Spartak Trnava zdolal Anderlecht Brusel (VIDEO)

Spartak Trnava odštartoval účinkovanie v D-skupine Európskej ligy 2018/2019 víťazstvom. Na Štadióne Antona Malatinského zdolal belgický Anderlecht Brusel 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 79. minúte Matej Oravec.

Spartak Trnava live odohrá ďalší zápas Európskej lige vo štvrtok 4. októbra o 18:55 h na pôde tureckého Fenerbahce Istanbul.

Pocity sú krásne, pre takého okamihy hráme futbal. V prvom polčase sme prežili šancu Anderlechtu a čakali sme na našu príležitosť, ktorú sme premenili. Opakuje sa to, čo v kvalifikácii. Dobre bránime a snažíme sa využiť príležitosť, ktorá sa nám naskytne, Radoslav Látal (tréner Spartaka Trnava).

Len ťažko sa dajú opísať pocity, ktoré prežívam. Diváci, atmosféra, víťazný gól na konci duelu, niečo neskutočné. Pri predchádzajúcich rohoch neprešla lopta na zadnú žrď, ja som si tam nabehol a dostal loptu. Potom som okúsil zatiaľ najkrajší pocit v mojej doterajšej kariére. V závere nás dostal súper pod tlak, my sme už len bránili výsledok, ale ustáli sme to a zvíťazili sme, Matej Oravec (autor víťazného gólu Spartaka Trnava).

Spartak Trnava – Anderlecht Brusel 1:0 (0:0)

Zdroj: rtvs, streamable