Kde sledovať Ligu majstrov live – TV, audio, online na internete a mobile. Liga majstrov TV program dnes!

Prehľad možností ako a kde sledovať najprestížnejšiu európsku klubovú súťaž. Prezradíme vám spôsoby sledovania Ligy majstrov live, ktoré sú dostupné na Slovensku. Pozrite si prehľad všetkých možností – TV prenos, livestream, audio, rádio a online prenosy na internete!

Všetky možnosti ako sledovať Ligu majstrov naživo

Kde sledovať Ligu majstrov live? Pozrite si kompletný prehľad všetkých možností na Slovensku!

Pozrite si TV program play-off Ligy majstrov

Nenechajte si ujsť zápasy play off Ligy majstrov v TV programe.

PROGRAM LIGY MAJSTROV V TV (3. – 4. 5.)
21:00 3.5. Premier Sport 2 Villarreal – Liverpool
4.5. Nova Sport 3 Real Madrid – Manchester City

Tipnite si na Ligu majstrov s bonusom

Tipnite si na zápasy Ligy majstrov so zaujímavým bonusom. Využiť môžete aj live stávky cez mobilné aplikácie stávkových kancelárii na Slovensku.

STAVTE SI NA LIGU MAJSTROV S BONUSOM
TIPSPORT 50 € bez vkladu STAV SI ›
BETRING 20 € zadarmo STAV SI ›
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 50 € zadarmo STAV SI ›

TIP ❱ Sledujte zápasy Ligy majstrov live ›

Liga majstrov vysielacie práva

Ligu majstrov v sezóne 2021/22 vysiela stanica Premier Sport 2, ktorá patrí do portfólia O2 TV. Spoločnosť má už jeden kanál Premier Sport, avšak zápasy Ligy Majstrov v priamom prenose či zo záznamu budú vysielané len na programe Premier Sport 2.

Milionársku súťaž môžete sledovať taktiež aj na nových športových kanáloch Nova Sport 3 a Nova Sport 4, ktoré ponúkajú zápasy Ligy majstrov aj v SR.

Liga majstrov dnes live v TV

Najlepšiu klubovú futbalovú súťaž na svete Ligu majstrov je možné sledovať v novom ročníku 2021/22 až na troch nových športových staniciach – Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Futbalová Liga majstrov 2021/22 naživo na Premier Sport 2

Spoločnosť Telekom v aktuálnej sezóne vysiela futbalovú Ligu majstrov na novom televíznom kanáli Premier Sport 2. Táto športová stanica je v ponuke u viacerých poskytovateľov TV na Slovensku, ako napríklad Telekom, Skylink, a DIGI TV.

TIP ❱ Ako naladiť TV kanál Premier Sport 2 ›

Nova Sport odvysiela Ligu majstrov 21/22 live

Ligu majstrov vysiela aj televízia Nova Sport, ktorá pre fanúšikov pripravila prémiové programy Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Športové programy nájdete u poskytovateľov televízie: Telekom, DIGI TV a Skylink, na ktorých už teraz môžete sledovať Ligu majstrov naživo.

Zápasy Ligy majstrov UEFA budú sprevádzať na staniciach Nova Sport 3 a Nova Sport 4 zaujímavé štúdia s futbalovými hosťami a expertmi.

Pokiaľ však nemáte kanály Nova Sport 3,4 a ani Premier Sport 2, nemusíte zúfať. Tie najlepšie zápasy si môžete vychutnať cez textový online prenos na našej stránke alebo cez audio prenos na TV Tipsport!

SPUSTIŤ AUDIO PRENOS ▶︎

Liga majstrov naživo na Magio TV

Futbalová Liga majstrov sa vracia do Telekomu a sledovať ste ju mohli už v predkole play-off.

Nové stanice Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 má vo svojej ponuke Magio, počnúc balíčkami L a XL a pre existujúcich zákazníkov sú pridané automaticky a bezplatne.

Digi Slovakia vysiela Ligu majstrov live

V súvislosti so zmenami a zaradením nových TV kanálov došlo k ukončeniu vysielania DIGI Sport staníc. Futbaloví fanúšikovia o svoje európske súťaže ale neprídu, nakoľko DIGI Sport stanice nahradili Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

TIP ❱ Liga majstrov online dnes ›

Liga majstrov – online prenosy / komentár

Na webe 7sport.sk vysielame tie najzaujímavejšie zápasy Ligy majstrov v priamom online prenose. Náš prenos vysielame formou živého písaného komentára.

Liga Majstrov - textový online prenos
Textový online prenos zápasov Ligy Majstrov na webe 7sport.sk

Liga majstrov live audio prenos

Stávková kancelária Tipsport začala ponúkať svojim klientom úplne novú možnosť ako sledovať Ligu majstrov v živom prenose.

Ak máte u Tipsportu účet, tak si môžete pustiť pri všetkých stretnutiach český audio živý komentár.

Audio komentár nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Rádio funguje aj v mobile.

Liga majstrov - audio komentár
Liga majstrov – audio komentár na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Liga majstrov live audio tracker

Tipsport okrem futbalových audio komentároch taktiež spustil „hovoriaci“ live tracker. Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva.

Tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách. Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď.

Vďaka online trackeru tak máte detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas. Live tracker sa automaticky spustí! 

Liga majstrov - audio tracker na Tipsport.sk
Liga majstrov – hovoriaci audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Kvalifikácia / predkolá Ligy majstrov online

Kvalifikačné zápasy Ligy majstrov 2021/22 ste mohli sledovať na jednej zo stávkových kancelárií. Tipsport, Fortuna a Niké vysielali zápasy prvého, druhého a tretieho predkola na svojich online streamoch.

Liga majstrov na RTVS ŠPORT záznam

Liga majstrov z RTVS celkom nevymizla. Na kanály ŠPORT môžete vidieť vždy na druhý den záznamy z odoraných zápasov Champions league.

Predkolo Ligy majstrov

RTVS odvysielala predkolá Ligy majstrov, v ktorej pôsobil aj slovenský majster Slovan Bratislava.

Slovenská televízia získala práva na 3 roky (2021) od 1. predkola až po barážové zápasy v rámci Ligy majstrov, Európskej ligy aj Európskej konferenčnej ligy a tak slovenský fanúšik nepríde o zápasy slovenských tímov.

UEFA Liga majstrov live stream

Alexander Čeferin, predseda európskeho futbalového riadiaceho orgánu UEFA potvrdil, že chystá spustenie vlastnej streamingovej služby. UEFA by mala v nadchádzajúcich šiestich mesiacoch spustí vlastnú OTT platformu, ktorá sa pracovne volá UEFA TV.

OTT platforma by mala byť dostupná aj mimo Európy a Severnú Ameriku, pričom klubový turnaj Liga majstrov UEFA pravdepodobne nebude na platforme k dispozícii až do roku 2021 s ohľadom na existujúce zmluvy podpísané s vysielacími organizáciami. (zdroj: independent.co.uk)

Liga Majstrov live na mobile

Milionársku súťaž a všetky dôležité informácie o nej, môžete v dnešnej dobe sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Možné je to, aj vďaka oficiálnej online aplikácii Ligy Majstrov, ktorú si zadarmo stiahnete na Google Play, alebo AppStore.

Po inštalácii na vás čaká  vydarená grafika, množstvo správ a rôznych zaujímavých videí. Vďaka mobilnej aplikácii Ligy Majstrov si teraz môžete pozrieť všetky zostrihy zo zápasov, ktoré ste nemali možnosť vidieť. Nechýbajú ani podrobné štatistiky aktuálneho ročníka či celý vyraďovací pavúk.

Prečítať si môžete aj o histórii súťaže. Online aplikácia Ligy Majstrov je skutočne niečím, čo by každý fanúšik futbalu mal mať nainštalované vo svojom mobile, aby mohol sledovať LM live.

Magio GO aplikácia

Sledovať ligu majstrov live v mobile môžete aj cez aplikáciu Magio GO. Aplikáciu od spoločnosti Telekom môžete spustiť a sledovať zápasy kdekoľvek máte pripojenie na internet.

Liga majstrov live stream na aplikácii DIGI GO

Ak ste zákazníkom spoločnosti DIGI, tak si môžete do svojho mobilu stiahnuť aj aplikáciu DIGI GO, ktorá patrí spoločnosti DIGI Slovakia. V TV ponuke nechýbajú ani nové programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Priame prenosy LM na O2 TV Sport a O2 TV Futbal

Futbalová Liga majstrov UEFA už nebude dostupná z českých platforiem exkluzívne iba u spoločnosti O2 v rámci internetovej televízie O2 TV, ale športové programy môžu byť ponúknuté iným TV poskytovateľom.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

Ako vysielajú Ligu majstrov live v Európe?

Verejnoprávne televízie:

Chorvátsko, Maďarsko, Srbsko, Švajčiarsko

Súkromné televízie:

Andora, Anglicko, Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Taliansko, Macedónsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Turecko

Pozn .: Niektoré (nešpecifikované) štáty o kúpu práv na Ligu majstrov stále rokujú.

Off. zdroje vysielania Champions league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Livesoccertv.com - officiálne zdroje vysielanie Ligy majstrov
Live Football TV App pre Android & iOS(Zdroj: livesoccertv.com)

Liga majstrov naživo už na Orange Sport nebude

Doteraz sme mohli sledovať Ligu majstrov len na platenom kanáli Orange Sport, ktorý mal výhradné práva na milionársku futbalovú súťaž na Slovensku. Avšak zmena prišla pred letom 2021, kedy spoločnosť oznámila, že ďalšiu sezónu už nebude vysielať a tým pádom sa začal boj o práva pre slovenský trh.

Ligy majstrov – video zostrihy

Video zostrihy zápasov Ligy majstrov si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli UEFA, kde nájdete tie najzaujímavejšie highlighty z jednotlivých zápasov.

Live výsledky z Ligy majstrov

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj u futbalových zápasov Ligy majstrov, kde u každého zápasu nájdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H štatistiky, predzápasové a live kurzy na daný zápas a omnoho viac viac.

Doporučujeme aj ich prepracovanú app-ku!

Sledujte Ligu majstrov naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte Ligu majstrov naživo – aktuálne live výsledky (zdroj: flashscore.sk)

Futbalové štatistiky na jednom mieste

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou voľbou pre získanie podrobných štatistik futbalových zápasov Ligy majstrov UEFA.

Zdroj: wikipedia.com, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest