Európska liga 2020: Predkolo LASK Linz – DAC Dunajská Streda 7:0. DAC po výprasku v súťaži skončil (VIDEO)

Dunajská Streda odchádza z Rakúska s poriadnym výpraskom a sen o skupinovú fázu Európskej ligy sa rozplynul. Dnes očividne nemali hráči DAC-u svoj deň a ich súperovi vyšlo skoro všetko. LASK Linz – DAC Dunajská Streda, výsledok zápasu.

LASK Linz – DAC Dunajská Streda ONLINE

Dunajská Streda skončila svoje vystúpenie v Európskej ligy a tak Slovenský futbal už v európskych súťažiach zastúpenie nemá. Už po prvom polčase bolo očividné, že to slovenský tím nebude mať ľahké a v prvej 45. minútovke dva krát inkasoval.

TIP ❱ Všetko o Európskej lige 2020/21  ›

Začiatok druhého polčasu bol pre DAC ako zlý sen. Postupne skórovali Petar Filipovič, Peter Michorl, Andreas Gruber, Husein Balič a Thomas Sabitzer.

EL predkolo: LASK Linz – Dunajská Streda

Góly: 6. a 16. Raguž, 47. Filipovič, 51. Michorl, 53. Gruber, 55. H. Balič, 77. Sabitzer, ČK: 48. Blackman (FC DAC)

Video zo zápasu Linz – Dunajská Streda

Predzápasové kurzy na zápas Linz vs Dunajská Streda

Favoritom tohto zápasu bolo domáce mužstvo. V poslednom domácom zápase Linz remizoval na ihrisku deviateho tímu tabuľky z Tirolska 1:1. LASK sa momentálne v domácej súťaži nachádza na štvrtom mieste.

Kurz na víťazstvo LASK Linz bol 1.60.

Dunajská Streda svojim ofenzívnym futbalom bola na víťaznej vlne a samozrejme prekvapiť mohla aj v tomto zápase. Bohužiaľ im v tomto zápase nič nevyšlo a v európskej súťaži končí.

Kurz na víťazstvo Dunajskej Stredy bol 5.30.

Sledujte predkolo Ligy majstrov live – TV

Zápas jediného slovenského zástupcu v Európskej lige, ste mohli sledovať v priamom prenose na RTVS. Zápas LASK Linz – Dunajská Streda začal vysielať naživo aj s futbalovým štúdiom o 20:15 h.