Kde sledovať Ronalda v drese Al Nassr v Saudi Pro League – TV, online a live stream!

Zaujíma vás, kde a kedy sa predstaví Ronaldo live a kde si môžete pozrieť naživo jeho zápasy v klube Al-Nassr? Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať Ronalda v TV, online či cez live stream v mobile. 

Ronaldo live v Saudskej Arábii

Najbližšie sa predstaví Ronaldo live v ligových zápasoch Saudi Pro League, kde odohrá zápasy sa svoj tím Al-Nassr.

Ak chcete sledovať tento futbal online, tak je to možné cez priame prenosy platených športových programov Sport 1 a Sport 2.

Kde sledovať Ronalda live

Ronaldo live stream na mobile

Sledovať portugalského hráča Cristiano Ronaldo live stream na mobile je možné pomocou vysielacej služby Skylink, ktorá prináša programy Sport1 a Sport 2 z TV do mobilných zariadení.

Stačí sa len zaregistrovať, vybrať si výšku predplatného a stiahnuť si aplikáciu Skylink do mobilu.

Ronaldo online na internete

Cristiana Ronalda v klube Al-Nassr je možné sledovať online na internete cez vysielanie operátorov, ktorí majú športové stanice Sport 1 a Sport 2 vo svojej ponuke.

Takýmito poskytovateľmi televízie sú napríklad Magio GO, Skylink, alebo UPC Horizon. Tí majú svoje internetové vysielanie na mobile, tablete, alebo PC.

Ronaldo live v TV

Ak chcete sledovať zápasy Ronalda live v TV, tak u nás je to momentálne možné cez vysielanie staníc Sport 1 a Sport 2 ktoré vysielajú zápasy Saudskoarabskej ligy.

Ronalda live v TV však môžete vidieť v národnom drese Portugalska. Či už to je v kvalifikácii EURO 2024, kde sa výber Portugalska stretne aj so Slovenskom alebo v zápasoch ligy národov.

Stretnutia vysielajú televízne stanice RTVS Šport, Sport 1, Sport2 či ČT Sport.

TIP ❱ Sledujte anglickú Premier League live ›

Ronaldo live stream zadarmo

Množstvo futbalových prenosov vysielajú aj stávkové kancelárie na svojich online TV ako sú napríklad TV Tipsport, Fortuna TV či Niké TV. Saudskoarabskú Premier League zatiaľ neponúka žiadna z týchto TV.

Je však možné, že v blízkej budúcnosti sa toho dočkáme a Cristiana Ronalda bude možné sledovať aj cez live stream zadarmo.

VIDEO zostrihy Cristiana Ronalda

Video zostrihy Cristiana Ronalda si môžete pozrieť na oficiálnom webe klubu Al Nassr. Nájdete tu rôzne videá gólov, záznamy tlačových konferencií a mnoho ďalšieho.

Cristiano Ronaldo je jeden z najlepších futbalistov na svete a tak množstvo zostrihov jeho gólov a najlepších momentov nájdete aj na YouTube.com.

Cristiano Ronaldo výsledky

Live výsledky zápasov Cristiana Ronalda na klubovej úrovni i v reprezentácii môžete sledovať na Flashscore.sk. Nájdete tu taktiež jeho podrobné štatistiky, výsledky z niekoľkých sezón dozadu, najbližší program a mnoho ďalšieho.

Okrem futbalových výsledkov je tu možné sledovať kompletné štatistiky z rôznych športov. Web stránku si môžete otvoriť na svojom internetovom prehliadači, alebo si jednoducho stiahnuť aplikáciu do mobilu.

Cristiano Ronaldo dnes

Ak vás zaujíma, čo robí Cristiano Ronaldo dnes, sledujte jeho sociálne siete, kde pravidelne zverejňuje rôzne zaujímavosti a novinky zo svojho profesionálneho i osobného života.

Zaujímavosťou je určite fakt, že jeho profil na Instagrame je najsledovanejší instagramový profil vôbec. Sleduje ho tu viac ako 536 miliónov užívateľov.

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, alnassrclub.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest