El Clasico bez Messiho a Ronalda (VIDEO)

El Clasico je najslávnejšie futbalové derby na svete, ktoré sledujú milióny fanúšikov po celom svete. Barcelona vs Real Madrid, alebo Messi vs Ronaldo. Avšak posledne menovaný prekvapivo pred sezónou opustil Madrid a zamieril do Turína.

Aké bude El Clasico bez Messiho a Ronalda?

Prvé El Clasico tento ročník La Ligy medzi Barcelonou a Realom Madrid sa bude hrať 28. októbra. Tieto zápasy zvyčajne prinášajú vzrušujúce predstavenie, ale aké to bude bez Messiho a Ronalda? Rivalita medzi nimi bola vždy napätá, pretože veľa futbalových fanúšikov ich berie ako najlepších hráčov sveta. Dokonca sú skupiny ktorá sa jedna prikláňa k Ronaldovi a tá druha na Messiho stranu. Cristiano Ronaldo prekvapivo opustil La Ligu a zamieril do Talianska do Juventusu Turín. Lionel Messi nebude môcť nastúpiť, pretože si v ligovom zápase zlomil ruku.

Real Madrid bez Ronalda upadá

Real Madrid sa tento rok trápi. Jeho najväčšia hviezda odišla a odišiel aj tréner Zinedine Zidane. Momentálne sa real nachádza až na siedmom mieste v tabuľke. Pred zápasom Ligy majstrov proti Plzni, Real nevyhral už piaty zápas v rade. Stolička sa trasie aj pod trénerom Julenom Lopeteguiom.

Zdroj: youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest