Slovan – FC Košice live v TV, online na internete a live stream v mobile

Futbalový šláger Slovan – FC Košice live sa odohrá v nedeľu 29. októbra v Bratislave. Ak sa na Tehelné pole nechystáte, tak vás určite zaujímajú všetky dostupné možnosti sledovania. Pozrite si, kto vysiela zápas v TV, online na internete, a kde nájdete live stream v mobile.

 SLOVAN – KOŠICE ONLINE NA VOYO ▷

Slovan – FC Košice live

Slovan – FC Košice live je dá sa povedať historickým derby našej najvyššej futbalovej súťaže Niké liga.

Momentálne ide však o zápas Dávida s Goliášom, keď majster z Bratislavy vyhral šesť zápasov v rade, zatiaľ čo nováčik z Košíc ich šesť prehral.

Zistite, ako tento súboj sledovať naživo odkiaľkoľvek.

Slovan – Košice dnes

Slovan – FC Košice live prenos v TV

Futbalový zápas 12. kola Niké Ligy, ktorým je Slovan – FC Košice ako live prenos v TV neodvysiela žiaden kanál. Dajto live ponúkne súboj medzi Trenčínom a Trnavou, ktorý sa začína o polhodinu skôr.

Stanice Nova Sport 1 a 2, ktoré sa taktiež venujú vysielaniu slovenskej top futbalovej súťaže ponúkajú tradične piatkový duel každého kola.

Nemusíte však zúfať, duel Slovan vs. Košice si viete pozrieť online cez internet.

TIP ❱ Kde sledovať Niké ligu ›

Slovan Bratislava – FC Košice online

Všetky zápasy každého kola Niké Ligy, vrátane súboja odvekých rivalov Slovan Bratislava – FC Košice, nájdete na streamovacej platforme Voyo live.

Sledovať tu tak môžete Slovan live z Niké Ligy počas celej sezóny a takisto všetkých ostatných jedenásť slovenských klubov, bez ohľadu na to, či sa zápas vysiela v TV, alebo nie.

To všetko iba za 5,99 eur mesačne, za ktoré máte k dispozícii Niké Ligu live a taktiež živé vysielanie kanálov skupiny Markíza a Nova. Voyo má nielen webovú verziu, ale aj aplikáciu pre TV, mobil či tablet.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Pri aktivácii máte navyše možnosť vyskúšať Voyo na 7 dní zadarmo (bez športových programov). Po skončení skúšobnej lehoty si zaplatíte 5,99 € mesačne. Službu môžete využívať až na piatich zariadeniach súčasne.

Futbal Slovan – Košice live stream

Futbal Slovan – Košice live stream ponúka hlavný sponzor ligy, ktorým je najstaršia stávková kancelária na Slovensku Niké. Prostredníctvom Niké TV si môžete taktiež pozrieť všetky stretnutia súťaže.

Niké TV viete sledovať ako cez počítač, tak aj na mobile a tablete, a to úplne zdarma.

SLEDUJTE ZÁPAS LIVE ▷

Ako pozerať futbal Slovan – Košice live stream

  1. Registrujte sa do Niké
  2. Dokončite registráciu a overenie účtu online
  3. Po vytvorení účtu a overení, môžete sledovať živé prenosy bez obmedzenia
  4. Niké vám ponúka 20 EUR zadarmo plus vstupný bonus bez limitu

Potom stačí mať podaný tiket a mať na konte kladný zostatok 5€. Na Niké TV nájdete bohatú ponuku športových prenosov okrem futbalu aj hokej, tenis, UFC a mnoho ďalších športov.

Slovan BA – FC Košice program 2023/24

Slovan BA a FC Košice na seba narazili už v úplne prvom kole súťaže, kedy sa v Košickej futbalovej aréne zrodila bezgólová remíza 0:0 po zaujímavom priebehu.

Odvtedy sa však oba tímy vydali celkom iným smerom, a kým Slovan hrá o špicu tabuľky, tak Košičania sa potácajú na jej dne. Len pred pár dňami vyhodili aj trénera Antona Šoltisa a dočasný kouč Miroslav Sovič môže započať záchranárske práce.

Čaká ho však krst ohňom, no a pravdepodobne pôjde o posledný zápas vzájomný zápas týchto dvoch celkov v aktuálnej sezóne, keďže ťažko predpokladať, žeby sa po rozdelení súťaže na majstrovskú časť a časť o záchranu stretli v jednej vetve.

SLOVAN – KOŠICE 2023/24
Dátum Súťaž Zápas Výsledok
29.7. Niké liga Košice – Slovan 0:0
29.10. Niké liga Slovan – Košice ?

Niké Liga tabuľka

Aktualizovaná tabuľka Niké Ligy vám presne priblíži, ako sú na tom jednotlivé tímy a to nielen Slovan a Košice, ale napríklad aj Spartak Trnava live.

Slovan vs Košice video

Video zo zápasu Slovan vs Košice nájdete na sociálnych sieťach súťaže alebo taktiež na oficiálnych weboch oboch klubov.

Zdroj: voyo.markiza.sk, nike.sk, wikipedia.sk, sofascore.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest