Liga majstrov live – priame prenosy v TV, online na internete a Liga majstrov dnes v mobile!

Liga majstrov live – prehľad možností ako a kde pozerať najprestížnejšiu európsku klubovú súťaž. Pozrite si všetky spôsoby, ktoré sú dostupné na Slovensku – TV prenos, livestream, audio a online prenosy Liga majstrov 2022/23 na internete aj cez mobil!

TIPUJTE NA LIGU MAJSTROV S BONUSOM
Fortuna TIPUJTE › 30 € bez rizika
Tipsport TIPUJTE › 20 € zadarmo
Niké TIPUJTE › 20 € zadarmo

Liga majstrov live

Pozrite si kompletný prehľad možností, ako sledovať Ligu majstrov 2022/23 live a nič dôležité vám neujde.

Najprestížnejšia klubová súťaž má na programe už len záverečný duel sezóny v podobe Finále Ligy majstrov medzi Manchestrom City a Interom Miláno – 10. júna od 21:00h.

Audio komentár futbalových prenosov od Fortuny

Liga majstrov 2022/23

Liga majstrov v TV

Liga majstrov v TV – TOP klubovú futbalovú súťaž na svete je možné sledovať v novom ročníku 2022/23 až na štyroch nových športových staniciach – Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Liga majstrov dnes program tv

Program tv vysielania – kde sledovať zápasy, ktoré ponúka Liga majstrov dnes, nájdete pravidelne aktualizovaný na tomto mieste v našom článku vždy pred začiatkom nového kola zápasov.

PROGRAM LIGY MAJSTROV V TV
10. JÚN
21:00h Man. City – Inter Miláno Premier Sport 2, Nova Sport 3

Liga majstrov tv Premier Sport 1 a 2

Liga majstrov tv – spoločnosť Telekom v tejto sezóne vysiela zápasy na televíznych kanáloch Premier Sport 1 a Premier Sport 2.

Tieto športové stanice sú v ponuke u viacerých poskytovateľov TV na Slovensku, ako napríklad Telekom, Skylink, a DIGI TV.

Liga Majstrov live na Nova Sport

Liga majstrov live sa dá sledovať aj na kanáloch Nova Sport, konkrétne na prémiových staniciach Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Tieto programy nájdete u televíznych poskytovateľov – Telekom, DIGI TV a Skylink, na ktorých už teraz môžete sledovať Ligu majstrov live.

Liga majstrov online

Liga majstrov online cez internet je dostupná cez mobilné aplikácie televíznych poskytovateľov. Ak máte k dispozícii Magio GO alebo Digi Go aplikáciu, tak si na nich môžete zapnúť vysielanie televíznych kanálov Premier Sport 1 a 2 alebo Nova Sport 3 a 4.

Vďaka tomu viete Ligu majstrov sledovať cez mobil či tablet odkiaľkoľvek a stačí vám iba pripojenie na internet. Tieto služby sú však spoplatnené podľa aktuálneho cenníka ich poskytovateľov.

Finále Ligy majstrov audio prenos

Pokiaľ nemôžete pozerať finále Ligy majstrov v TV alebo online, môžete využiť aj audio prenos stávkovej kancelárie Fortuna. Ten si môžete pustiť na PC, v tablete či cez šikovnú aplikáciu v mobile a počúvať tak dianie na ihrisku kdekoľvek sa nachádzate, stačí vám pripojenie na internet.

Audio komentár futbalových prenosov od Fortuny

Liga majstrov live stream

Liga majstrov live stream tracker – Tipsport okrem futbalových audio komentárov taktiež spustil „hovoriaci“ live tracker. Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva.

Tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách. Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď.

Vďaka online trackeru tak máte detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku. Stačí si vybrať a kliknúť na váš vybraný zápas. Live tracker sa automaticky spustí! 

Liga majstrov - audio tracker na Tipsport.sk
Liga majstrov – hovoriaci audio tracker na Tipsport.sk (Zdroj: Tipsport.sk)

Futbal dnes v tv liga majstrov

Ak, chcete vedieť, kto dáva futbal dnes v tv, a kde sa vysielajú ostatné súťaže, nielen liga majstrov, tak môžete vyskúšať náš rýchly prehľad všetkých líg v článku kde sledovať futbal online.

Liga Majstrov na RTVS Šport

Liga Majstrov z RTVS celkom nevymizla. Na kanáli RTVS Šport live môžete vidieť vždy na druhý deň zostrihy (highlighty) z odohraných zápasov Champions league.

Liga Majstrov live na mobile

Milionársku súťaž a všetky dôležité informácie o nej, môžete v dnešnej dobe sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Možné je to, aj vďaka oficiálnej online aplikácii Ligy Majstrov, ktorú si zadarmo stiahnete na Google Play, alebo AppStore.

Po inštalácii na vás čaká vydarená grafika, množstvo správ a rôznych zaujímavých videí. Vďaka mobilnej aplikácii Ligy Majstrov si teraz môžete pozrieť zostrihy zo všetkých zápasov. Nechýbajú ani podrobné štatistiky aktuálneho ročníka či celý vyraďovací pavúk.

Prečítať si môžete aj o histórii súťaže. Online aplikácia Ligy Majstrov je skutočne niečím, čo by každý fanúšik futbalu mal mať nainštalované vo svojom mobile, aby mohol sledovať LM live.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

Kto vysiela Ligu majstrov v Európe?

Verejnoprávne televízie:

Chorvátsko, Maďarsko, Srbsko, Švajčiarsko

Súkromné televízie:

Andorra, Anglicko, Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Taliansko, Macedónsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Turecko

Pozn .: Niektoré (nešpecifikované) štáty o kúpu práv na Ligu majstrov stále rokujú.

Off. zdroje vysielania Champions league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletný prehľad všetkých dostupných oficiálnych zdrojov vysielania futbalových zápasov pre viac ako 175 krajín.

Ak sa futbalový zápas vysiela legálne, či už sa jedná o televízne vysielanie, sociálne médiá, livestreaming, služby OTT, rádio, alebo satelitné služby – nájdete ho v ich zozname.

Livesoccertv.com - officiálne zdroje vysielanie Ligy majstrov
Live Football TV App pre Android & iOS(Zdroj: livesoccertv.com)

Liga majstrov video

Video zostrihy zápasov Ligy majstrov si môžete pozrieť na oficiálnom youtube kanáli UEFA, kde nájdete tie najzaujímavejšie highlighty z jednotlivých zápasov.

Liga majstrov program a výsledky

Liga majstrov program a výsledky – najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk.

Rovnako to platí aj u futbalových zápasov Ligy majstrov, kde pri každom zápase nájdete kompletné štatistiky tímov, hráčov, tabuľky, H2H štatistiky, predzápasové a live kurzy na daný zápas a omnoho viac viac.

Sledujte Ligu majstrov naživo - aktuálne live výsledky
Sledujte Ligu majstrov naživo – aktuálne live výsledky (zdroj: flashscore.sk)

Futbalové štatistiky live

Na webe SofaScore.com zistíte výsledky snáď zo všetkých športov, a to v intuitívnom a prehľadnom dizajne. Tento produkt je určite zaujímavou voľbou pre získanie podrobných štatistik futbalových zápasov Ligy majstrov UEFA.

Tipnite si na Ligu majstrov

Tipnite si na zápasy Ligy majstrov so zaujímavým bonusom. Využiť môžete aj live stávky cez mobilné aplikácie stávkových kancelárii na Slovensku.

STAVTE SI NA LIGU MAJSTROV S BONUSOM
TIPSPORT 20 € bez vkladu STAV SI ›
FORTUNA 30 € bez rizika STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›

Zdroj: wikipedia.com, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest