Futbalista Vladimír Weiss potvrdil, že v reprezentácii pod Hapalom končí (VIDEO)

Zdieľaní

Futbalista Vladimír Weiss potvrdil, že končí v národnom mužstve. Nebude však hrať pod vedením trénera Pavla Hapala, ktorý po októbri vystriedal na poste reprezentačného trénera Jána Kozáka.

Futbalista Vladimír Weiss nechce pod Hapalom hrať v reprezentácii

Vladimím Weiss nenastúpil pod vedením Pavla Hapala, ani do jedného novembrového reprezentačného zápasu v Lige národov proti Ukrajine a Česku. Jeho frustrácia z hernej vyťaženosti vyvrcholila tým, že slovenský reprezentant po treťom striedaní v zápase proti Česku nenastúpil na trávnik a tak odišiel do šatne ešte pred koncom zápasu.

Je to moje rozhodnutie, ktoré neľutujem. Zo strany trénera Hapala som mal indície byť jednou z opôr reprezentácie spolu s Hamšíkom a Škrtelom. To bola pre mňa jedna z najväčších motivácii pokračovať. Rozhovory a realita sa nezhodovali, povedal Weiss.

Na otázku prečo tak reagoval odpovedal: Vyvrcholenie všetkých mojich emócii, ktoré som prežíval počas celého reprezentačného zrazu.

Vráti sa Weiss do reprezentácie?

Vladimír Weiss potvrdil, že by sa veľmi rad vrátil do národného mužstva, ale nie vtedy keď ho bude viest český tréner Pavel Hapal.

Samozrejme mi je ľúto, že momentálne nebudem v reprezentácii najmä pre atmosféru a vzťahy medzi hráčmi. Vždy som sa na zrazy tešil a určite mi bude chýbať. Osobne si myslím, že v reprezentácii som nepovedal posledne slovo. Pod trénerom Hapalom však hrať nebudem, keďže z jeho strany nepociťujem dôveru a rešpekt voči mne, doplnil Vladimír Weiss.

Rozhovor s Vladimírom Weissom na reprezentačnom zraze SR v roku 2014

Zdieľaní

Pin It on Pinterest