MMA program zápasov a turnajov – Ferbruár 2020!

Zmiešané bojové umenia, alebo v skratke MMA si čoraz viac začínajú získavať popularitu nie len na Slovensku a v Čechách, ale po celom svete. Na tie najprestížnejšie turnaje sa chodia pravidelne pozerať desiatky tisíc ľudí a z bojovníkov sa postupne stávajú športové hviezdy. My, vám dnes prinášame MMA program a prehľad tých najdôležitejších podujatí na mesiac Február.

Program MMA zápasov a turnajov – Február 2020

One Championship 108: Warrior ´s Code

 • 7. február 2020
 • Jakarta, Indonézia

Začiatok kalendárneho mesiaca v MMA vo väčšine prípadov patrí ázijskej organizácii One Championship  a inak tomu nie je ani vo februári. Táto organizácia si pre nás pripravila ďalší galavečer tentokrát s poradovým číslom 108. a titulom Warrior´s Code.

Hlavným zápasom turnaja bude titulový súboj v muššej váhe Petchyindee vs Sathian. Rozhodne zaujímavým súbojom však bude aj hlavný predzápas Leandra Ataidesa proti Reinierovi De Ridderovi.

Ako a kde sledovať MMA naživo? ›

Najlepší MMA program Február: UFC 247 Jones vs Reyes

 • 8. februára 2020
 • Houston, Texas, USA

UFC po mimoriadne úspešnom turnaji UFC 246, na ktorom sa opäť predstavil obľúbený Conor McGregor prichádza s ďalšou lahôdkou v podobe číslovaného turnaja.

UFC 247 nám prinesie návrat šampióna polo – ťažkej váhy a jedného z najlepších bojovníkov histórie Jona Jonesa proti vyzývateľovi Dominickovi Reyesovi.

Podarí sa Jonesovi obhájiť svoj pás šampióna už po 11 krát v rade?

TIP ❱ Všetko o UFC 247 – program, výsledky, video ›

TOP MMA program Február: Oktagon Prime 3

 • 15. február 2020
 • X – bionic Sphere, Šamorín

Do zápasového kolotoča sa po dlhšej pauze vracia aj organizácia Oktagon. Tá si pre nás v polovici februára pripravila pokračovanie čoraz populárnejších turnajov s názvom Oktagon Prime.

Tentokrát pôjde o jeho tretie pokračovanie, a treba priznať že tak nabitá karta, ako je teraz na Oktagon Prime ešte nebola.

Všetko o turnaji Oktagon Prime 3 ›

Zaujme najmä hlavný zápas, kde si to rozdá skúsený Miroslav Štrbák s Mateuszom Legierskim o titul šampióna v ľahkej váhe.

Tešiť sa môžeme aj na návrat obľúbeného Gábora Borárosa či skvelé výkony Ľudovíta Kleina. Rozhodne, sa je teda na čo tešiť.

UFC Fight Night: Anderson vs Blachowicz 2

 • 15. február 2020
 • Rio Rancho, Nové Mexico

UFC vo Februári bude pokračovať aj svojimi vedľajšími turnajmi s názvom UFC Fight Night, kde sa v minulosti predstavil aj Makhmud Muradov. Ten prvý sa uskutoční v meste Rio Rancho, kde sa proti sebe v hlavnom zápase postavia elitní zápasníci poloťažkej váhy Corey Anderson vs Jan Blachowicz.

Pre oboch pôjde určite o mimoriadne dôležitý zápas, keďže víťazstvo v tomto súboji ich môže oboch priblížiť v ceste o titul.

Bellator 239 Ruth vs Amosov

 • 21. február 2020
 • Thackerville, Oklahoma

So svojími turnajmi bude pokračovať aj druhá najlepšia MMA organizácia na svete, Bellator, ktorá pripravuje už svoj 239. turnaj.

Organizátori tohto galavečera si pre nás pripravili skutočne veľkú lahôdku v podobe súboja vo welterovej váhe medzi Ed Ruthom a neporazeným Yaroslavom Amosovom.

Rizin FF 21

 • 22. február 2020
 • Hamamatsu, Japonsko

Organizovať v súčasnosti nejaký MMA turnaj v ázijských krajinách je pomerne veľký risk, kvôli šíriacemu sa vírusu. Aj napriek tomu organizácia Rizin, v ktorej pôsobil aj český bojovník Jirka Procházka, sa rozhodla zorganizovať svoj 21. galavečer.

Hlavným zápasom Rizinu FF 21 sa stane súboj Mikuru Asakura proti Danielovi Salasovi. Obaja bojovníci majú veľmi podobné skóre, a preto môžeme očakávať vyrovnaný zápas.

Bellator Europe 7: Gallagher vs Ellenor

 • 22. február 2020
 • Dublin, Írsko

Bellator sa podobne ako UFC snaží svoju fanúšikovskú základňu rozšíriť čo najviac aj do Európy. Práve preto v pravidelných intervaloch organizuje turnaje aj na starom kontinente.

Takýmto turnajom bude aj galavečer Bellator Europe s poradovým číslom sedem.

Hlavným zápasom bude súboj dvoch bojovníkom v bantamovej divízii Gallagher vs Ellenor.

UFC Fight Night: Felder vs Hooker

 • 22. február 2020
 • Auckland, Nový Zéland

Ďalšie UFC Fight Night sa vo februári presunie na Nový Zéland, konkrétne do mesta Auckland. Hlavný súboj tohto podujatia obstarajú zápasníci poloťažkej váhy Paul Felder a Dan Hooker.

Tešiť sa môžete aj na Zubaira Tukhugova, ktorého môžete poznať zo zápasu na UFC 229 McGregor vs Nurmagomedov, keď Tukhugov skočil do klietku a uštedril pár úderov Conorovi McGregorovi.

Kto je Conor McGregor ›

One Championship 109: King of the Jungle

 • 28. február
 • Singapúr

One Championship vo februári zorganizuje len dva turnaje, čo je pre nich pomerne nezvyklé. Tým druhým turnajom bude One Championship 109. s podtitulom King of the Jungle.

Na tomto podujatí nás čakajú hneď dva titulové zápasy. Prvým bude hlavný ženský súboj večera v kickboxe Fairtex vs Todd. Titulový však bude aj hlavný predzápas podľa pravidiel Muay thai Gaiyanghadao vs Ogden.

UFC Fight Night: Benavidez vs Figueiredo

 • 29. februára
 • Norfolk, Virgínia

Mesiac Február uzavrie ďalší galavečer zo série UFC Fight Night, ktorý ponúkne mimoriadne zaujímavý hlavný zápas. V muššej váhe sa totiž proti sebe postavia Benavidez vs Figueiredo.

Obaja sú medzi elitnou špičkou v tejto váhovej divízií a je takmer isté, že po tomto zápase si jeden z nich povie o titul proti nepríjemnému Henry Cejudovi.

Zdroj: mmajunkie.com, sherdog.com, ufc.com, bellator.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest