Európska liga: Sporting Braga – ŠK Slovan Bratislava (2:2)

Slovan vstúpil do Európskej ligy veľmi dobre, keď v prvom zápase na Tehelnom poli porazil Besiktas Istanbul a v druhom si z Portugalska vezie bod za remízu.

Skupina K – Európska liga, 3. október 2019

Sporting Braga – ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:1)

Góly: 31. Viana, 63. Galeno – 45.+3 Šporar, 87. Viana (vlastný)

Slovan: Greif – Medveděv, Bajrič, Abena, Vernon, Suchockij (80. Daniel) – de Kamps (67. Ljubičič), Rabiu, Holman (67. Dražič) – Moha, Šporar

ŠK Slovan Bratislava uhral bod v portugalskej Brage

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali vo štvrtkovom stretnutí 2. kola Európskej ligy UEFA 2019/2010 na ihrisku Sportingu Braga 2:2 a zostali na čele K-skupiny.

Domáci dva krát v zápase viedli, ale slovenskému majstrovi sa podarilo vždy vyrovnať. Najskôr pred odchodom do šatne ešte v prvom polčase, vyrovnal na 1:1 po nepremenenej penalte a následnom dorážke Šporár. Tri minúty pred koncom na konečnych 2:2, vlastným gólom  vyrovnal Viana.

Zdroj: tipsport