Liga majstrov: Slavia Praha – FC Barcelona 1:2. O zápase rozhodol vlastný gól (VIDEO)

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v stredajšom zápase F-skupiny Ligy majstrov 2019/20 na štadióne Slavie Praha 2:1. Pozrite si kratky video highlights duelu Slavia Praha – FC Barcelona!

Liga majstrov – Skupina F (Sinobo Stadium – Praha, Česko)

Slavia Praha – FC Barcelona 1:2 (0:1)

Góly: 50. Bořil – 3. Messi, 57. Olayinka (vlastný)

Slavia Praha – FC Barcelona video

Zápas Slávia Praha – FC Barcelona rozhodol vlastný gól

Sláviu Praha odohrala v stredu jeden z najväčších zápasov klubovej histórie. V treťom kole základnej skupiny F Ligy majstrov totiž privítali v súboji lídrov svojich domácich súťaží známu Barcelonu na čele s hviezdnym útočníkom Lionelom Messim.

Barcelona sa v  pražskom Edene ujala vedenia už v 3. minúte keď prekonal brankára Kolářa kto iný ako Lionel Messi. V druhom polčase sa Slávii podarilo vyrovnať zásluhou Jana Bořila, avšak nerozhodný stav vydržal iba sedem minút. O víťazovi duelu rozhodol po štandardnej situácii nešťastný vlastný gól Petra Olayinku.

ONLINE PRENOS: Slavia Praha – FC Barcelona  naživo (Liga majstrov)

Zdroj: tipsport, orange sport