Liga majstrov live – priame prenosy v TV, online na internete a Liga majstrov dnes v mobile!

Liga majstrov live – prehľad možností, ako a kde pozerať najprestížnejšiu európsku klubovú súťaž. Pozrite si všetky spôsoby, ktoré sú dostupné na Slovensku – TV prenos, livestream, audio, online prenosy Liga majstrov dnes na internete aj cez mobil a tv program!

TIPUJTE NA LIGU MAJSTROV S BONUSOM
Fortuna TIPUJTE › 70 € bez rizika
Tipsport TIPUJTE › 30 € zadarmo
DOXXbet TIPUJTE › 20 € bez rizika
Niké TIPUJTE › 20 € zadarmo
Zodpovedné hranie [18+]

Liga majstrov live

Liga majstrov 2023/24 live sa dá v sezóne sledovať na viacerých televíznych kanáloch. Klasikou sú už stanice Nova Sport 3 a 4 a kanály Premier Sport.

Tieto programy si viete naladiť napríklad vďaka lákavej ponuke mobilnej, káblovej či satelitnej televízie Skylink. Pozrite si v našom článku všetky informácie o tom, kde sledovať Ligu majstrov naživo.

Aby sa mohol oficiálne ukončiť ročník zostáva už len odohrať finále Ligy majstrov, v ktorom sa stretnú Borussia Dortmund vs Real Madrid.

Liga majstrov dnes

Liga majstrov dnes program TV

Liga majstrov dnes program TV – TOP klubovú futbalovú súťaž na svete je možné sledovať v ročníku 2023/24 až na štyroch športových staniciach – Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2.

Informujte sa, kde môžete sledovať dnes priamy prenos Ligy majstrov v TV, vďaka našej prehľadnej tabuľke.

PROGRAM LIGY MAJSTROV V TV
Finále
1.6., 21:00h Borussia Dortmund – Real Madrid Nova Sport 3

Liga majstrov v tv

Súťaž Liga majstrov v TV nájdete v portfóliu televíznych služieb od Skylink, kde môžete na kanáloch Nova Sport pozerať stretnutia skupinovej fázy cez vyraďovaciu časť až po finále.

Sledujte náš kompletný TV program a neunikne vám vysielaný zápas Ligy majstrov v televízii či už v priamom prenose alebo zo záznamu.

TV PROGRAM DNES ▷

Liga majstrov tv Premier Sport 1 a 2

Liga majstrov tv – spoločnosť Telekom v tejto sezóne vysiela zápasy na televíznych kanáloch Premier Sport 1 a Premier Sport 2.

Tieto športové stanice sú v ponuke u viacerých poskytovateľov TV na Slovensku, ako napríklad Telekom a DIGI TV.

Liga Majstrov live na Nova Sport

Liga majstrov live sa dá sledovať aj na kanáloch Nova Sport, konkrétne na prémiových staniciach Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Tieto programy nájdete u televíznych poskytovateľov – Telekom, DIGI TV a Skylink, na ktorých už teraz môžete sledovať Ligu majstrov live.

Liga majstrov online

Liga majstrov online cez internet je dostupná cez mobilné aplikácie televíznych poskytovateľov.

Ak máte k dispozícii Magio GO alebo Skylink aplikáciu, tak si na nich môžete zapnúť vysielanie televíznych kanálov Premier Sport 1 a 2 alebo Nova Sport 3 a 4.

Aplikácia Skylink je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a iOS

Vďaka tomu viete Ligu majstrov sledovať cez mobil či tablet odkiaľkoľvek a stačí vám iba pripojenie na internet. Tieto služby sú však spoplatnené podľa aktuálneho cenníka ich poskytovateľov.

Liga majstrov live stream free

Liga majstrov live stream free tracker – Tipsport okrem futbalových audio komentárov taktiež spustil „hovoriaci“ live tracker. Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva.

Tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách. Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď.

Vďaka online trackeru tak máte detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas. Live tracker sa automaticky spustí! 

Liga majstrov - audio tracker na Tipsport.sk
Liga majstrov – hovoriaci audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Liga majstrov v tv

Ak, chcete vedieť, kde sa vysiela Liga majstrov v tv, a kto ponúka ostatné súťaže, nielen LM, tak môžete vyskúšať náš rýchly prehľad všetkých líg v článku kde sledovať futbal online.

Liga Majstrov na RTVS Šport

Liga Majstrov z RTVS celkom nevymizla. Na stanici RTVS Šport live môžete vidieť vždy na druhý deň zostrihy (highlighty) z odohraných zápasov Champions league.

Verejno-právna TV vysiela predkolá LM, v ktorých odohrá zápasy bratislavský Slovan live.

Liga Majstrov live na mobile

Liga majstrov live v mobile môžete v dnešnej dobe sledovať  kdekoľvek a kedykoľvek. Možné je to, aj vďaka oficiálnej online aplikácii Ligy Majstrov, ktorú si zadarmo stiahnete na Google Play, alebo AppStore.

Vďaka mobilnej aplikácii Ligy Majstrov si teraz môžete pozrieť zostrihy zo všetkých zápasov. Nechýbajú ani podrobné štatistiky aktuálneho ročníka či celý vyraďovací pavúk.

Prečítať si môžete aj o histórii súťaže. Online aplikácia Ligy Majstrov je skutočne niečím, čo by každý fanúšik futbalu mal mať nainštalované vo svojom mobile, aby mohol sledovať LM live.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

Kto vysiela Ligu majstrov v Európe?

Verejnoprávne televízie:

Chorvátsko, Maďarsko, Švajčiarsko

Súkromné televízie:

Andorra, Anglicko, Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Taliansko, Macedónsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Turecko

Pozn .: Niektoré (nešpecifikované) štáty o kúpu práv na Ligu majstrov stále rokujú.

Champions league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Livesoccertv.com - officiálne zdroje vysielanie Ligy majstrov
Live Football TV App pre Android & iOS(Zdroj: livesoccertv.com)

Liga majstrov video

Video zostrihy zápasov Ligy majstrov si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli UEFA, kde nájdete tie najzaujímavejšie highlighty z jednotlivých zápasov.

Liga majstrov program a výsledky

Liga majstrov program a výsledky – najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj u futbalových zápasov Ligy majstrov, kde pri každom zápase nájdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H štatistiky, predzápasové a live kurzy na daný zápas a omnoho viac viac.

Sledujte Ligu majstrov naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte Ligu majstrov naživo – aktuálne live výsledky (zdroj: flashscore.sk)

Futbalové štatistiky live

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou voľbou pre získanie podrobných štatistik futbalových zápasov Ligy majstrov UEFA.

Tipnite si na Ligu majstrov

Tipnite si na zápasy Ligy majstrov so zaujímavým bonusom. Využiť môžete aj live stávky cez mobilné aplikácie stávkových kancelárii na Slovensku.

STAVTE SI NA LIGU MAJSTROV S BONUSOM
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
TIPSPORT 30 € bez vkladu STAV SI ›
DOXXbet 20 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Zdroj: wikipedia.com, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest