Liga majstrov: Chelsea – AFC Ajax 4:4. Infarktový zápas v Londýne. (VIDEO)

Chelsea uhrala na Stamford Bridge len remízu proti Ajaxu. Londýnskemu tímu pomohli k bodu za remízu dve vylúčenia hostí. Video Chelsea  – AFC Ajax!

Liga majstrov: Skupina H, Stamford Bridge – Londýn (Anglicko)

Chelsea – AFC Ajax 4:4 (1:3)

Góly: 5. Jorginho, 63. Azpilicueta, 70. Jorginho, 74. James – 2. T. Abraham (vl.), 20. Promes, 35. Arrizabalaga (vl.), 55. van de Beek

Liga majstrov: chelsea - ajax video

Chelsea v infarktovom zápase len s remízou proti Ajaxu

Chelsea sa po víťazstve na trávniku v Amsterdame, dostala na bodovú úroveň Ajaxu. V zápase na Stamford Bridge mali domáci šancu dostať sa do vedenia v skupine H, ale totálne vyhoreli už v prvom polčase, ktorý prehrali 1:3.

V druhom polčase sa však diali veci. The Blues pomohli dve vylúčenia, ktoré dostali Chelsea naspať do zápasu a otočili zápas z 1:4 na konečných 4:4. Chelsea mohla ísť do vedenia, ale proti bol systém VAR.

PREČÍTAJTE SI: Kde sledovať športové prenosy naživo?

ONLINE PRENOS: Chelsea – AFC Ajax naživo (Liga majstrov)

Zdroj: tipsport, rtvs