Slovenský futbalista Vladimír Weiss počas zápasu odišiel zo striedačky

Zdieľaní

Slovenský futbalista Vladimír Weiss, opustil počas zápasu s Českom (0:1) lavičku náhradníkov a urazene odišiel. Len prednedávnom reprezentant Slovenska porušil životosprávu, keď po zápase vyrazil so spoluhráčmi do baru.

TIP: Slovenská reprezentácia prehrala v Prahe a zostupuje do C-divízie

Slovenský futbalista Vladimír Weiss po treťom striedaní odišiel z lavičky

Pavel Hapal v zápase proti Česku, využil tretie striedanie asi desať minút pred koncom, vymenil Adama Zreľáka za Adama Nemca. Vladimírovi Weissovi bolo v tej chvíli jasné, že po piatkovom zápase s Ukrajinou si do lopty nekopne ani v pražskom Edene.

Namiesto toho, aby sledoval so spoluhráčmi záver federálneho derby z lavičky, zmizol v útrobách štadióna. Jeho neprítomnosť si navyše nevšimol ani samotný tréner Pavel Hapal. Svojim urazeným chovaním si vyslúžil kritiku.

Nie je to správanie hodné národného dresu. Nie je to kolegiálne, nie je to tímové, nie je tam rešpekt voči spoluhráčom, voči trénerovi, voči fanúšikom ani voči svojim základným povinnostiam.

Koniec Weissa v reprezentácii?

“Ja som skončil“ mal údajne povedať Vladimír Weiss mladší, hľadajúc východ z útrob pražského Edenu. Jeho spoluhráči sedeli v šatni, alebo absolvovali sprchu. Vladimír Weiss nie. Už prezlečený sa usporiadateľov opýtal na východ zo štadióna.

Skutok sa nestal

Vladimír Weiss ml. dlhodobo priťahuje problémy. Pred pár rokmi mal dokonca opletačky aj s políciou, keď v Bratislave odmietol vykonať dychovú skúšku. Spolu s kamarátmi bolo jeho auto zastavené policajnou hliadkou a v jeho aute oveľa viac ako dovoľujú predpisy. Slovenský futbalista vyviazol bez trestu.

Zdieľaní

Pin It on Pinterest