TJ Partizán Domaniža – Katar futbal. Sledujte najkurióznejší prípravný zápas tohto roka!

TJ Partizán Domaniža – Katar futbal je reálny futbalový zápas, ktorý sa odohral 27. augusta vo Wiener Neudorf. Pre národný futbalový tím Katar išlo o ďalší prípravný zápas pred MS vo futbale 2022. Kuriozitou však bolo, že ich ďalším súperom je dedinské mužstvo zo 4. Slovenskej ligy. 

Domaniža prehrala 0:2

Hráči TJ Partizán Domaniža predviedli proti reprezentácii Kataru, ktorá sa pripravuje na domáce MS vo futbale 2022, neskutočnú bojovnosť a stav po polčase (zápas sa hral 2x 30 minút) bol 0:0.

V tom druhom sa však Kataru predsa len podarilo dvakrát skórovať a vo Viedni nakoniec triumfoval 2:0. Na zápas sa prišlo pozrieť množstvo fanúšikov zo Slovenska, ktorí vytvorili žičlivú atmosféru a na tento súboj sa v našich končinách bude určite ešte dlho spomínať.

TJ Partizán Domaniža 0:2 (0:0) Katar

Góly: Abdulrisag, Mustafa

TJ Partizán Domaniža – Katar futbal

Prípravný zápas TJ Partizán Domaniža – Katar futbal sa odohrá v sobotu 27. augusta 2022 o 12:00h v Rakúsku. Je to prípravný zápas pred MS vo futbale, ktorý preverí národný tím Katar.

Ako sa zrodil futbalový prípravný zápas Domaniža – Katar?

Ak vás zaujíma, ako sa zrodil futbalový prípravný zápas Domaniža – Katar, tak ide o skutočne zaujímavý príbeh. Reprezentácia Katara hľadala mužstvo na svoj ďalší prípravný zápas a najprv oslovilo tím MŠK Žilina. Ten má však v tom termíne zápas vo Fortuna lige a ponuku musel odmietnuť.

Prípravné stretnutie dohadoval manažér Norbert Belecký, ktorý mal za úlohu nájsť tím, ktorý má v tom termíne voľno. Jedna z možností bolo mužstvo Hrubý Šúr, ktorý má skúsených hráčov a tiež blízko do Rakúska. V termíne zápasu sa však v obci konajú hody a tak táto alternatíva padla.

Nakoniec bolo oslovené mužstvo TJ Partizán Domaniža, ktoré neváhalo a do hodiny zápas potvrdili. Aktuálne je už podpísaná zmluva a nič nebráni tomu, aby sa zápas uskutočnil.

TJ Partizán Domaniža – Katar live

Zápas TJ Partizán Domaniža – Katar pravdepodobne neodvysiela žiadna televízia. Zápas si však môžete pozrieť veľmi výhodne priamo na Franz Furst Stadion. Vstupné sa platí na mieste a stojí 10 eur.

TIP ❱ Sledujte futbalové prenosy online ›

TJ Partizán Domaniža

TJ Partizán Domaniža je futbalový klub zo 4. Slovenskej ligy. Obec Domaniža sa nachádza neďaleko Žiliny v okrese Považská Bystrica a táto dedina má vyše 1550 obyvateľov. Futbalový klub hrá 4. ligu, kde sa stretáva s mužstvami ako sú FC Baník Prievidza, FC Slovan Hlohovec či TJ Spartak Kvašov.

Už teraz je jasné, že pre futbalové mužstvo TJ Partizán Domaniža pôjde o najväčší futbalový zápas v histórii klubu. Klub plánuje zorganizovať výjazd fanúšikov na zápas do Viedne, či urobiť unikátne pamätné tričká.

Katar národný tím

Katar národný tím sa pripravuje na blížiace sa MS vo futbale 2022, ktoré bude táto krajina hostiť koncom roka. Nie je preto prekvapením, že pred šampionátom odohrá ešte niekoľko prípravných zápasov. Reprezentácia Kataru sa doposiaľ stretla s tímami ako sú FC Linfield, Royal Antverpy, Mallorca, Udinese Calcio, Lazio Rím a ACF Fiorentina.

Veľkým prekvapením však bolo oznámenie zápasu s tímom TJ Partizán Domaniža. Katar sa na majstrovstvách sveta stretne v základnej skupine A, kde sa stretne s tímami Senegal, Ekvádor a Holandsko.

Zdroj: wikipedia.com, youtube.com, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest