Predkolo Ligy majstrov 2020: KÍ Klaksvík – ŠK Slovan Bratislava. Zápas kontumačne vyhral Klaksvík!

Slovenský futbalový majster Slovan Bratislava neodohrá svoj zápas v LM na ihrisku Kĺ Klaksvík z Faerských ostrovov. Pre pozitívny test Covid-19 v tíme, mal slovenský majster problémy a zápas UEFA najskôr zrušila. Neskôr však UEFA zápas skontumovala a rozhodla o postupe KÍ Klaksvík.  Viac o zápase KÍ Klaksvík – ŠK Slovan Bratislava sa dozviete v článku.

❗️ Slovana Bratislava prehral kontumačne s KÍ Klaksvík

Európska futbalová únia najskôr oficiálne zrušila zápas 1. predkola Ligy majstrov 2020/2021, v ktorom sa mal Slovan Bratislava stretnúť s domácim tímom KÍ Klaksvík.

Neskôr bol zápas presunutý na dátum 21. augusta 2020.

Slovan však v tomto dátume nenastúpil v čase plánovaného výkopu (18.00 SELČ), podľa informácii sa členovia slovenského majstra nemohli dostaviť na štadión, pretože by tým porušili karanténu a hrozilo by im zatknutie.

Celý zápas tak UEFA nakoniec kontumovala a rozhodla o postupe tímu KÍ Klaksvík do druhého predkola Ligy Majstrov. Slovan by mal ďalej pokračovať v druhom predkole Európskej Ligy.

Proti tomuto rozhodnutiu však vedenie belasých okamžite podalo organizácii UEFA protest, ktorý obsahoval viac ako tri strany konkrétnych faktov a faktorov pochybenia organizácie zo strany tímu z faerských ostrovov.

Celou vecou sa aktuálne bude zaoberať etická a disciplinárna komisia, ktorá rozhodne o ďalšom priebehu.

Článok budeme postupne dopĺňať o nové informácie. 

Liga majstrov: KÍ Klaksvík – ŠK Slovan Bratislava ONLINE

ŠK Slovan Bratislava sa predstaví v 1. predkole Ligy majstrov 2020/21 na Faerských ostrovoch, proti domácemu tímu Kĺ Klaksvík. Bratislavský klub postihli problémy s pozitívnym testom na koronavírus.

Jeden hráč a jeden zamestnanec klubu, boli pozitívne testovaní na Covid-19. Obaja majú len mierne, resp. žiadne symptómy ochorenia a boli okamžite izolovaní. Slovanisti postupujú v súlade s UEFA protokolom Return to play. Vo výprave cestovali len hráči a členovia výpravy, ktorí mali v nedeľu negatívny test na Covid-19.

Ak sa Slovanu podarí postupit do druhého predkola LM, tak sa stretne so švajčiarskym Young Boys Bern.

TIP ❱ Liga majstrov 2020/21 – program a výsledky ›

Tipujte na zápas KÍ Klaksvík – ŠK Slovan Bratislava

Aj keď má Klaksvík v domácej súťaži celkom dobrú formu, tak v tomto zápase nepatrí medzi favorita.

Kurz na víťazstvo Klaksavík je 2.65.

Slovan Bratislava je v tomto zápase jasným favoritom. V tomto roku Ligy majstrov sa bratislavský tím poučil z podcenenia súpera z minulého ročníka, kedy bratislavsky Slovan vypadol v prvom kole proti Sutjeska Nikšič.

Kurz na víťazstvo Slovan Bratislava je 2.30.

Tipujte s bonusom 15 EUR zadarmo

Sledujte predkolo Ligy majstrov live – TV

Fanúšikovia slovenského futbalu neprídu o zápas slovenského zástupcu Slovana Bratislava, vysielaného v TV. Zápas predkola Ligy majstrov medzi Slovanom Bratislava a Kĺ Klakskív, v priamom prenose odvysiela RTVS.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať LM naživo ›

Liga majstrov Slovan Bratislava live prenos zadarmo

Predkolo Ligy majstrov Slovan Bratislava odvysiela stávková kancelária Tipsport, ako jediná ponúka svojim klientom úplne možnosť ako sledovať Ligu majstrov naživo. Ak nemáte účet v Tipsporte, tak doporučujeme si založiť účet. Po úspešnej registrácii môžete sledovať zápas Slovana Bratislava live a taktiež tipnúť si na víťaza.

ONLINE PRENOS: KÍ Klaksvík – ŠK Slovan Bratislava naživo (dnes, 21.8. od 18:00 livestream zadarmo)

Zdroj: tipsport, fortuna

Zdieľaní

Pin It on Pinterest