Liga Majstrov 2020/21: Semifinále Real Madrid – Chelsea skončilo nerozhodne 1:1 (VIDEO)

V prvom semifinálovom zápase v Madride, sa zrodila remiza 1:1. The Blues dokázali v tréningovom centre Realu streliť gól a do odvety na Stamford Bridge je všetko otvorené. Semifinále LM Real Madrid – FC Chelsea, zostavy, góly, program, výsledky.

TIP ❱ Liga majstrov 2021 – program, výsledky ›

Semifinále Real Madrid – Chelsea

V Madride sa zrodila remíza 1:1, keď oba góly padli ešte v prvom polčase. Skóre otvorili hostia zásluhou Cristiana Pulisica, no do prvého polčasu sa Realu podarilo vyrovnať a kto iný ako najlepší strelec domácich Karim Benzema.

Druhý polčas bol veľmi odlišný ako prvých 45. minút a videli sme v ňom taktickú bitku, v ktorom sa oba tímy zameriavali výrazne viac na obranu.

Real Madrid – Chelsea FC 1:1 (1:1)

Góly: 29. Benzema – 14. Pulisic

Karty:  27. Vinícius Júnior (REA), 60. Kroos (REA), 65. Marcelo (REA), 78. Varane (REA), 89. Odriozola Arzallus (REA) – 38. Pulisic (CHE)

Zostava Real Madrid:

Courtois – Militao, Varane, Nacho Fernández – Carvajal, Modrić, Casemiro, Kroos, Marcelo (C) – Benzema, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Altube, Lunin – Asensio, Arribas, E. Hazard, Isco, Blanco, Gutiérrez, M. Díaz, Rodrygo, Odriozola Arzallus.

Zostava Chelsea:

Mendy – Christensen, Silva, Rüdiger – Azpilicueta (C), Kanté, Jorginho, Chilwell – Pulisic, Werner, Mount.
Náhradníci: Caballero, Arrizabalaga – M. Alonso, T. Abraham, Giroud, Havertz, Gilmour, Emerson, R. James, K. Zouma, Hudson-Odoi, Ziyech.

Program semifinále a žreb Ligy majstrov 2020/21

• 27.4. Real Madrid – Chelsea 1:1
  • 28. 4. PSG – Manchester City 1:2
  • 4.5. Manchester City – PSG (odveta)
  • 5.5. FC Chelsea – Real Madrid (odveta)

Ako sledovať semifinále Ligy majstrov naživo

Ligu majstrov môžete sledovať naživo v TV, mobile, alebo tablete viacerými spôsobmi. Na Slovensku odvysielala semifinále Real Madrid – Chelsea Orange Sport, ktorý je dostupný aj na smart zariadeniach.

Semifinále Liga Majstrov live na Orange Sport

Osemfinálové zápasy ste mohli sledovať cez Orange sport, ak si zakúpili balíček s mesačným predplatným poslaním jednej SMS. Orange TV aplikáciu si môžete stiahnuť do svojho mobilu, tabletu, alebo sledovať zápasy na stránke tv.orange.sk cez PC.

Na Orange Sport môžete sledovať aj pozápasové videá Ligy majstrov zadarmo

Liga majstrov online – živý audio prenos na mobile

Ligu majstrov online môžete sledovať aj formou online audio komentáru, ktorú vám prináša stávková kancelária Tipsport. Futbalové zápasy online sú dostupné aj na vašich mobilných zariadeniach a tak vám neujdú zaujímavé momenty zo zápas Realu a Chelsea.

Spustiť audio prenos ▶︎

Túto možnosť môžete využiť na svojich mobiloch, ale aj PC a tabletoch.

Liga majstrov live - audio prenos naživo

Semifinále LM: Real Madrid – Chelsea ONLINE dnes (utorok, 27.4.)

Najzaujímavejšie momenty semifinálového zápasu môžete sledovať aj na našej stránke 7sport.sk, kde vám prinášame textový online komentár.

Zdroj: tipsport