Kde sledovať Giro d’Italia LIVE? Online prenos, naživo TV, livestream na mobile!

Kde ste mohli sledovať cyklistické preteky Giro d’Italia LIVE? Na ktorej športovej TV stanici a online streamoch ste mohli vidieť v priamom prenose druhú účasť Petra Sagana na Giro d’Italia.

🚴‍♂️ Kde sledovať Giro d’Italia live?

Čo je Giro d’Italia

Giro d’Italia je spolu Tour de France a Vuelta a España jednými z prestížnych cyklistických trojtýždňových Grand Tour. Trasa sa každý rok mení, formát pretekov zostáva rovnaký, minimálne s dvoma časovkami a prechodom cez Alpy vrátane Dolomitov. Rovnako ako ostatné Grand Tour, aj Giro d’Italia pozostáva z 21 etáp.

Všetko o Giro d’Italia 2021 tu

Slovensko Ako pozerať Giro 2021 na Slovensku NAŽIVO?

Na Slovensku mame možnosť sledovať preteky Giro na Eurosporte. Bohužiaľ to je jediná TV stanica, ktorá má u nás vysielacie práva na túto Grand Tour.

Preteky Giro d’Italia na RTVS a ČT Sport neuvidíte!

Cyklistické preteky Giro d’Italia, nebudeme môcť sledovať na RTVS a ani ČT Sport. Obidve televízie vysielali nedávno skončenú Tour de France 2021, ale preteky Okolo Talianska tento rok na týchto staniciach neuvidíme.

Giro online komentár zadarmo

Ak nemôžete sledovať etapu v televízii, skvelou voľbou pre sledovanie Petra Sagana na Giro live sú naše online prenosy, kde vďaka 7sport.sk môžete sledovať priebeh každej jednej etapy.

Stačí keď kliknete na našu sekciu Online prenosy ›

Giro di Italia live na Eurosport – priamy prenos v TV

Stanica Eurosport je tento rok skoro jediný športový kanál, ktorý vo viacerých európsky krajinách vysiela Giro d’Italia live. Na Slovensku môžete sledovať počínanie Petra Sagana naživo iba na Eurosporte.

TIP ❱ Program Petra Sagana ›

Giro na Eurosport player – online stream

Aj stanica Eurosport poskytuje svojim fanúšikom možnosť si pozrieť Giro d’Italia online. Na internetovom vysielaní cez – Eurosport Player, kde si môžete za 5 eur mesačne pozrieť preteky talianskej Grand Tour, ale aj iné športy,  na svojom mobile, tablete či počítači.

Eurosport Player naživo - PC, mobil, tablet
Sledujte Eurosport Player naživo – PC, mobil, tablet (4,99 € / mesiac – 24,99 € / rok)(Zdroj: eurosport.com)

Eurosport player na Amazon Prime – Giro d‘ Italia livestream

Skvelou možnosťou ako sledovať Eurosport player a pozerať Giro d’Italia live je pomocou streamovacej služby Amazon Prime.

Za skvelých 5 dolárov na mesiac si môžete pohodlne vychutnať prenosy zo staníc Eurosport 1 a Eurosport 2.

Sledujte Petra Sagana live na Giro d’Italia

Slovenský cyklista Peter Sagan sa predstaví na talianskom Gire po druhý krát v kariére.

TIP ❱ Kompletný profil Petra Sagana

vlajka TAL Giro d’Italia 2021

Tohtoročný 104. ročník sa začne 8. mája 2021 a posledná etapa sa pôjde 30. mája 2021.

Jazdci celkovo absolvujú 3478 kilometrov. Na programe je 21 etáp, ktoré sú rozdelené na 2 časovky, 6 horských etáp, 7 kopcovite a 6 rovinatých.

TIP ❱ Kalendár UCI World Tour na rok 2021

Giro d’Italia 2021 – jednotlivá etapa online

Prehľad všetkých etáp, ktoré môžete sledovať od štartu až po cieľ v online prenose z mobilu a zadarmo!

GIRO 2021 LIVE – program a výsledky
# EtapaDátumTrasa (km)P.SaganVíťaz
1. etapa8.5.Turín > Turín (9 km)51. miesteFilippo Ganna
2. etapa9.5.Stupinigi > Novara (179 km)5. miestoTim Merlier
3. etapa10.5.Biella > Canale (190 km)3. miestoTaco Van Der Hoorn
4. etapa11.5.Piacenza > Sestola (187 km)117. miestoJoe Dombrowski
5. etapa12.5.Modena > Cattolica (177 km)4. miestoCaleb Ewan
6. etapa13.5.Grotte di Frasassi > Ascoli Piceno (160 km)99. miestoGino Mader
7. etapa14.5.Notaresco > Termoli ( 181 km)14. miestoCaleb Ewan
8. etapa15.5.Foggia > Guardia Sanframondi (170 km)157. miestoVictor Lafay
9. etapa16.5. Castel di Sangro > Campo Felice (158 km)134. miestoEgan Bernal
10. etapa17.5.L ´ Aquila >Foligno (139 km)1. miestoPeter Sagan
Voľný deň (18. máj)
11. etapa19.5.Perugia › Montalcino (162 km)85. miestoMauro Schmid
12. etapa20.5.Siena > Bagno di Romagna (212 km)159. miestoAndrea Vendrame
13. etapa21.5.Ravenna > Verona (198 km)3. miestoGiacomo Nizzolo
14. etapa22.5.Cittadella > Monte Zoncolan (205 km)118. miestoAdam Yates
15. etapa23.5.Grado > Gorizia (147 km)143. miestoVictor Campenaerts
16. etapa24.5.Sacile > Cortina d´Ampezzo (212 km)91. miestoEgan Bernal
Voľný deň (25. máj)
17. etapa26.5.Canazei > Sega di Ala (193 km)128. miestoDan Martin
18. etapa27.5.Rovereto > Stradella (231 km)113. miestoAlberto Bettiol
19.etapa28.5.Abbiategrasso > Alpe di Mera ( 176 km)129. miestoSimon Yates
20. etapa29.5.Verbania > Valle Spluga – Alpe Motta (164 km)142. miestoDamiano Caruso
21. etapa30.5.Senago > Milano (30 km)57. miestoFilippo Ganna

Sledujte Giro d’Italia 2021 live na mobile

Oficiálna aplikácia Giro d’Italia

Preteky Giro majú aj svoju aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť v Google Play, alebo App Store.

V aplikaciach najdete podrobné štatistiky z každej etapy, ktoré sú doplnené o rôzne správy, videá a obrázky. Samozrejme nesmieme zabúdať na aktualizovane výsledky a poradie po jednotlivých etapách.

Aplikácia obsahuje živé vstupy, kde si môžete pozrieť všetky dôležité momenty online na mobile.

Eurosport mobil aplikácia

Užitočnou pre vás môže byť aj oficiálna online mobilná aplikácia stanice Eurosport.

V nej nájdete všetky výsledky z prebiehajúcich športových podujatí, veľké množstvo článkov a videí. Appka ponúka aj možnosť chatu s novinármi. Hlavnou devízou je však možnosť live sledovania Giro d’Italia, ale aj iných športových udalostí naživo v mobile.

Aplikácia je prepojená so službou Eurosport Player, o ktorej sme písali vyššie. Stiahnuť si ju môžete v obchodoch Google Play a AppStore.

TIP ❱ Kde môžem sledovať šport naživo

SWAN GO

Služba SWAN GO taktiež podobne, ako vyššie spomínané, ponúka vysielanie Slovenských a Českých televíznych staníc. Aplikácia má okrem toho aj pestrý archív a veľmi intuitívne ovládanie.

Magio GO

Magio GO od T-Com má vo svojej ponuke aj Eurosport, ktorý môžete sledovať LIVE, alebo v archíve ktorý si pustíte, resp. pretočíte ako Vám vyhovuje. Vďaka aplikácii Magio GO je televízia cez internet dostupná na Váš smartfón, PC, alebo tablet. Pozerať preteky pomocou Magio GO môžete takmer kdekoľvek.

UPC Horizon GO

Aplikácia Horizon Go je od spoločnosti UPC a ich apka je dostupná pre IOS, Android, Windows a na internete. Okrem doposiaľ dostupnej aplikácie pre telefóny, PC a tablety si teraz máte možnosť vyskúšať aj novú Android TV app, prostredníctvom ktorej môžete sledovať napr. aj Eurosport na Vašom smartTV.

Mobilnú televíziu Horizon TV získavajú všetci zákazníci digitálnej televízie UPC bezplatne.

Giro d’Italia video zostrihy a highlights

Oficiálne video a zostrih z každej etapy, môžete vidieť na našom webe a to v programe Giro d’Italia 2020 – etapy, výsledky a VIDEO. Kliknite na konkrétnu etapu a v nej môžete vidieť video highlights zo závodu a aj výsledky.

Výsledky a štatistiky Giro d’Italia

Dôležité štatistiky a výsledky každej etapy, ale aj celkové poradie pretekárov nájdete na stránke flashscore.sk . Využiť samozrejme môžete aj ich mobilnú aplikáciu.

Priebežné výsledky a najnovšie aktuality z Giro d’Italia si môžete pozrieť na oficiálnych kanáloch súťaže:

Facebook ›
Instagram ›
Twitter ›
Off. web Giro ›

Ako a kde sledovať Giro d’Italia v zahraničí

Giro d’Italia môžete sledovať aj vtedy, ak sa nachádzate v zahraničí. Svetoznáme preteky sa vysielajú, na piatich kontinentoch, vo viac ako 198 krajinách po celom svete.

Živé prenosy Giro d’Italia 2021 zo zahraničia

Pozrite si kompletný prehľad staníc, ktoré vysielajú Giro d’Italia 2020 v priamom prenose v TV a online streamu na internete (ak má v danej krajine TV livestream).

  • EURÓPA 

Taliansko (RAI, Eurosport), Albánsko (Eurosport), Andora (Eurosport), Bielorusko (Eurosport), Bosna a Hercegovina (Eurosport), Belgicko (Eurosport), Bulharsko (Eurosport), Cyprus (Eurosport), Čierna Hora (Eurosport) Česko (Eurosport), Dánsko (Eurosport), Estónsko (Eurosport), Grécko (Eurosport), Holandsko (NPO1, Eurosport) Chorvátsko (Eurosport), Island (Eurosport), Írsko (Eurosport), Izrael (Eurosport), Lotyšsko (Eurosport), Lichtenštajnsko (Eurosport), Litva (Eurosport), Luxembursko (Eurosport),  Maďarsko (Eurosport), Malta (Eurosport), Moldavsko (Eurosport), Monako (Eurosport), Nemecko (Eurosport), Nórsko (Eurosport), Polsko (Eurosport), Portugalsko (Eurosport),  Rakúsko (Eurosport), Rumunsko (Eurosport), San Maríno (RAI, Eurosport), Severné Macedónsko (Eurosport), Slovensko (Eurosport), Slovinsko (Eurosport), Srbsko (Eurosport), Španielsko (ETB, Eurosport), Švédsko (Eurosport), Švajčiarsko (SRG SSR, RSI LA 2, Eurosport), Ukraina (Eurosport), Vatikán (RAI, Eurosport), Veľká Británia (Eurosport), Wales (S4C)

  • ÁZIA

Arménsko (Eurosport), Azerbajdžan (Eurosport), Bahrajn (Abu Dhabi Sports), Čína (Zhibo.tv), Filipíny (Eurosport), Indonézia (Eurosport), Irán, Irak (Abu Dhabi Sports), Japonsko (GCN), Jordánsko (Abu Dhabi Sports), Južná Kórea (Eurosport), Kambodža (Eurosport), Kazachstán (Eurosport), Katar (Abu Dhabi Sports), Kuvait (Abu Dhabi Sports), Kyrgystán (Eurosport), Libanon (Abu Dhabi Sports), Malajzia (Eurosport), Mongolsko (Eurosport), Mjanmarsko (Eurosport), Omán (Abu Dhabi Sports), Palestína (Abu Dhabi Sports), Rusko (Eurosport), Saudská Arábia (Abu Dhabi Sports), Srí Lanka (Eurosport), Sýria (Abu Dhabi Sports), Taiwan (Eurosport), Turecko (Eurosport), UAE (Abu Dhabi Sports), Yemen (Abu Dhabi Sports)

  • AFRIKA

Alžírsko (Abu Dhabi Sports), Čad (Abu Dhabi Sports), Džibuti (Abu Dhabi Sports), Egypt (Abu Dhabi Sports), Južná Afrika (SS5, Supersport), Juzný Sudán (Abu Dhabi Sports), Líbia (Abu Dhabi Sports), Mauritánia (Abu Dhabi Sports), Maroko (Eurosport, Abu Dhabi Sports), Somálsko (Abu Dhabi Sports), Sudán (Abu Dhabi Sports), Tunisko (Abu Dhabi Sports), Západná Sahara (Abu Dhabi Sports)

  • SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA

Belize (TDN), Dominikánska Republika (Eurosport), El Salvador (TDN), Guatemala (TDN) Haiti (ESPN), Honduras (TDN), Kanada (Fubo, FloBikes), Kostarika (TDN), Kuba (ESPN), Mexiko (TDN), Nikaragua (TDN), Panama (TDN), USA (Fubo, FloBikes)

  • JUŽNÁ AMERIKA

Argentína (ESPN), Bolívia (ESPN), Brazília (ESPN), Čile (ESPN), Ekvádor (ESPN), Guyana (Eurosport), Kolumbia (ESPN, Caracol TV), Paraguaj (ESPN), Peru (ESPN), Surinam (ESPN), Uruguaj (ESPN), Venezuela (ESPN)

  • OCEÁNIA

Austrália (Eurosport), Nový Zéland (SKY Sport NZ), Papa Nová Guinea (Eurosport)

Zdroj: wikipedia, giroditaia.it/en, eurosport.cz, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest