Futbal Slovensko – Rumunsko na EURO 2024: Program, zostavy, live prenos

Zápas Slovensko – Rumunsko na EURO 2024 ukončí našu skupinovú časť, no my veríme, že po ňom Slováci na turnaji ešte nekončia. Pozrite si program – kedy sa hrá duel, zostavy oboch tímov a zistite možnosti, kde pozerať live prenos.

Futbal Slovensko – Rumunsko EURO 2024

Stretnutie Slovensko – Rumunsko na EURO 2024 je pre našich reprezentantov posledným a dôležitým zápasom v skupine E na ME vo futbale 2024. V tomto stretnutí potrebujeme nutne bodovať, ak chceme mať čo najväčšiu šancu na postup do osemfinále.

Duel sa odohrá v stredu, 26. júna na štadióne Deutsche Bank Park vo Frankfurte. Priamy prenos zápasu sledujte na TV Markíza a online vysielanie cez streamovaciu platformu VOYO live.

SVK – ROU NA EURO 2024
Kedy 26. júna od 18:00h
Kde Deutsche Bank Park, Frankfurt
TV prenos  TV Markíza
Online prenos VOYO
Kurzy Fortuna 3.00 – 2.45 – 3.25
Hodnotenie: 9.7/10

ME vo futbale Slovensko vs. Rumunsko

Stretnutie na ME vo futbale live Slovensko vs. Rumunsko prinesie zaujímavú konfrontáciu. Rumuni sa úspešne kvalifikovali na šampionát, ako víťazi skupiny I, keď v nej ani raz neprehrali.

V nadchádzajúcom zápase sme označení ako mierny favorit, avšak je dôležité si uvedomiť, že náš súper má vysokú kvalitu a nesmieme ho podceniť, pretože jeho hráči majú skúsenosti z top európskych líg a dokážu rozhodovať zápasy svojou kvalitou.

Slovensko na EURO 2024 musí navyše zabudnúť na vysoko negatívnu bilanciu s Rumunskom, s ktorým z 11 zápasov vyhralo len jeden.

Slovensko – Rumunsko zostavy EURO 2024

Zostavy zápasu EURO 2024 Slovensko – Rumunsko budú známe pred začiatkom zápasu. 

Kde pozerať Slovensko v. Rumunsko

Futbalový zápas Slovensko v. Rumunsko môžete pozerať v priamom prenose v televízii alebo na vašich smart zariadeniach a to úplne odkiaľkoľvek, kde máte prístup k internetu.

Stretnutia slovenskej reprezentácie odvysiela v priamom živom prenose TV Markíza. Ostatné stretnutia vám prinesie televízia Dajto a sledovať môžete EURO live na VOYO.

Služba VOYO je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú možnosť pre prístup k širokej ponuke televíznych kanálov od Markízy a ďalších populárnych staníc, pretože s VOYO môžete sledovať svoje obľúbené programy kedykoľvek a kdekoľvek.

Za mesačný poplatok vo výške 5,99€ môžete sledovať obľúbené kanály ako Dajto, TV Markíza, Doma, Markíza Krimi, Nova Int. a športové programy Nova Sport (bez 3 a 4).

Futbal Slovensko – Rumunsko online na VOYO

Futbal Slovensko – Rumunsko online je možné sledovať cez službu VOYO. EURO 2024 program má celkovo 51 zápasov a tie vám prinesie práve táto vysielacia platforma.

Pre sledovanie si môžete vybrať z viacerých dostupných zariadení, na ktorých chcete ME vo futbale sledovať.

Aplikácia VOYO je dostupná pre mobilné zariadenia, tablety, smart TV alebo si ju spustíte na počítači bez inštalácie, cez webový prehliadač.

SR VS. RUMUNSKO NA VOYO ▷

Návod, ako sledovať Slovensko vs. Rumunsko na Voyo

  1. Otvorte VOYO cez appku alebo prehliadač
  2. Prihláste/registrujte sa
  3. Vyplňte prihlasovacie meno/e-mail a heslo
  4. Hore v menu kliknite na Šport a vyberte priamy prenos

Mesačné predplatné služby VOYO stojí 5,99€ a dá vám možnosť sledovať ME vo futbale a okrem toho aj preteky F1, MotoGP či turnaje MMA organizácie UFC.

Športové prenosy dnes na Voyo online

Vstupenky na futbal EURO 2024 Slovensko – Rumunsko

Chceli by ste vidieť futbalový zápas Slovensko – Rumunsko na EURO 2024 priamo na štadióne? Vstupenky na kontinentálny šampionát sa dajú kúpiť u popredného predajcu lístkov SportsEvents365.

KUPUJTE LÍSTKY NA EURO ▷

Spoločnosť SportsEvents365 sa vyznačuje profesionálnym prístupom a poskytuje zákazníkom bezproblémový, bezpečný nákup lístkov na podujatia.

Slovensko – Rumunsko futbal bilancia

Futbalové zápasy medzi Slovenskom a Rumunskom majú dlhú históriu, avšak slovenskí futbalisti sa často stretávajú s neúspechom.

Bilancia zápasov je pre Slovákov negatívna, čo naznačuje, že Rumunsko je pre nich náročným súperom.

Posledné súťažné stretnutia sa však odohrali ešte v roku 1999 a boli kvalifikáciou na ME vo futbale 2000. Slováci s Rumunmi jeden duel remizovali a doma súperovi podľahli.

Slovenská reprezentácia sa s rumunskou stretla aj v boji o miestenku na ME vo futbale 1996 do Anglicka a v tejto kvalifikácii sme dvakrát prehrali.

Slovensko a Rumunsko odohrali ešte 7 priateľských zápasov naši vyhrali 1-krát, 2-krát prehrali a 4x remizovali. Takéto boli výsledky kvalifikačných súťažných zápasov.

  • 12. 11. 1994: Rumunsko 3:2 Slovensko
  • 15 . 11. 1995: Slovensko 0:2 Rumunsko
  • 27. 3. 1999: Rumunsko 0:0 Slovensko
  • 4. 9. 1999: Slovensko 1:5 Rumunsko

Program Slovenska na ME vo futbale 2024

Posledný zápas v skupine odohrá Slovensko na ME vo futbale 2024 proti Rumunsku a tento súboj môže byť veľmi dôležitý.

Slováci bojujú o postup do osemfinále na Majstrovstvách Európy vo futbale ešte s Belgickom a Ukrajinou.

PROGRAM SLOVÁKOV NA EURO 2024
Dátum Miesto Zápas Čas/Výsledok
17.6. Frankfurt Belgicko – SLOVENSKO 0:1
21.6. Düsseldorf SLOVENSKO – Ukrajina 1:2
26.6. Frankfurt SLOVENSKO – Rumunsko 18:00h

Futbal Slovensko v. Rumunsko dnes

V našich článkoch nájdete dôležité informácie o stretnutí Slovensko v. Rumunsko dnes, ako výsledky ostatných zápasov alebo tabuľky na šampionáte.

Navštívte naše články pre všetky podrobnosti z kontinentálneho šampionátu a ostaňte v dianí.

Zdroj: wikipedia.com, uefa.com, voyo.markiza.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest