Kde sledovať Giro d’Italia LIVE? Online prenos, naživo TV, livestream na mobile!

Kde sledovať cyklistické preteky Giro d’Italia LIVE? Prezradíme vám na ktorej športovej TV stanici a online stream na mobile je možné sledovať taliansku Grand Tour Giro d’Italia.

Kde sledovať Giro d’Italia live?

Čo je Giro d’Italia

Tohtoročný 105. ročník Giro d Italia 2022 sa začne 6. mája 2022 a posledná etapa sa pôjde 29. mája 2022.

Jazdci celkovo absolvujú 3410 kilometrov. Na programe je 21 etáp, ktoré sú rozdelené na 2 časovky, 7 horských etáp, 7 kopcovitých a 5 rovinatých.

Giro d’Italia je spolu Tour de France a Vuelta a España jednými z prestížnych cyklistických trojtýždňových Grand Tour.

Kde sledovať Giro 2022 naživo v TV

Na Slovensku máme možnosť sledovať preteky Giro na Eurosporte. Bohužiaľ to je jediná TV stanica, ktorá má u nás vysielacie práva na túto Grand Tour.

Giro di Italia live na Eurosport – priamy prenos v TV

Stanica Eurosport je tento rok skoro jediný športový kanál, ktorý vo viacerých európsky krajinách vysiela Giro d’Italia live.

Preteky Giro d’Italia živý prenos na RTVS a ČT Sport

Cyklistické preteky Giro d’Italia živý prenos, nebudeme môcť ani tento rok sledovať na RTVS a ani ČT Sport, čo je veľká škoda pre slovenských fanúšikov cyklistiky.

Giro d’Italia live stream na Eurosport player

Stanica Eurosport poskytuje svojim fanúšikom možnosť si pozrieť Giro d’Italia online. Na internetovom vysielaní cez – Eurosport Player, kde si môžete za 5 eur mesačne pozrieť preteky talianskej Grand Tour, ale aj iné športy,  na svojom mobile, tablete či počítači.

Eurosport Player naživo - PC, mobil, tablet
Sledujte Eurosport Player naživo – PC, mobil, tablet (4,99 € / mesiac – 24,99 € / rok)(Zdroj: eurosport.com)

Eurosport player na Amazon Prime – Giro d‘ Italia livestream

Skvelou možnosťou ako sledovať Eurosport player a pozerať Giro d’Italia live je pomocou streamovacej služby Amazon Prime.

Za skvelých 5 dolárov na mesiac si môžete pohodlne vychutnať prenosy zo staníc Eurosport 1 a Eurosport 2.

Livestream Giro na GCN Global Cycling Network

Livestream Giro môžete na svojom PC, laptope, alebo smart TV sledovať prostredníctvom streamovacej TV GCN+, ktorá prináša skoro všetky cyklistické preteky live.

Okrem pretekov môžete na stránkach Global Cycling Network sledovat filmy z cyklistického prostredia.

TIP ❱ Kalendár UCI World Tour na rok 2022

Giro d’Italia 2022 live na mobile

Ak preferujete sledovanie Giro d’Italia live na mobile, zistite cez aké aplikácie to je možné.

Oficiálna aplikácia Giro d’Italia

Preteky Giro majú aj svoju aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť v Google Play, alebo App Store.

V aplikáciách nájdete podrobné štatistiky z každej etapy, ktoré sú doplnené o rôzne správy, videá a obrázky. Samozrejme nesmieme zabúdať na aktualizovane výsledky a poradie po jednotlivých etapách.

Aplikácia obsahuje živé vstupy, kde si môžete pozrieť všetky dôležité momenty online na mobile.

Eurosport mobil aplikácia

Užitočnou pre vás môže byť aj oficiálna online mobilná aplikácia stanice Eurosport.

V nej nájdete všetky výsledky z prebiehajúcich športových podujatí, veľké množstvo článkov a videí. Appka ponúka aj možnosť chatu s novinármi. Hlavnou devízou je však možnosť live sledovania Giro d’Italia, ale aj iných športových udalostí naživo v mobile.

Aplikácia je prepojená so službou Eurosport Player, o ktorej sme písali vyššie. Stiahnuť si ju môžete v obchodoch Google Play a AppStore.

TIP ❱ Kde môžem sledovať šport naživo

Cyklistika naživo na GCN – Global Cycling Network

Cyklistiku naživo môžete sledovať cez aplikáciu Global Cycling Network – najväčší online cyklistický kanál na svete , ktorý je určený pre každého, kto sa zaujíma o svet cyklistiky.

GCN je lepší spôsob, ako sledovať tie najlepšie cyklistické preteky z celého sveta ciest, cyklokrosu a tratí, ktoré sa odohrávajú naživo, bez prerušenia a bez reklám.

Magio GO

Magio GO od T-Com má vo svojej ponuke aj Eurosport, ktorý môžete sledovať LIVE, alebo v archíve ktorý si pustíte, resp. pretočíte ako Vám vyhovuje. Vďaka aplikácii Magio GO je televízia cez internet dostupná na Váš smartfón, PC, alebo tablet. Pozerať preteky pomocou Magio GO môžete takmer kdekoľvek.

UPC Horizon GO

Aplikácia Horizon Go je od spoločnosti UPC a ich apka je dostupná pre IOS, Android, Windows a na internete. Okrem doposiaľ dostupnej aplikácie pre telefóny, PC a tablety si teraz máte možnosť vyskúšať aj novú Android TV app, prostredníctvom ktorej môžete sledovať napr. aj Eurosport na Vašom smartTV.

Mobilnú televíziu Horizon TV získavajú všetci zákazníci digitálnej televízie UPC bezplatne.

SWAN GO

Služba SWAN GO taktiež podobne, ako vyššie spomínané, ponúka vysielanie Slovenských a Českých televíznych staníc. Aplikácia má okrem toho aj pestrý archív a veľmi intuitívne ovládanie.

Giro online komentár zadarmo

Ak nemôžete sledovať etapu v televízii, skvelou voľbou pre sledovanie talianskych pretekov Giro live sú naše online prenosy, kde vďaka 7sport.sk môžete sledovať priebeh každej jednej etapy.

Stačí keď kliknete na našu sekciu →  online prenosy

Giro d’Italia video zostrihy a highlights

Oficiálne video a zostrih z každej etapy, môžete vidieť na našom webe a to v programe Giro d’Italia 2022 – etapy, výsledky a VIDEO. Kliknite na konkrétnu etapu a v nej môžete vidieť video highlights zo závodu a aj výsledky.

Ďalšie zaujímavé videá môžete sledovať aj na oficiálnom YouTube kanále.

Peter Sagan na Giro d’Italia 2022

Slovenský cyklista Peter Sagan sa s najväčšou pravdepodobnosťou na Giro d’Italia 2022 nepredstaví. Petra sužujú zdravotné komplikácie a nevie sa kedy začne opäť pretekať.

TIP ❱ Kompletný profil Petra Sagana

Ako a kde sledovať Giro d’Italia v zahraničí

Giro d’Italia môžete sledovať aj vtedy, ak sa nachádzate v zahraničí. Svetoznáme preteky sa vysielajú, na piatich kontinentoch, vo viac ako 198 krajinách po celom svete.

Živé prenosy Giro d’Italia 2022 zo zahraničia

Pozrite si kompletný prehľad staníc, ktoré vysielajú Giro d’Italia 2022 v priamom prenose v TV a online streamu na internete (ak má v danej krajine TV livestream).

  • EURÓPA 

Taliansko (RAI, Eurosport), Albánsko, Andora, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česko, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Fínsko, Gruzínsko, Grécko, Holandsko, Island, Írsko, Izrael, Lichtenštajnsko, Litva,  Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Moldavsko, Monako,  Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Maríno, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Severné Macedónsko, Ukrajina, Veľká Británia (Eurosport, GCN), Wales (S4C)

  • ÁZIA

Arménsko, Afganistan, Azerbajdžan, Bangladeš, Bhutan, India, Indonézia, Jemen, Južná Kórea, Kambodža, Kazachstan, Kyrgistan, Malajzia, Maledivy, Mongolsko, Nepal, Pakistan, Rusko, Singapur, Srílanka, Taiwan, Turecko,  (Eurosport, GCN), Bahrajn, Jordánsko, Kuwait, Libanon, Oman, Palestína, Katar, Saudská Arábia, Sýria, Spojené Arabské Emiráty (všetci GCN), Čína (Zhibo.tv), Japonsko (J Sport, GCN)

  • AFRIKA

Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Cape Verde, Centralna Afrika, Čad, Egypt, Etiópia, Gabon, Gambia, Ghana, Guinea, Južná Afrika, Južný Sudán,  Kamerun, Keňa, Komory, Kongo, Libéria, Madagaskar, Malawi, Mali, Mauritánia, Mauricius, Mozambik, Namibia, Niger, Nigéria, Republika Kongo, Rovnikova Guinea, Pobrežie Slonoviny, Rwanda, Svatá Helena, Sierra Leone, Somálsko, Sudán, Svazilsko, Tanzánia, Togo, Uganda, Západná Sahara, Zambia, Zimbabwe (všetci SuperSport, GCN), Maroko (Eurosport)

  • SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA

Aruba, Bahamy, Barbados, Dominikánska republika, Grenada, Jamajka (ESPN Caribbean), Belize, Guatemala, Kostarika, Mexiko, Panama, Portoriko,  (TUDN), Kanada, USA (GCN)

  • JUŽNÁ AMERIKA

Argentína (ESPN), Bolívia (ESPN), Brazília (ESPN), Čile (ESPN), Ekvádor (ESPN), Guyana (Eurosport), Kolumbia (ESPN, Caracol TV), Paraguaj (ESPN), Peru (ESPN), Surinam (ESPN), Uruguaj (ESPN), Venezuela (ESPN)

  • OCEÁNIA

Austrália (SBS, Eurosport), Nový Zéland (SKY Sport NZ), Papa Nová Guinea (Eurosport)

Výsledky a štatistiky Giro d’Italia

Dôležité štatistiky a výsledky každej etapy, ale aj celkové poradie pretekárov nájdete na stránke flashscore.sk. Využiť samozrejme môžete aj ich mobilnú aplikáciu.

Priebežné výsledky a najnovšie aktuality z Giro d’Italia si môžete pozrieť na oficiálnych kanáloch súťaže:

Giro d’Italia 2022 – jednotlivá etapa online

Prehľad všetkých etáp, ktoré môžete sledovať od štartu až po cieľ v online prenose z mobilu a zadarmo!

Zdroj: wikipedia, giroditaia.it/en, eurosport.cz, flashscore.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest