom, ktorý má veľmi blízko k Ivanovi Buchingerovi a Rusom Arbi Mezhidovom.

Pre Simona pôjde o jednoznačne najťažší zápas jeho doterajšej kariéry, keďže jeho protivník má skúsenosti so svetovým MMA. Prípadné víťazstvo by mohlo mladého Slováka dostať do širšieho povedomia celej zápasníckej scény.

Atraktívny duel Simon vs Mezhidov
Hlavný predzápas Double Red Fight Night: Krisztian Simon vs Arbi Mezhidov

Zápas K-1: Michaela Kerlehová vs Viktora Bulínová

Tento galavečer nám taktiež ponúkne aj zápas svetového ženského K-1 medzi profesionálnou majsterkou sveta WKF Michaelou Kerlehovou a finalistkou Majstrovstiev Európy v Muay Thai IFMA, Viktóriou Bulínovou. Spoločne sa tak môžeme tešiť na svetovú špičku ženského zápasenia v postoji.

Sledujte atraktívny ženský duel v K-1
Ženský súboj v K-1: Kerlehová vs Bulínová

Kde zakúpiť lístky na Double Red Fight Night?

Lístky na tento galavečer je možné zakúpiť na stránkach predpredaj.sk, kde si môžete vybrať z viacerých kategórií lístkov podľa toho, ako blízko chcete sedieť pri klietke.

Zdroje: xfn.sk, Instagram XFN

Zdieľaní

Pin It on Pinterest