Problémy v kabíne Chelsea pred finále Európskej ligy (VIDEO)

Zdieľaní

Pred finále Európskej ligy je v kabíne Chelsea poriadne dusno. Roztržka medzi hráčmi vyvrcholila tým, že tréner londýnskej Chelsea Maurizio Sarri opustil tréning na Olympijskom štadióne v Baku.

Je pred finále Európskej ligy Chelsea v problémoch?

Na tréningu došlo roztržke medzi hráčmi Gonzalom Higuainom a Davidom Luizom. Následne sa tréner Chelsea Maurizio Sarri poriadne nahneval a začal hádzať na zem šiltovku, do ktorej poriadne rozzúrený niekoľko krát kopol, keď odchádzal do útrob štadiónu.

Prečítajte si ❱ Ako ovládli anglické tímy Ligu majstrov a Európsku ligu ›

Tréning bol otvorený pre médiá a zábery poukázali na nie moc dobrú atmosféru v kabíne Chelsea pred finále Európskej ligy UEFA 2019. Chelsea sa stretne vo finále EL dnes o 21:00 s Arsenalom, sledujte zápas ONLINE.

Video: Nahnevaný tréner Chelsea Sarri odchádza z tréningu

Bude Sarri novým trénerom Juventusu Turín

LIVE ❱ Pozrite si všetky možnosti kde sledovať Európsku ligu naživo ›

V súvislosti so 60-ročným Talianom sa špekuluje o návrate do Talianska, kde by mal usadnúť na voľnú trénerskú lavičku Juventusu Turín. Podla anglických novinárov je to už hotovou vecou. Informovalo o tom periodikum Daily Mail s odvolaním sa na talianske médiá. Podľa nich už 60-ročný kouč súhlasil so zmluvou na tri roky s ročnou gážou 6 miliónov libier.

Chcem rozmýšľať iba o finále. Mám kontrakt s Chelsea na dva roky, takže najprv sa porozprávam s ľuďmi v klube, ale momentálne to nie je na programe, povedal Sarri.

Zdroj: youtube.com, thesun.co.uk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest