Messi vs Ronaldo zápas v príprave: Termín, miesto konania, live prenos, štatistiky

Zápas Messi vs. Ronaldo v príprave pred novou sezónou MLS, v ktorej hrá práve argentínsky génius, priťahuje pozornosť miliónov fanúšikov. Stretnú sa proti sebe totiž dve futbalové legendy. Pozrite si termín duelu, miesto konania, kde nájdete live prenos a štatistiky ich vzájomných súbojov. 

Cristiano Ronaldo je zranený

Cristiano Ronaldo je zranený a tak ho v zápase proti Messimu neuvidíme. Päťnásobný víťaz Zlatej lopty má svalové zranenie a je v poslednej fáze rekonvalescencie, ale zápas jeho Al-Nassr proti Interu Miami nestihne.

Messi vs Ronaldo zápas

Messi vs Ronaldo zápas, ktorý vždy prináša fanúšikom veľa zábavy, sa najbližšie odohrá 1. februára 2024. Lionel Messi nastúpi za Inter Miami a zranenie Ronalda za Al Nassr FC prinútilo portugalskú hviezdu, pravdepodobne sledovať stretnutie akurát tak z tribúny.

Duel sa odohrá práve na pôde Ronaldovho klubu, ktorý pôsobí v Saudi Pro League a je súčasťou prípravného turné Interu Miami na novú sezónu MLS.

Messi vs. Ronaldo príprava

Messi vs Ronaldo 2024 program

Rovnako, ako minulý rok, tak sa aj v roku 2024 mali proti sebe postaviť, top svetové futbalové legendy Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo.

Duel sa odohrá 1. februára 2024 od 19:00h na Kingdom Arena Stadium v Rijáde, v hlavnom meste Saudskej Arábie.

Podobne, ako pri minuloročnom zápase Al Nassr vs. PSG, kedy Messi hral ešte za Paríž, sa očakáva vypredané hľadisko 68-tisícového štadióna.

VIDEO: Messi vs. Ronaldo 2023

Messi vs Ronaldo live

Dnes pravdepodobne súboj velikánov Messi vs Ronaldo live, neodvysiela žiadna TV na Slovensku a v Čechách.

Ronaldo live v saudskej Pro League sa dá pozerať na kanáloch Sport 1 a Sport 2 aj v našich končinách. Túto ligu však neponúkajú televízie stávkových kancelárii.

Stávkové spoločnosti majú ale k dispozícii live streamy práve z americkej MLS, kde hrá svoje zápasy za Inter Miami Lionel Messi. Tú môžete sledovať napríklad vďaka TV Tipsport.

 

Messi vs Ronaldo príprava online

Messi vs Ronaldo príprava medzi Interom Miami a Al Nassr FC sa dozaista bude dať sledovať online.

A to vďaka textovým informáciám o priebehu duelu na webe flashscore.sk, ktorý prináša informácie o zápasoch v reálnom čase.

Messi vs. Ronaldo štatistiky

Kto je lepší – Messi alebo Ronaldo? Táto otázka bude asi večnou medzi fanúšikmi oboch futbalistov a zhodu nikdy nenájdu.

Štatistiky sa však oklamať nedajú, a tak sme si ich pripravili pre vás aj my v tomto článku.

V tabuľke nižšie nájdete zopár základných štatistík oboch futbalistov. No a neskôr sa pozrieme aj na porovnanie vo vzájomných zápasoch oboch hviezd.

MESSI RONALDO
1047 zápasy v profi kariére 1204
821 góly 873
361 asistencie 249
44 tituly v kariére 35
4 výhry v Lige majstrov 5
129 góly v Lige majstrov  140
40 asistencie v Lige majstrov 41
5 medzinárodné trofeje  2
106 góly za reprezentáciu 128
53 asistencie za reprezentáciu 35
8 Zlaté lopty  5

Ronaldo vs. Messi vo vzájomných zápasoch

36 vzájomných zápasov medzi sebou zatiaľ odohrali Ronaldo vs. Messi – pochopiteľne najviac počas slávneho pôsobenia v Španielsku, kde sa stretávali pravidelne v legendárnom El Clasico.

V poslednom vzájomnom zápase minulý rok v štatistickom mini súboji zvíťazil Ronaldo. Ten skóroval dvakrát, kým Messi iba raz, no Messiho PSG vtedy zároveň zvíťazilo 5:4.

Ich štatistiky zo vzájomných duelov si môžete pozrieť v tabuľke nižšie.

MESSI RONALDO
36 vzájomné zápasy 36
22 góly  21
12 asistencie 1
16 výhry  11
9 remízy 9
7 finálové vzájomné zápasy 7
7 góly vo finálových zápasoch 5
2 asistencie vo finálových zápasoch 0

VIDEO: Messi vs Ronaldo vzájomné zápasy

Zdroj: wikipedia.com, messivsronaldo.app, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest