Kde sledovať Ronalda v drese An Nasr proti PSG? TV, online a live stream!

Zaujíma vás, kde a kedy sa predstaví Ronaldo live a kde si môžete pozrieť naživo jeho zápasy v klube Al-Nasr? Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať Ronalda v TV, online či cez live stream zadarmo. 

Ronaldo live proti PSG

Najbližšie sa predstaví Ronaldo live proti PSG v rámci prípravného zápasu tímov PSG a Al-Nasr. V tomto divácky atraktívnom zápase tak nastúpi aj proti svojmu rivalovi a aktuálne majstrovi sveta, ktorý nie je nik iný než Lionel Messi.

Ak chcete sledovať tento futbal online, tak je to možné cez vysielaciu platformu Shahid, ktorá vlastní vysielacie práva na zápasy klubu Al-Nasr. Zápas sa koná vo štvrtok 19.1 o 18:00h nášho času.

Kde sledovať Ronalda live

Ronaldo online na internete

Cristiana Ronalda v klube Al-Nassr je možné sledovať online na internete cez streamovaciu platformu Shahid. Stačí sa zaregistrovať na webe shahid.mbc.net a prvých 7 dní máte online stream úplne zadarmo.

Vysielanie je možné sledovať kdekoľvek na svete a teda aj zo Slovenska. Cena na mesiac je 29,99 AED, čo je v prepočte približne 7,5 EUR.

Ronaldo live v TV

Ak chcete sledovať zápasy Ronalda live v TV, tak žiaľ u nás nie je momentálne žiadna športová stanica, ktorá vysiela zápasy Saudskoarabskej ligy. Dá sa však očakávať, že po príchode Ronalda do tejto ligy, viacero Európskych športových staníc zaradí do svojho programu aj tieto zápasy.

Ronalda live v TV však môžete vidieť v národnom drese Portugalska. Či už to je v kvalifikácii EURO 2024, kde sa výber Portugalska stretne aj so Slovenskom alebo v zápasoch ligy národov. Stretnutia vysielajú televízne stanice RTVS Šport, Sport 1, Sport2 či ČT Sport.

TIP ❱ Sledujte anglickú Premier League live ›

Ronaldo live stream zadarmo

Množstvo futbalových prenosov vysielajú aj stávkové kancelárie na svojich online TV ako sú napríklad TV Tipsport, Fortuna TV či Niké TV. Saudskoarabskú Premier League zatiaľ neponúka žiadna z týchto TV.

Je však možné, že v blízkej budúcnosti sa toho dočkáme a Cristiana Ronalda bude možné sledovať aj cez live stream zadarmo.

VIDEO zostrihy Cristiana Ronalda

Video zostrihy Cristiana Ronalda si môžete pozrieť na oficiálnom webe klubu Al Nasr. Nájdete tu rôzne videá gólov, záznamy tlačových konferencií a mnoho ďalšieho.

Cristiano Ronaldo je jeden z najlepších futbalistov na svete a tak množstvo zostrihov jeho gólov a najlepších momentov nájdete aj na YouTube.com.

Cristiano Ronaldo výsledky

Live výsledky zápasov Cristiana Ronalda na klubovej úrovni i v reprezentácii môžete sledovať na Flashscore.sk. Nájdete tu taktiež jeho podrobné štatistiky, výsledky z niekoľkých sezón dozadu, najbližší program a mnoho ďalšieho.

Okrem futbalových výsledkov je tu možné sledovať kompletné štatistiky z rôznych športov. Web stránku si môžete otvoriť na svojom internetovom prehliadači, alebo si jednoducho stiahnuť aplikáciu do mobilu.

Cristiano Ronaldo dnes

Ak vás zaujíma, čo robí Cristiano Ronaldo dnes, sledujte jeho sociálne siete, kde pravidelne zverejňuje rôzne zaujímavosti a novinky zo svojho profesionálneho i osobného života.

Zaujímavosťou je určite fakt, že jeho profil na Instagrame je najsledovanejší instagramový profil vôbec. Sleduje ho tu viac ako 536 miliónov užívateľov.

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, alnasrclub.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest